Gomis, Suudi Arabistan'a Transfer Oldu İddiası! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gomis, Suudi Arabistan'a Transfer Oldu İddiası!

Bak buna katılırım modeste kim ya neyi başarmış da servet sahibi yapacağız malı?
Nasil yani yahu?
Balonun bize gelisi 4-5 milyon euro imza parasina patlar.
Bunun yaninda isteyecegi maas ise yine 4-5 milyon euro civari olur.
Modeste hem daha uyguna alinir, hem de kafa olarak daha saglam biri.
Gerci dogru ya, sen ucuz oldugu icin Seleznov alinmali diyor idin borclari kapatmak icin.
Hayret ne oldu ise 8-10 milyon arasi bir miktara patlayacak olan bir oyuncuyu tercih ediyorsun simdi de.

Podolski satisindan 100 bin euro kar, ne para be.
Üstelik rakip takimlarin, Podolski den daha kötü bir apolete sahip oyuncularini misli ile daha fazlasina sattiklari dönemler bu kari saglamak büyük basari. Su ikisi olmasa var ya gülecek bir seyler zor cikiyor forumda.

Nasıl bir muhabbettir anlamadım aradaki biri diğerini (para vermeden iş yükü) resmen ayakçı yerine koyuyor diğeri de umursamıyor, bu nasıl iş anlamadım :asd:
:asd::asd::asd:
Patron oldugunu ima eden de ayakcisinin ciddi bir sekilde birilerinin beynine beynine gercekleri vurduguna inaniyor.
Oysa ayakci muamalesi yaptigi mesajda, kendisi bile adama alenen ortaya attigin duyumlar hayal ürünü diye yazdi.
Su an bu iki ifadeyi yan yana getirdim ve gülmekten karnima agrilar girmeye basladi.

Bu arada Bülent Korkmaz da ağır yabancı düşmanıdır altını çizmek de fayda var.
Hayır bülent korkmaz her daim stumpf'a minnettar olduğunu ona futbolu öğrettiğini kabul etmiştir ki kendisini yedek bıraktırmıştır...Üstelik kardeşi Mert de bizdeydi Falko da...Lütfen atıp tutmayalım bilmeden biz izledik o dönemleri...

Bülent Korkaz Gütschow'dan Kosecki'ye, Götz'den, Stumpf'a, Van Gobbel'den Posecu'ya, Flipescu'dan Taffarele Capone'dan Hagi'ye tüm iyi yabancılarla anlaşmıştır üstelik kahir ekseriyeti defansta olmasına rağmen...Neden? Çünkü efsane bir galatasraylıdır...Kendisiyle şahsen de tanışırım çok yanlış düşünceler bunlar...Bülent Ağabey ancak haksız kazanç elde eden boş beleş yabancılara karşı çıkar...Yenge hanımı da tanıma fırsatın oldu...Bilip bilmeden atmayın...Flyinn'de sinema izledik, florya'da antrenman takip ettik, evinin önünde bekleyip sarıldık...

Bir kere de efsanelerinize sahip çıkın ve yeniçerilere geçirin...Hürmetler...

Not: Bu arada Stumpf ile beraber de çalıştı futbolculuk döneminden sonra antrenörken...

İkinci paragraf da koyu olan kısım.

LEVENT TÜZEMEN - Bülent Korkmaz gelirse kıyamet kopar

Hayır bülent korkmaz her daim stumpf'a minnettar olduğunu ona futbolu öğrettiğini kabul etmiştir ki kendisini yedek bıraktırmıştır...Üstelik kardeşi Mert de bizdeydi Falko da...Lütfen atıp tutmayalım bilmeden biz izledik o dönemleri...

Bülent Korkaz Gütschow'dan Kosecki'ye, Götz'den, Stumpf'a, Van Gobbel'den Posecu'ya, Flipescu'dan Taffarele Capone'dan Hagi'ye tüm iyi yabancılarla anlaşmıştır üstelik kahir ekseriyeti defansta olmasına rağmen...Neden? Çünkü efsane bir galatasraylıdır...Kendisiyle şahsen de tanışırım çok yanlış düşünceler bunlar...Bülent Ağabey ancak haksız kazanç elde eden boş beleş yabancılara karşı çıkar...Yenge hanımı da tanıma fırsatın oldu...Bilip bilmeden atmayın...Flyinn'de sinema izledik, florya'da antrenman takip ettik, evinin önünde bekleyip sarıldık...

Bir kere de efsanelerinize sahip çıkın ve yeniçerilere geçirin...Hürmetler...

Not: Bu arada Stumpf ile beraber de çalıştı futbolculuk döneminden sonra antrenörken...

Nasil yani yahu?
Balonun bize gelisi 4-5 milyon euro imza parasina patlar.
Bunun yaninda isteyecegi maas ise yine 4-5 milyon euro civari olur.
Modeste hem daha uyguna alinir, hem de kafa olarak daha saglam biri.
Gerci dogru ya, sen ucuz oldugu icin Seleznov alinmali diyor idin borclari kapatmak icin.
Hayret ne oldu ise 8-10 milyon arasi bir miktara patlayacak olan bir oyuncuyu tercih ediyorsun simdi de.
Niye beni alıntılıyorsun ısrarla kaç defa konuştun tamam diye sırf bunu yazdığım için bu postuna cevap vereyim; Balotelli bir dünya yıldızı...

Eğer dünya yıldızı almıyorsak Seleznov o işi görür...Beş para etmeyen adamlara dünyaları yedirdiğimiz için bu noktadayız...Balotelli euro 2012 yıldız bir dünya markası...Modeste kim? Ne ucuz ne de yıldız...Hakkı revir...

Sinan ugrasmasin hic gerek yok, sonra adama kalkip yine ortaya attiklarin hayal ürünü falan dersin. :asd:
Ben kendimi direk antu hesabim ile birlikte ifsa etmeye hazirim.

aslında ben geçen sezonki gibi gol yükünün tek kişide olmasına karşıyım öyle bi durumda tek bi adamın ayağına,keyfine kalmış oluyorsun sonucunda bi de kapris trip yiyorsun. bi de sağlıklı bi yapı değil gol yükünü tek bi kişinin çekmesi onun yerine 2 forvetin toplam 20 gol atsa forvet arkası oyuncun 10 gol atsa daha sağlıklı bi yapı kurmuşsun demektir. emre akbaba sezon sonunda 10 golü rahat geçer onun alınması lazım bi de gol ortalaması 15 olacak çok yönlü bi forvet bulursan tamamdır. onyekuru da golcü bi oyuncu o da gol ortalamasını yukarı çekecektir mutlaka

Ben de kesinlikle karşıyım ama yukarıda yazdığım oyuncu grubuyla el mahkum şu an maalesef.

sent via GSC

Aynen bir zamanlar ansiklopedi derdi överdi, şimdi bir övüyor bir dövüyor ne yaptığı belli değil ama benim deminki mesajı attığım sırada elim ayağım diyerek vitesi büyüttü. Kalp kalbe karşı. :asd::asd:

:asd::asd::asd:
Patron oldugunu ima eden de ayakcisinin ciddi bir sekilde birilerinin beynine beynine gercekleri vurduguna inaniyor.
Oysa ayakci muamalesi yaptigi mesajda, kendisi bile adama alenen ortaya attigin duyumlar hayal ürünü diye yazdi.
Su an bu iki ifadeyi yan yana getirdim ve gülmekten karnima agrilar girmeye basladi.

Niye beni alıntılıyorsun ısrarla kaç defa konuştun tamam diye sırf bunu yazdığım için bu postuna cevap vereyim; Balotelli bir dünya yıldızı...

Eğer dünya yıldızı almıyorsak Seleznov o işi görür...Beş para etmeyen adamlara dünyaları yedirdiğimiz için bu noktadayız...Balotelli euro 2012 yıldız bir dünya markası...Modeste kim? Ne ucuz ne de yıldız...Hakkı revir...
Yahu dünya yildizi olmasinin ne önemi var.
Borclari kapatmak icin ucuz etin yahnisini yememiz gereken diyen adam, iki gün sonra imza parasi ile birlikte bize bir sene icinde 10 milyon euroya patlayacak adami, ondan cok daha uyguna alinabilecek ve saglam katki verebilecek bir oyuncuya tercih ederim diyor.
Sen simdi tabii bu durumda herhangi bir tezatlik görmezsin, bu yüzden bunu sana anlatmaya calismak ile kendimi yoramayacagim cünkü su an gülmek ile mesgulüm.

Üst Alt