Gözler Wesley Sneijder Zirvesine Çevrildi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gözler Wesley Sneijder Zirvesine Çevrildi!

Hahaha hani bu Mehmet denen gereksiz işleri bırakmıştı? Ben demiştim bu adam Dursunun kardeşi sonuçta, istediği gibi at koşturmaya devam eder.

sent via GSC

Cumhur Önder Arslan‏ @ArslanCumhur
Wesley Sneijder'in Galatasaray'daki geleceğiyle ilgili bu sabah yapılan ilk toplantı sona erdi.

Point Otel'deki toplantıya Dursun Özbek, Cenk Ergün, kulüp avukatı Levent Polat ile Sneijder, menajer Albers ve Sneijder'in avukatı katıldı.

sne_100109322757dda85c4126a.jpg

İki taraf da toplantıda düşüncelerini karşılıklı olarak ortaya koymuş. Toplantı sonrası başkan Dursun Özbek stada geçti.

CmhlK04WIAIfTH2.jpg:large

Sneijder'in avukatı katıldı.

ayrıntı olmayan yerde avukatın ne işi var

bence para almayı bırakın üstüne para verip feshedecekler

Yalniz bu herifler sozlesmeyi fesh ederse fener ve basaksehir kesin almaya çalışır sneijder'i.ozellikle fenerbahcenin şu an en ihtiyaç duyduğu adam.Boyle bir ihtimal gerçek olursa ortalık hakikaten yıkılır bu sefer.

Garip garip işler. Sneijder Galatasaray'ın sözleşmeli futbolcusu değil mi? Kalır bir sene daha kampa katılır. Mutlu olamıyorsa da gelecek sezon sözleşmesi bitiyor çeker gider. Ha eğer Sneijder ben kalmam diyorsa getirir bonservisini çeker gider. Bu kadar basit meselede ne konuşuyorlar neyi halledemiyorlar anlamıyorum.

Özellikle yönetim gayet rahat olmalı. Atacaksın topu Sneijder'e arkana yaslanacaksın...

Üst Alt