Göztepe, Tarık Çamdal İçin Harekete Geçiyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göztepe, Tarık Çamdal İçin Harekete Geçiyor!

Tadımı kaciran 1 haber

yilmaz-vuralin-korktugu-basina-geldi-15237-big.jpg

Aktroller disinda antipatik bulan cikmaz sende bana giciklik olsun diye Goztepe dussun diyorsun itiraf et,Osmanli Gencler Kasimpasa fln varken Goztepe dussun demek zurnaliktir ancak.

Osmanlı'yı Kasımpaşa'yı anladık da Gençler'e zurna demen çok tehlikeli bir yaklaşım,bu ligdeki en köklü kulüplerden biridir.Buna ek olarak Göztepe ve İzmir'e dair hep hükümet karşıtlığından bahsetmek,sadece onunla övmek de saçma.Chp İzmir'de %50+ alıyorsa %68 hayır çıktıysa Mersin'de de %65 hayır çıktı,Akp'nin hiçbir zaman belediyesini alamadığı azınlık illerden biri.Ben niye dayatmıyorum Mersin'i herkese burada.

Osmanlı'yı Kasımpaşa'yı anladık da Gençler'e zurna demen çok tehlikeli bir yaklaşım,bu ligdeki en köklü kulüplerden biridir.Buna ek olarak Göztepe ve İzmir'e dair hep hükümet karşıtlığından bahsetmek,sadece onunla övmek de saçma.Chp İzmir'de %50+ alıyorsa %68 hayır çıktıysa Mersin'de de %65 hayır çıktı,Akp'nin hiçbir zaman belediyesini alamadığı azınlık illerden biri.Ben niye dayatmıyorum Mersin'i herkese burada.

Göztepe’nin taraftari daha iyi

Mersin IY yanlis hatirlamiyorsam sikeye karismisti

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sarpere gereken cevabi veren Hamza renkdasimi kutlarim

Taraftarı iyiyse iyi yani,beni etkileyen nedir bunda?Seninkisi Can'ın Gladbach'ı tutması gibi değil sen bildiğin Göztepelisin.Galatasaray eşantiyon yanında.Bunu diyince kızıyorsun da harbi durum bu.Şimdi diyeceksin birinin sürekli maçlarına gidiyorum,biri ta İstanbul'da bilmem ne falan filan sana mı soracam.O zaman Galatasaray forumunda niye dayatıyorsun abi git Göztepe forumuna orda takıl.

Üst Alt