Göztepe, Tarık Çamdal İçin Harekete Geçiyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Göztepe, Tarık Çamdal İçin Harekete Geçiyor!

Taraftarı iyiyse iyi yani,beni etkileyen nedir bunda?Seninkisi Can'ın Gladbach'ı tutması gibi değil sen bildiğin Göztepelisin.Galatasaray eşantiyon yanında.Bunu diyince kızıyorsun da harbi durum bu.Şimdi diyeceksin birinin sürekli maçlarına gidiyorum,biri ta İstanbul'da bilmem ne falan filan sana mı soracam.O zaman Galatasaray forumunda niye dayatıyorsun abi git Göztepe forumuna orda takıl.
Ulan totemlerimle ekibimizi sampiyon yapiyom yillardir,negatif yorumlarimdaki detayi yakalayacagina beni yargilaman otekilestirmen sahsimi uzuyor.

Keko 20 senedir Goztepe ve Galatasaray maclarina giderim izmirde ali lukunkunun gol attigi macta Galatasaray kale arkasindaydim , @Vasfi Vural 25 farkli takim tutuyor ona bisey demiyon millet manyak gibi Real Barca tartismayi yapiyor biz Goztepe diyince auvvv

Gidiyorsan gidiyon ee napalım,boş demagoji.

Vasfi ikide bir gelip niye Barça'yı niye Real'i tutmuyon sevmiyon sempati beslemiyon falan derse aynısını ona da derim.Sen dayatıyorsun alenen.

Sinan tarık yasin donk de jong paketi yapalım karşılığında bir göztepe pidesi versinler razıyım

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Üst Alt