GS TV Şifresiz Olsun - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS TV Şifresiz Olsun

Cevap: GS TV şifresiz olsun

görende trilyonları götürdügümüzü sanır sifreli yayından. ulan kendi TV unumuzuda izleyemeyeceksek hic yasamayalım.

Eskisi gibi bütün gün tekrar yayınları olacağına böyle devam etsin daha iyi. En azından izleyenler adam gibi izlesin.

Yeni yönetimin ilk işlerinden biri olmalı. Aynı FB TV gibi karasal yayına geçmeliler. Yoksa DigiTürk'de şifresiz olmasıda birşeyi değiştirmez. Normal uydu ve kablo tvye yayın vermesi lazım. Koskoca Türkiye'nin en büyük spor kulübünün kanalını 4000 kişi fln ancak izliyor. Büyük saçmalık.

Aynen öyle kendi takımımızın maçını gidip En büyük Rakibimiz olan *****Tivi'den izliyoruz.. Ayıptır..AYIP!!! Bu taraftarı buna zorlayan zihniyete Lanet olsun!

Yanlız Baturalp ile maçı anlatan fb li

6.şampiyonluğu pazar günü yaşayacağız diye söylendiler

bizi fb tv izleterek bu lafları duyuran yönetime ne desek azdır

İnşallah Ünsal Aysal başkan olurda GS TV şifresiz olur

Geçen Basketbol maçımızı izlerken bir kez daha kızdım Adnan Polat yönetimine!

Gerçi fb tv'deki maçı anlatan şahısların, nasıl sustuğunu izlemek iyi oldu ama kanalın Türksat'a geçmesi şart.

edit:galatasaray.com'dam aylık 5 tl'ye abone olunabiliyormuş.

bayan basketbolda finaller 5.maça kalırsa almak lazım.

Televizyonumuz ne zaman şifresiz olucak bir bilgi varmı.Digiturk üyesiyim ama sinir oldum GSTv'nin şifreli olmasına o yüzden satın almadım hiç. Aksine Takımımızın bir çok ürününe sahibim.(GSmobile, kredi kartı,gsbilyoner gibi) Ama televizyon şifre çok saçma geliyor. Hem takımımızı tutmayan biride izleyebilmeli diye düşünüyorum.Bir an önce şifresiz olması dileği ile.

Sayın yönetim: bu sesimizi duyun lütfen.

GSTV uydudan, çanaktan, normal antenden her yerden şifresiz olsun.

İzlemek istiyoruz.

normal antenden de olsun herkes izlesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Milletten ayda 5 lira almakla kar elde edilmez.Türksat'ta olursa,zaten reyting'i artacağından reklam çekecek.Dolayısıyla daha çok kar elde edilecek.

GS TV Sifresini kaldirmak kolay is ama simdi Yönetimin önceligi bu olmamali . Ilk Transferler bitsin sonra böyle ince islerle ugrasilsin..

188049_222241807803687_5617730_n.jpg

Üst Alt