GS TV Şifresiz Olsun - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS TV Şifresiz Olsun

Cevap: GS TV şifresiz olsun

Şu anki mali yapıda bu önerin "maçlar bedava olsun , herkes maça gitsin stad full çaksın" dan farklı değildir.

Zaten ücretsiz ve şifresizdi maddi sıkıntılardan bu duruma geldi. Kolay değil bir TV nin kendini çevirebilmesi. Bildiğim kadarıyla Fb Tv de bayağı bir süre dışardan sübvanse edildi o zarar karşılandı ve kurulusundan yıllar sonra kendını cevırecek hale geldi.

Kendi adıma şu an için hiç olmasa da eksikliğini çekmem.

Bir kanalı ayakta tutan izlenme oranıdır bence,ne kadar çok izlenirsen o kadar çok reklam alırsın.Reklam demek para demek.

5 milyonun lafını mı yapıyorsunuz :gs: için...

Evet yapıyorum verdiğim aylık 5 yıllık 60 TL boşa gidecekse elbette yapıyorum. Verdiğim parayla kalitesiz adamlar kalitesiz programlar yapacaksa ve ezeli rakibimin taraftarları benim takımımın TV kanalı ile kalitesiz diye dalga geçecekse yapmaya da devam ederim. 10-20bin arası üyeye sahip olan ve aktif izleyiciside 1000 i geçmeyecek kanala kim kaç paralık reklam verir Allah aşkına? Bunun GS ile de alakası yok, Adnan Polat başka konularda ne kadar başarılıysa bu konuda bir o kadar başarısızdır. GS ile alakası olaydı o programları yapanlar da para almasın diyebilirdik. E herkes tıkır tıkır parasını alıp evine ekmek götürdüğüne göre ve buna rağmen bana 5TL lik değil 5 kuruşluk hizmet veremediklerine göre daha fazla konuşmak anlamsız malesef:(

Evet yapıyorum verdiğim aylık 5 yıllık 60 TL boşa gidecekse elbette yapıyorum. Verdiğim parayla kalitesiz adamlar kalitesiz programlar yapacaksa ve ezeli rakibimin taraftarları benim takımımın TV kanalı ile kalitesiz diye dalga geçecekse yapmaya da devam ederim. 10-20bin arası üyeye sahip olan ve aktif izleyiciside 1000 i geçmeyecek kanala kim kaç paralık reklam verir Allah aşkına? Bunun GS ile de alakası yok, Adnan Polat başka konularda ne kadar başarılıysa bu konuda bir o kadar başarısızdır. GS ile alakası olaydı o programları yapanlar da para almasın diyebilirdik. E herkes tıkır tıkır parasını alıp evine ekmek götürdüğüne göre ve buna rağmen bana 5TL lik değil 5 kuruşluk hizmet veremediklerine göre daha fazla konuşmak anlamsız malesef:(

Lig Tv de şifreli ve reklamdan en çok parayı o götürüyor.. Hepimiz elimizi cebimize atsak kanalı izlesek izleme oranı da yükselir reklam da artar bu sayede.. Tek taraflı bakıyoruz olaya hep.. Hıncal Uluç'u hiç sevmem ama bir yorumunu çok beğenmiştim.. Tezahüratlara bakıyorsun diyor.. "Ölmeye ölmeye ölmeye geldik, Senin için ölürüz cimbom, Seni herşeyden çok seviyoruz vs.. ama bunu bağıranın formasına bakıyorsun; çakma forma.. İnsan uğruna ölürüm dediği şeye bi forma parası kıymaz mı diyor.. Geleceğim nokta; bunun lafını yapmadan GS TV ye o parayı verirsek izlenme oranı da artar.. Reklam geliri de artar... Kulübümüzün geliri de artar.. Galatasaray hiç kimsenin değil biz taraftarın... Biz kendimiz Ona sahip çıkmazsak kimse çıkmaz...

Lig Tv de şifreli ve reklamdan en çok parayı o götürüyor.. Hepimiz elimizi cebimize atsak kanalı izlesek izleme oranı da yükselir reklam da artar bu sayede.. Tek taraflı bakıyoruz olaya hep.. Hıncal Uluç'u hiç sevmem ama bir yorumunu çok beğenmiştim.. Tezahüratlara bakıyorsun diyor.. "Ölmeye ölmeye ölmeye geldik, Senin için ölürüz cimbom, Seni herşeyden çok seviyoruz vs.. ama bunu bağıranın formasına bakıyorsun; çakma forma.. İnsan uğruna ölürüm dediği şeye bi forma parası kıymaz mı diyor.. Geleceğim nokta; bunun lafını yapmadan GS TV ye o parayı verirsek izlenme oranı da artar.. Reklam geliri de artar... Kulübümüzün geliri de artar.. Galatasaray hiç kimsenin değil biz taraftarın... Biz kendimiz Ona sahip çıkmazsak kimse çıkmaz...

Karşılığında hizmet almadan verilen paraya acıyorum. 1 kuruşda olsa 1 milyar da olsa. LigTV iyi yada kötü maç hizmeti veriyor. Store a giderim ürün alırım parasını veririm. Ama karşılığında 0 hizmet alıp 5 kuruşda para vermem. Bunu sadece ben değil herkes düşündüğü için GS Tv bu noktada...

Herşeyin karşılığını alamazsın bu hayatta

heleki verdiğin 5 liranın Galatasaray'dan hesabını soruyorsan koyver gitsin

Verme daha iyi

Digitürk üyesi olmama ragmen GSTV aboneligim yok, bencede sifresiz yapsinlar! (bakiniz: FB TV)

demekki döndürememiş bu duruma gelmiş o zaman ne kadar çok üye olursa o kadar reklam alır.digitürkü olmayan netten üye olsun

Sen kanalını kaliteli programlarla zenginleştirirsen,herkes izler.

Uydudayken ben de izlemeye çalışıyordum.24 saat aynı haber yayınlanıyordu saat başı,hergün 2 programı döndüre döndüre yayınlıyorlardı.Bir de gece nostalji maçları vardı.Bunları izleye izleye sıkılıyor insan.

Uydu da veya Kablo TV'de zengin proglamlarla süsle bakalım kanalını ne oluyor.Bütün gün başka kanal açılmaz birçok evde.

hayır maddi açıdan değil başka sebeplerden alamıyorum GSTV'yi. kablo nete verseler. Uydu kullanmıyorum ben mesela. GSTV'yi bedava yap formaya 5 lira zam yap nasıl olsa forma alıyoruz başka birşey alıyoruz ordan çıkarın.

ben de anlamıyorum niye paralı..

yani gstv propaganda aracıdır medyadır.

bunu izletip insanları galatasaraylı yaparsın.

ama para ver öyle izle çok komik.

Bence Şifreli olmalı internet ücretleri oldukça uygun..

bi süre en azından digiturk bunyesinde olmalı ve çalışanlar olsun kanal olsun tecrube kazanmalı... hem klubede maddi kaynak sayılır sonuçta ahım şahım reklam aldıgımız soylenemez...

Üst Alt