GS TV Şifresiz Olsun - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS TV Şifresiz Olsun

Cevap: GS TV şifresiz olsun

gALATASARAYlı birisi eğer digiturk aldıysa o kanala üye olmak ZORUNDA eğer her ay saçma kanallara bir ton para ödeyenler 5tl kendi kanallarına veremiyorsa diyecek sözüm yok ben üğyeliklerimi aldım öğrenci başıma internetten takip etmeye çalışıyorum o verilen paralarla Tv kendi ayakları üstünde duruyor ve şuanda aylık geliri reklamlarda dahil 125 150bin dolar bunların 100doları masrafa gidiyor gelirlerin 100bin dolarını ÜYELİK SİSTEMİ oluşturuyor ..

Ayda 75.000 dolarlık masraf Galatasaray camiası için devede kulaktır. Aylık zaten forma vs... ürünlerden kaç kat para kazanıyorlar. Stad gelirlerini fln yazmıyorum. 5 TL değil sorun. Bizim peder fanatik fenerli. Aldırmıyo kardeşim ben ne yapayım kavga mı edeyim adamla. Parasını ben veriyorum ama yine de aldırmıyor. Galatasaray yönetiminin böyle şeyleride düşünüp şifreli yayından vazgeçmesi gerekiyor. Hem daha çok izlenir, hemde reklam geliri daha çok artar.

Baban aldırmıyorsa sen de netten ödersin oradan izlersin. Arkadaşlar bu 5 TL mevzuunu hayat mamat meselesine getirmeyin, bir paket sigaradan ucuz.

Forma ürünlerinden de kat kat kazandıklarını sanmayın 89 lira ise bir forma onun en fazla 19 lirası klübe kalıyor.

Baban aldırmıyorsa sen de netten ödersin oradan izlersin. Arkadaşlar bu 5 TL mevzuunu hayat mamat meselesine getirmeyin, bir paket sigaradan ucuz.

Forma ürünlerinden de kat kat kazandıklarını sanmayın 89 lira ise bir forma onun en fazla 19 lirası klübe kalıyor.

Yahu sen benim 1 günde harcadığım parayı biliyor musun arkadaşım? Bana 5 TL'yi cimrilikten veya vermek istemediğimden vermiyomuşum gibi davranıyosun. Ben almışım evime bilmem kaç ekran tv oturup uzanıp ondan izlemek varken gözümü ekranın içine sokup küçücük karede görüntü kalitesi 1995 yıllarındaki kalitede niye izleyim?

Yahu sen benim 1 günde harcadığım parayı biliyor musun arkadaşım? Bana 5 TL'yi cimrilikten veya vermek istemediğimden vermiyomuşum gibi davranıyosun. Ben almışım evime bilmem kaç ekran tv oturup uzanıp ondan izlemek varken gözümü ekranın içine sokup küçücük karede görüntü kalitesi 1995 yıllarındaki kalitede niye izleyim?

:b5:

Sana 5 TL'yi cimriliğinden vermemişsin gibi yapmak istemedim onu diğerlerine söyledim.

Sorunun cevabı ise baban. Baban izin vermiyorsa satın almana, izlemene de izin vermez heralde. O zaman ücretli olup olmaması farketmez demek ki.

Sana 5 TL'yi cimriliğinden vermemişsin gibi yapmak istemedim onu diğerlerine söyledim.

Sorunun cevabı ise baban. Baban izin vermiyorsa satın almana, izlemene de izin vermez heralde. O zaman ücretli olup olmaması farketmez demek ki.

Sen anlamadın ki. İnternet üzerinden istesem hemen alırım ama, yönetime bu konuda gıcık olduğum için almıyorum. Bana kendi kulübümün kanalını internet üzerinden izletecekleri için. Ben odama bağlamışım kablo tvmi bilmem neyimi rahatımı niye bozayım. 5 TL verince iş bitecek mi? Gidip birde 3. uydu receiver alıcam eve. Niye vereyim 600-700 TL uydu alıcısına bir kere daha. fener gibi takımın kanalı karasal yayın yaparken, biz neden yapamıyoruz. Anlatmak istediğim nokta bu.

Fenerbahçe'ye oranla nakit konusunda sıkıntı çekiyoruz çünkü. Bir de onların arksaında bizim 2 katımız sponspor destekleri var, reklam aldıklarında saniyesini 2 katı daha pahalıya veriyorlar. Ülker olsun Migros olsun.

Fenerbahçe'ye oranla nakit konusunda sıkıntı çekiyoruz çünkü. Bir de onların arksaında bizim 2 katımız sponspor destekleri var, reklam aldıklarında saniyesini 2 katı daha pahalıya veriyorlar. Ülker olsun Migros olsun.

Şuan ki reyting ile alınan reklam oranı ve karasal yayına geçtikten sonra ki reyting ile alınan reklam oranı nasıl olur sence?

Şuan ki reyting ile alınan reklam oranı ve karasal yayına geçtikten sonra ki reyting ile alınan reklam oranı nasıl olur sence?

Reyting oranı 4 katına çıkar. Reklamda da aynı oranda artış olur. Ama yine de demekki bu 5TL fiyatla elde edilen gelir daha fazla. Üye sayısı arttıkça reyting ve reklam da artar. Sürekli kazanır klüp.

Reyting oranı 4 katına çıkar. Reklamda da aynı oranda artış olur. Ama yine de demekki bu 5TL fiyatla elde edilen gelir daha fazla. Üye sayısı arttıkça reyting ve reklam da artar. Sürekli kazanır klüp.

İşte keşke o 5 TL'yi, GSMobile'dan, GsBonus'tan fln kesseler hiç itirazım olmaz. Yeter ki kanal karasal yayına geçse. Şuan kazandıklarından 3-4 kat daha kazanacaklar ama kesin bir söz-sözleşme vardır o yüzden yapamıyorlardır bana göre.

Hala 5 lira ne ki diyorlar ey Allah'ım :eek:

Fenerbahçe kadar lisanslı ürün almıyoruz,onlar gibi arkamız da Ülker gibi kuruluş yok,bizim zenginlerimiz onunkiler kadar ellerini ceplerini atmıyorlar.Fenercell'den gerideyiz,statta gerideyiz.Ne kadar maddi kazanç varsa gerideyiz.

Ne yapıcağız.Nasıl dengeyi kuracağız.Yönetim gelir getirecek ne varsa kullanmak mecburiyetinde.İzlemeye verelim.Demekki böylesi daha kazançlıymış.

Yönetim hesap soruyor mu bize Fenerliler kadar lisanslı ürünlere ilgi göstermiyorsunuz diye.

Fenerbahçe kadar lisanslı ürün almıyoruz,onlar gibi arkamız da Ülker gibi kuruluş yok,bizim zenginlerimiz onunkiler kadar ellerini ceplerini atmıyorlar.Fenercell'den gerideyiz,statta gerideyiz.Ne kadar maddi kazanç varsa gerideyiz.

Ne yapıcağız.Nasıl dengeyi kuracağız.Yönetim gelir getirecek ne varsa kullanmak mecburiyetinde.İzlemeye verelim.Demekki böylesi daha kazançlıymış.

Yönetim hesap soruyor mu bize Fenerliler kadar lisanslı ürünlere ilgi göstermiyorsunuz diye.

Hesap soramaz öyle bir hakkı yok yönetimin.

Takımı en iyi şekilde yönetmeye mecburlar.

Kimse taraftardan para koparma zihniyetiyle hareket edemez.

Biz GALATASARAY'ız

Destek=Doğru yönetim+sportif başarı

Yazdıkların sadece hayal.

Lincolne,Elanoya Jo ya verdiğin paralarla 3 senedir revizyon diye çarçur ettiğin paralarla 10 tane kanal kurardın..

Önce tv kanalının önemi hakkında bilgi edinin ondan sonra eleştirin.

Geçiniz

Hesap soramaz öyle bir hakkı yok yönetimin.

Takımı en iyi şekilde yönetmeye mecburlar.

Kimse taraftardan para koparma zihniyetiyle hareket edemez.

Biz GALATASARAY'ız

Destek=Doğru yönetim+sportif başarı

Yazdıkların sadece hayal.

Lincolne,Elanoya Jo ya verdiğin paralarla 3 senedir revizyon diye çarçur ettiğin paralarla 10 tane kanal kurardın..

Önce tv kanalının önemi hakkında bilgi edinin ondan sonra eleştirin.

Geçiniz

Benim yazdıklarım mı hayal ?

Maddi getiri sağlayacak ne varsa gerideyiz.Fenercell,lisanslı ürünler,stat...

Elimizi cebe atarken biz GALATASARAY'ız demiyoruz ama.Destek olsak ya klübe madem GALATASARAY'sak.Sen her konuda ezeli rakibin gibi olama,sonra neden bizim tv'miz karasal yayında yok de.İyiymiş o iş.

Dediğin adamları biz 4 yıllık taksitlere böldük.

Ama adamlar Guiza'ya 13 Krasiç'e 17-18 milyon Euro'yu gözden çıkardılar.Neden bahsediyoruz.

Zihniyetimizi değiştirmediğimiz müddetçe değil 5 lira 5 kuruş da çok gelir bu taraftara onu anladım... :animation:

Benim yazdıklarım mı hayal ?

Maddi getiri sağlayacak ne varsa gerideyiz.Fenercell,lisanslı ürünler,stat...

Elimizi cebe atarken biz GALATASARAY'ız demiyoruz ama.Destek olsak ya klübe madem GALATASARAY'sak.Sen her konuda ezeli rakibin gibi olama,sonra neden bizim tv'miz karasal yayında yok de.İyiymiş o iş.

Dediğin adamları biz 4 yıllık taksitlere böldük.

Ama adamlar Guiza'ya 13 Krasiç'e 17-18 milyon Euro'yu gözden çıkardılar.Neden bahsediyoruz.

Senin evinde varmı GSTV?

Maalesef bende de yok.Ama anlayışlı karşılıyorum.Zamanı gelince maddi olarak feraha çıktığımızda açılacaktır.

Yok madem burada tartışacağına bi dıgıtürk al ondan sonra çok değersiz olan 5 lira yı verip GSTV yi açtır.Madem kulübe destek sevdalısısın.

Bizimde nasıl olsa eleştiriye hakkımız yok nede olsa.

Yok madem burada tartışacağına bi dıgıtürk al ondan sonra çok değersiz olan 5 lira yı verip GSTV yi açtır.Madem kulübe destek sevdalısısın.

Bizimde nasıl olsa eleştiriye hakkımız yok nede olsa.

Zaten vardı sezon bitmeden önceye kadar merak etme.Sezon bittiği için Digiturk'u geri verdik.Yani ben klübe destek oluyorum.Kafa yorma.

En iyisi bırakalım biraz destek olalım klübe,ezeli rakibimizin arkasında kalmayalım.Sonra gelip eleştirelim.Biz GALATASARAY'ız demekle yürümüyor ki bu kervan.

Üst Alt