gsc forum rezilleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

gsc forum rezilleri

Ahmet Hoca' dan yana tavır koyduğum burada da görünüyor. Ancak pek bir anlam yüklemiyorum; Hocayı tanımam etmem, Dursun' dan daha iyi başkanlık yapacağını iddia etmem için hiçbir argümanım da yoktur, kuru kuruya meslek şovenizmi yapacak değilim. Söylemlerini daha samim bulduğum ve Aysal Hazretleri Özbek' i desteklediği içindi bu tercihim...

Ben sinan bilgin olarak uyeyim , dursun hayatimda tanimadigim etmedigim adam , gercekci olun , neye gore dursuna vermeyip de turgay kirana filan oy atacaktim ?

genel kurulu uzaylilar filan sanmayin , sizden farkimiz yok
Yani konun uzaylı olmakla filan ilgisi yok. Ben x bir ürün alacakken bile sözlüğe bakıyorum, şikayeti var mı muadili nedir, kullanıcıları nasıl yorumlarda bulunmuş vs vs. En olmadı başka bir alan olsun alanla ilgili tanıdık bilgili biri var ise ona tanışıyorum bi referans ediniyorum, siz de zahmet edip bu kadarını yaptıysanız ve sonuç bu oldu ise bir daha referanslarınıza güvenerek değil kendi fikirlerinizi oluşturarak bu tercihte bulunun.

fft226_mf6565193.Jpeg

Sensin la çapsız :D

Her zaman söylüyorum; Gayri ihtiyari kullanılmış bir oydur. Adayların üçü de bir boka benzemediği için ooo piti piti diye parmakla sayarak birine oy vermişiz işte mevzu o :D Çok değil 2 ay sonra küfür etmeye başlamıştım zaten.

İtiraf etsene Örmın Bey; Aysal' ın işaret ettiği adaya bastım diye. Çoğunuz da öyle yaptınız, boşa debelenmeyin yahu!...

Hatırlıyorum bilerek oy vermemiştim ama Dursun seçilir demiştim. Başkan olduğunda da ilk yorumum Dursun diye başkan mı olur olmuştu Kaya Bilir

Olmadı da keşke olmamakla kalsaydı kulübün ağzına sıçmasaydı.

İşte kalite farkımı konuşturup üç adaya oy atmadım çünkü üçüde leşti.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İtiraf etsene Örmın Bey; Aysal' ın işaret ettiği adaya bastım diye. Çoğunuz da öyle yaptınız, boşa debelenmeyin yahu!...
Uzaktan yakından alakası yok :D Aysal Duygun'u da desteklemişti ve büyük bir hayal kırıklığı olmuştu. Oradan tecrübeliyiz yani. Aysal gönderildikten sonra kim başkan olmuş olmamış çokta umurumda olmadı aslında. Aysal'dan sonraki adayların hepsi 3 kuruşluk adamlar.

Uzaktan yakından alakası yok :D Aysal Duygun'u da desteklemişti ve büyük bir hayal kırıklığı olmuştu. Oradan tecrübeliyiz yani. Aysal gönderildikten sonra kim başkan olmuş olmamış çokta umurumda olmadı aslında. Aysal'dan sonraki adayların hepsi 3 kuruşluk adamlar.

Dayatılan ''Koalisyon yönetimi ve TD ü'' nü özenle bertaraf ettikten sonraki yönetim performansıyla, Aysal' ın hiçbir numarasının olmadığını görmek isteyenler çoktan gördü...

İşin en başında dile getirdiği söylemlerle öylesine ümitlenmiştim ki...Terim-Dürüst-Albayrak filan hiç umurumda olmazdı; onlardan sonra da başarılı işler yapmasını çok isterdim. Ancak yapamadığı gibi sıçıtığını da bir güzel sıvayıp, osuruktan bahanelerle kaçıp gitti işte...

Bu konuda uzlaşma ihtimalimiz olmadığının farkındayım. Yeri geldiği için tekrara düşmüş oldum...

Son düzenleme:
Üst Alt