gsc forum rezilleri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

gsc forum rezilleri

efbUJk1441911139.jpg

Dayatılan ''Koalisyon yönetimi ve TD ü'' nü özenle bertaraf ettikten sonraki yönetim performansıyla, Aysal' ın hiçbir numarasının olmadığını görmek isteyenler çoktan gördü...

İşin en başında dile getirdiği söylemlerle öylesine ümitlenmiştim ki...Terim-Dürüst-Albayrak filan hiç umurumda olmazdı; onlardan sonra da başarılı işler yapmasını çok isterdim. Ancak yapamadığı gibi sıçıtığını da bir güzel sıvayıp, osuruktan bahanelerle kaçıp gitti işte...

Bu konuda uzlaşma ihtimalimiz olmadığının farkındayım. Yeri geldiği için tekrara düşmüş oldum...
2. senenin sonunda yaptığı yönetim değişikliği için kendine göre nedenleri vardır lakin ben de böyle bir değişikliğin zamansız olduğunu düşünüyorum. Ocak 2014 transfer dönemi ve zamansız yönetim değişikliği falsolarıdır. Hiçbir zaman Aysal eleştirilmezdir dokunulmazdır demedim. Haddinden fazla yükleniliyor demişimdir. Ayrıca Terim konusunda net bir biçimde Aysal'ı haklı buluyorum. Son dönemdeki heveslendirip geri çekilmesi konusunda büyük hayal kırıklığına uğradım zaten bunu da söyledim. Kimsenin fanatiği değilim. Lakin şu bir gerçek ki dursun gibi vasıfsız insanların hatta hainlerin başkan olabildiği bir kulüpte Ünal Aysal efsane başkan olarak anılmalıdır. Ben de yeri geldiği için tekrara düşmüş oldum kusura bakma.

2. senenin sonunda yaptığı yönetim değişikliği için kendine göre nedenleri vardır lakin ben de böyle bir değişikliğin zamansız olduğunu düşünüyorum. Ocak 2014 transfer dönemi ve zamansız yönetim değişikliği falsolarıdır. Hiçbir zaman Aysal eleştirilmezdir dokunulmazdır demedim. Haddinden fazla yükleniliyor demişimdir. Ayrıca Terim konusunda net bir biçimde Aysal'ı haklı buluyorum. Son dönemdeki heveslendirip geri çekilmesi konusunda büyük hayal kırıklığına uğradım zaten bunu da söyledim. Kimsenin fanatiği değilim. Lakin şu bir gerçek ki dursun gibi vasıfsız insanların hatta hainlerin başkan olabildiği bir kulüpte Ünal Aysal efsane başkan olarak anılmalıdır. Ben de yeri geldiği için tekrara düşmüş oldum kusura bakma.

Terim-Aysal ayrışmasında Aysal' dan yana tavır aldığımı belirtmem gerekir, mesajlarım kayıtlıdır, Adem kardeşle az cebelleş olmadık hani!. Aslında düşüncelerimiz arasında çok az fark var...Adını koymak noktasında geri adım atmaktan imtina etmesen birebir örtüşüyor hatta...

Terim-Aysal ayrışmasında Aysal' dan yana tavır aldığımı belirtmem gerekir, mesajlarım kayıtlıdır, Adem kardeşle az cebelleş olmadık hani!. Aslında düşüncelerimiz arasında çok az fark var...Adını koymak noktasında geri adım atmaktan imtina etmesen birebir örtüşüyor hatta...
Adını koymak nedir tam olarak Mustafa onu anlamadım. "Aysal kötü başkandır" mı? "Aysal haindir" mi? "Aysal kaçıp gitti" mi? Ben kesinlikle böyle düşünmüyorum ve böyle bir isim koymam.

Futboldaki başarılar sadece Terim'e veriliyor lakin Aysal dönemi tüm branşlarda 27 adet kupa almış bu takım. 3,5 senede 27 kupa dile kolay. Hadi futbol Terim diyelim diğerleri ne olacak? Her branşta ayağa kalktı kulüp. Ezeli rakiplerine her branşta ezilirken bir anda ezen oldu. Herkes bunu göz ardı ediyor. Kupalar dışında gelen CL başarılarını falan saymıyorum. Demek ki hataları olduğu gibi doğru tercihleri de olmuş ki böyle bir dönem geçirmişiz. Şimdi ne oldu? Ben futbol dışındaki branşlarla pek ilgili değilimdir lakin bak kaç gündür forumda konuları görüyorum mesela voleybol, basketbol falan başta şikeciler olmak üzere gelen geçen acımadan çakıp gidiyor. Futbolda zaten başarıyı galibiyeti unuttuk neredeyse. Şu an ligde 8. 9. falan değil de 4. sırada isek yine Aysal döneminde alınan birkaç oyuncu sayesindedir.

Ben Aysal'dan önceki başkanları da Aysal sonrası gelen başkanları da gördüm. Bunu görüp "Aysal kötü başkandır" diyemem. Ha son yaptığı heveslendirip geri çekilme konusu dediğim gibi büyük hayal kırıklığı oldu. Öyle veya böyle forumda bu adamı sevenler ve tekrar gelmesini destekleyenler arasındaydım lakin bu yaptığı ile beni de kaybetti.

Velhasım kelam başkanı dursun, kongresi de bu ne idüğü belirsizi ibra edenlerden oluşan bir kulübün taraftarıyız artık. Hatta daha da kötüsünü söyleyeyim; O son genel kurulda yaşananlar neydi öyle? Hakan ve Arif'in ihraç edilmesini engelleyip ardından her bir ağızdan İzmir marşı söylemek nedir arkadaş? Bir kişi izah etsin bunu bana. Hani bunların bize çok emeği geçti, güzel zamanlar yaşattılar o yüzden ihraç edilmelerine gönlümüz razı gelmiyor dersin ve sadece sporcu kimliklerine saygı duyuyoruz der konuyu kapatırsın. Ahde vefadan dolayı sonuç bu oldu der susar oturursun eyvallah kimse de bir şey diyemez. Lakin fetöcü oldukları bilinen insanların ihracını engelleyip İzmir marşı tezahüratı yapmak nedir? Bu ihracını engellediğin adamların ideolojisi zaten İzmir Marşı'nın barındırdığı ideolojiye düşman :red: Bu nedir aga? Bunu herifler o gün alenen "biz fetöcüyüz gelin bizi alın" diye bağırdılar bana göre. Ben bu ülkenin savcısı olsam o genel kurul bitmeden emniyet güçleri ile o salonu basar bu herifleri toplardım. Bir Galatasaraylı olarak bu kadar utandığım bir an daha yoktur.

Kulübün içi dışı erimiş bitmiş çürümüş artık. Elle tutulur hiçbir tarafı kalmamış. Her şeyi ile iflas etmiş durumdayız. Şu manzarayı görüp Aysal kötü Aysal kaçtı rererörö asdfasd muhabbeti yapmak bana son derece yavan geliyor. Aysal eleştirilecek son adamlardan biridir. Bu kulübe tekrar başkan olmak istememesine bu yüzden saygı duyarım. Sıkıntı heveslendirmesi oldu. En başta heveslendirmeyeceksin o zaman.

Valla ben çok pişmanım.

Zor zamanda aday oldu diye olumlu bakıyordum, meğer zor zamanda düzeltmek için falan gelmemiş adam. Gayriresmi kayyum atamasıymış bilememişiz.

Öncesini ve sonrasını katmadan, kendi istediği yönetim kurulunu oluşturduktan sonraki tek bir olumlu icraatını söyleyebiliyor musun Erman?. Önemli olan nokta burası; kazanılan kupaların bu dönemle alakası yok...

''Zamansız vs'' diye geçiştirdiğin yönetim kurulu değişikliği öyle ani bir olay değildi, başından beri tercih etmeyip kerhen kabullendiği yöneticilerin yerine getirdiklerinden, köpeksever ablamızın dışında hatırladığın biri var mı ve liyakatı neydi, neye faydası dokundu?...Kimin aklıyla yapıldığı hala meçhul transferleri de bu yönetim değişikliğine bağlamakla kendinle çelişiyorsun...

TD tercihleri tam facia; Dünya alem bilir ki Mancini bir ''Transfer TD ü'' dür. UEFA' ya malum taahhütleri vermiş bir başkanın böyle bir tecih yapması tam ''Ölü doğum'' du. Prandelli ile tüy dikti...

Buyurunuz...

Bu oylarin sadece iki sebebi var...

1. Duygun Yarsuvat yönetiminde, Apo ile Ali agabey etrafinda parlamis olmasi
2. Ünal Aysal´a yakin oldugu bilinmesi

Su ayni durum Duygun Yarsuvat yönetiminde de oldu gerci. Ünal Aysal düsmani bir yönetim adayligini koymustu Alp Yalman etrafinda, ve herkes sosyal medyada Duygun Yarsuvat´i destekledi. Aysal´dan hesap sormaya baslayinca, oda tü ka ka edilmek istendi...

Yani suradan bu hesabi yada cözümlemeyi cikaralim.

- Eger bir yol aysali, yada ona yakin olan birini gösteriyorsa, oradan kacinilmalidir.

Bu oylarin sadece iki sebebi var...

1. Duygun Yarsuvat yönetiminde, Apo ile Ali agabey etrafinda parlamis olmasi
2. Ünal Aysal´a yakin oldugu bilinmesi

Su ayni durum Duygun Yarsuvat yönetiminde de oldu gerci. Ünal Aysal düsmani bir yönetim adayligini koymustu Alp Yalman etrafinda, ve herkes sosyal medyada Duygun Yarsuvat´i destekledi. Aysal´dan hesap sormaya baslayinca, oda tü ka ka edilmek istendi...

Yani suradan bu hesabi yada cözümlemeyi cikaralim.

- Eger bir yol aysali, yada ona yakin olan birini gösteriyorsa, oradan kacinilmalidir.
İyisin hoşsun, birkaç kez GSE olmakla taltif edilmenin uygun olacağını da ilgili başlıkta ifade etmiştim (Önemli bulduğumdan değil ama olsun). Avatarında şu psikopata yer vermemen mümkün müdür, Almancı?!:mad:...

Duygun Yarsuvat yönetiminin icinde Aysal´a yakin isimler vardi, dursun özbek, yada hamdi yasaman gibi. Hamdi Yasaman aysalin avukatligini yapmaktadir. Ilginctir ki, Hamid Yasaman o sezon sneijderin satilmasini cok istedi. Ben Sneijder´in satilmasini büyük bir kayip olarak görmüyorum, ama hele ki o dönemde taraftarlar icinde olasi bir sneijder satisi, nasil bir karisikliga ve arbedeye yol acacagini, taraftari hasbelkader analiz edebilen herkesin malumtadir.

hamdi yasaman sneijder - Recherche Google

Su konuda her daim bu süpheye düsmüsümdür. Taraftari cok iyi okuyabilen bir sahis, kulübü disaridan karistirmak istemistir.

Bu illaki dogrudur diyemem. Ama mide bulandirci bir detaydir...

Son düzenleme:
Üst Alt