GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 194 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih Terim, sezon sonunda kiralık sözleşmeleri bitecek olan Ndiaye ve Onyekuru için girişimde bulunulmamasını; Belhanda, Fernando ve Feghouli'nin ise satılmasını istedi. Bu oyuncuların satışından gelecek para ile en az 5 transfer yapılması planlanıyor. (Habertürk)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Fernando zaten kesinlikle gitsin de ayrıca Belhanda ve Feghouli ikilisinden birisinin de gitmesi şart bu kadar gelgitleri olan performans gösteren zorlu maçlarda kırılgan 2 oyuncu sorun yaşatır her zaman en fazla birisinin kalması gerekiyor

+Nagatomo ve Mariano ikilisinden birisi ile de yolları ayırabilir fiziksel olarak çok daha sağlam o kulvarı dolu dolu kullanacak bir oyuncu ile devam edilmesinden yanayım ...

Bu adam gelecek işte niye şaşırıyorsun ki reis ? yeni mi öğrendik sanki Trezeguet 'in geleceğini ?

*Trezeguet 'i severim STSL'de izlemekten en keyif aldığım adam 2 senedir oynadığı futbol ile de kendisini ispat ettiğini düşünüyorum ama yine de o paralara çok daha iyi bir oyuncu bulabileceğimizi de düşünüyorum

Hangi paralara bence ucuza aliriz oyle 10m falan verilmez 5-6m verilir

opsiyon buyuk ihtimal trezeguet'in transferi ki bizim macta hayvan gibi oynamasi da buna isaret bence.
Sözü kestik anlasmayı imzaladik büyük ihtimal.
Tahminen 8 gibi bir rakam olacak.
Liyundama ile birlimte 13 milyon euroluk bir odeme cikiyor bize bu da belhandanin satisi demek. Badou yerine bir transfer yapilacak bunu nereden karsilariz soru isareti.

Yonetim için yaz transferi ocak transferinden daha zor ve hareketli gececek ciddi bir kıyım olacak gelenler gidenlerden daha genç ve daha kaliteli olacak.
Ben ocaktan sonra güveniyorum en kötü diagneyi satarak ek kaynak yaratiriz gibime geliyor.

Şu an net -5ila başlayacağız o garanti.
Belhanda-feghouli-fernando-mariano
para edecek satariz diyecegimiz herifler bunlar.
Şuradan eğer 25 ve üzerini çıkarırsak o parayla 3 tane daş gibi adam aliriz

önümüzdeki sezon kanatlarımız iyi olmalı gol ve asist katkısı verebilmeli . trezeguetin transferine kesin gözüyle bakıyorum sağ kanadada o tarzz bi isim almamız lazıım tam kafaya ortalar açabilen asist yapabilen adam eksiltebilen, ileride ligin en iyi golcusu var dogru kullanıldıgında cok gol attırırız savanier ve sağlam bi ön libero bulmamız lazım . aslında belhanda kalsa fena olmaz şuan tek yaratıcı futbolcumuz. ve dinamik modern bek transferleriyle muazzam takım oluruz

Fernando zaten kesinlikle gitsin de ayrıca Belhanda ve Feghouli ikilisinden birisinin de gitmesi şart bu kadar gelgitleri olan performans gösteren zorlu maçlarda kırılgan 2 oyuncu sorun yaşatır her zaman en fazla birisinin kalması gerekiyor

+Nagatomo ve Mariano ikilisinden birisi ile de yolları ayırabilir fiziksel olarak çok daha sağlam o kulvarı dolu dolu kullanacak bir oyuncu ile devam edilmesinden yanayım ...

Sene sonu bu kadar degisim olur mu, bilmem ama yeni gelen 2 stoper haric hic bir yabancinin performansi beni tatmin etmiyor. Ilerki yillarda yabanci sayisinda kisitlama gelecegini de dusunerek tum takimi yeniden sekillendirmek gerekir.

Sene sonu bu kadar degisim olur mu, bilmem ama yeni gelen 2 stoper haric hic bir yabancinin performansi beni tatmin etmiyor. Ilerki yillarda yabanci sayisinda kisitlama gelecegini de dusunerek tum takimi yeniden sekillendirmek gerekir.
Fatih Terim sürekli Ocak ayında değişimin ilk adımını attık yazın tamamlayacağız diyor ben Fernando-Mariano-Belhanda ve Feghouli gibi isimlerin seneye takımda olmayacağını düşünüyorum ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt