GSC Futbol Nöbeti | Arşiv #1 - Sayfa 271 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yönetim büyük ihtimalle hocanın arkasına sığınacak. Hocadan şöyle bi açıklama bekliyorum.

"Taraftarımız haklıdır. Bazı konularda becerikli değiliz. Ancak burası Galatasaray. Sahaya 11 Galatasaray forması giymiş oyuncumuz çıkacak. Taraftarımızdan ricam; transfer dönemi iyisiyle kötüsüyle bitti şimdi sahadaki oyuncudan yönetime kadar bizden desteklerini esirgemesinler. Ocak ayına kadar sabredelim.1
Burası fenerbahçe değil Galatasaray çok beklerler.

Profil fotoğrafını belki Belhanda gider diye onun fotoğrafını seçmiştim. Totem tutmadı, yönetim bu sezonda birşey tutamadı, hocada eski futbolcuları hazır tutamıyor. O yüzden profil fotoğrafını Diagne'den yana kullandım. Artık hepimizin kafası güzel oldu :cigara:.

Hiç bir vizyonu olmayan adamı başkan, iki cümleyi bir araya getiremeyen adamları da yönetici yaparsan kulübü işte böyle ahmakça yönetirler. Sinirimi yatıştıramıyorum, hepsinin suratlarına tükürüp küfür edesim var.

Biz nasıl ttde kaç gündür zirvede değiliz acaba taraftarın genelinden çok tepki yok mu anlamıyorum şuan ortalık yanıyo olmalıydı

Başarı için şikeciler bize şampiyonluğu ikram etmeli, yapmadıkları şey mi? Değil. Ancak düşük bir ihtimal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt