GSC Futbol Nöbeti - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Takımn en iyi top oynadığı anlar Berkan-Cica- morutsan bu üçlüyü hiç bozmamak lazım. Halil ve kerem de eklenirse böyle bir iskelet kurulabilir. TERİMİN en büuük hatası 3 yıldır bir omurga oluşturamadı sürekli değiştiriyor böyle olmaz, bunu kendide bilmesi lazım. Her maç deneme tahtası.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
13 maçın hepsine farklı 11 'le başlamışız sanırım

Sezon başından beri yazıyorum umarım düzelir diyordum ancak futbolcuların Terim'in dengesiz ve agresif tavırlarından çekindikleri için psikolojik bir travmaya doğru ilerlediğini düşünüyorum.

Sezon başından beri yazıyorum umarım düzelir diyordum ancak futbolcuların Terim'in dengesiz ve agresif tavırlarından çekindikleri için psikolojik bir travmaya doğru ilerlediğini düşünüyorum.
Evet topçuları baya etkiliyor, hoca aşırı tepkiler veriyor. Önceden böyle değildi, yaşlılıktan mı nedir bilmiyorum aşırı agresif. Bunlar genç çocuklar, böyle yaptıkça da özgüvenleri yerlerde oluyor yapmak iatedikleri şeyleri bile hata yaparım düşüncesiyle denemiyorlar

Daha transfer şart, iyi de nereye. Stoperler kötümü hayır beklerim yedekleri kötü asları işimiz görür. Ortaya yabancı sınırı varken kimi alsan ya cica ya gustavo kesilecek. Sol kanata transfer şart kerem yetmez ama yine sınır var. Forvet gözümüz doysun diagne mohammed halil her oyun planına uygun çift forvet dahil. Yapsan bile sol kanat veya bir 6 no. Yabancı sınırından o da olmaz. Sorun takım değil taktik anlayış, terimciyimdir de bu takım bu oyunu oynamaz

Kadro kalitemizin bu lig için gayet kaliteli olduğunu düşünüyorum evet tecrübesiz ama kaliteli. Evet eksik parçalar var. Ama yan tarafta ki eksik daha çok bence. Duran topta organize bir oyunumuz yok, saha parsalizasyonunda bazen ciddi hatalar yapıyoruz, oyunumuz çok tek düze çeşitlendiremiyoruz ama hepsinden öte artık oyuncuların Fatih Terim'e inancı kalmamış bence diğer sorunlar zamanla çözülür ama son sorun çözülemez gibi geliyor bana. Umarım Fatih hoca çözebilir kendisi efsanemiz sorunları çözüp dolu dizgin gitmesini çok isterim ama kötü ayrılmakta istemem bazen zamanında da ayrılmak da lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt