GSC Köy Okulu Kütüphanesi | 2019 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Üstat hoca hanımla görüştüm. Kendisi Antalya'daydı Alanya'ya tayini çıkmış. Bir orta okulun ana sınıfında görev alıyormuş. Eşi de aynı zamanda öğretmen o da bir lisede öğretmenmiş. İki okula birden çıkarabiliriz dedi. Kendi çalıştığı okulu aşağıya iletiyorum. Kendisinden elimizde hazır bulunan kitaplar dışı liste istedim ana okulu seviyesine. Direkt kitap alarak yardımcı olmak isteyenler olursa o listeden alırlar. Ayrıca kitaplık eksikleri varmış. Daha doğrusu okulda doğru düzgün bir kütüphane de kitaplık da yokmuş. Kendisinden bir kitaplık seçmesini rica ettim belki ona da yardımcı olmak isteyen biri çıkar. Listeyi tam yolladığı zaman ileteceğim.

Mahmutlar Selçuklu Ortaokulu Anasınıfı
A ve B şubesi

Keramettin abiye de iletirsin okulu sana zahmet onayını alıp başlayalım.
Eyvallah ben 50'ye kadar çıkarım kitapta iş Keramettine kaldı o vakit. Tek bir kitaplık yeter üstat fazlaca da bir yer kaplamayacak şekilde beyaz renk bir tane 5 raflı 170 cm alayım ben oraya gönderirim modele gerek yoktur standard sonuçta diyorum??? O iş de bende olsun lakin kitap sayısını en azından bir 100'e çıkaralım derim? Senin verebileceğin hiç kitap var mı üstat...

@Keramettin TANRIVERDİ üstat harekete geçelim mi kitapları sana attım sakıncalı bir şey yoktu zaten bir de kitaplık hediye edeceğiz gibi benim ismail enver başlığına attığım gibi bir kitaplık olur beyaz renk zaten demiştim. Ayrıca Vurun Kahpeye ve Ateşten Gömlek gibi Türk Klasikleri de çıkmıştı koliden onlarda da bir mahsur yok yani 50 tane kitap benden çıkar siz de duyuru yaparsanız olur bu iş derim...

Tekrar teşekkür Yunus Emre...

Eyvallah ben 50'ye kadar çıkarım kitapta iş Keramettine kaldı o vakit. Tek bir kitaplık yeter üstat fazlaca da bir yer kaplamayacak şekilde beyaz renk bir tane 5 raflı 170 cm alayım ben oraya gönderirim modele gerek yoktur standard sonuçta diyorum??? O iş de bende olsun lakin kitap sayısını en azından bir 100'e çıkaralım derim? Senin verebileceğin hiç kitap var mı üstat...

@Keramettin TANRIVERDİ üstat harekete geçelim mi kitapları sana attım sakıncalı bir şey yoktu zaten bir de kitaplık hediye edeceğiz gibi benim ismail enver başlığına attığım gibi bir kitaplık olur beyaz renk zaten demiştim. Ayrıca Vurun Kahpeye ve Ateşten Gömlek gibi Türk Klasikleri de çıkmıştı koliden onlarda da bir mahsur yok yani 50 tane kitap benden çıkar siz de duyuru yaparsanız olur bu iş derim...

Tekrar teşekkür Yunus Emre...

Tamam üstat akşam hoca hanımla tekrar görüşeceğim durumu iletirim. Bende de biraz kitap olması lazım. Oradan oraya taşın nereye gittiler bilmiyorum. Bir arkadaşımda da biraz kitap var onları da alacağım. Keramettin abiden onay çıksın konuyu tekrar açıp liste paylaşırız hem.

Tamam üstat akşam hoca hanımla tekrar görüşeceğim durumu iletirim. Bende de biraz kitap olması lazım. Oradan oraya taşın nereye gittiler bilmiyorum. Bir arkadaşımda da biraz kitap var onları da alacağım. Keramettin abiden onay çıksın konuyu tekrar açıp liste paylaşırız hem.
Olur iyi olur ben foto attım zaten kitaplığı satın alır kargo adresi olarak okulu veririm kitap kolimi de biraz daha arttırıp kargolar gönderi belgesinin de fotosunu çekerim kitap göndereceğini söyleyen herkesin kargosu gidince de sana haber veririz hoca hanım son halin bir fotosunu çeker bu başlığa atarız işlem bitmiş olur...

Olur iyi olur ben foto attım zaten kitaplığı satın alır kargo adresi olarak okulu veririm kitap kolimi de biraz daha arttırıp kargolar gönderi belgesinin de fotosunu çekerim kitap göndereceğini söyleyen herkesin kargosu gidince de sana haber veririz hoca hanım son halin bir fotosunu çeker bu başlığa atarız işlem bitmiş olur...

Dur acele etme kitaplığı yollayıp :D Keramettin abi bir onay versin dolabı hocaya da gösterelim. Kadınlar pirpiriklidir bilirsin belki kendi çözmek ister. Dolabı bulamadım ben beyaz olanı sana zahmet atarsan bana sevinirim.

Kitaplar ok.

Adres paylaşımı özelden yapılsın onun dışında sorun yok.

Kitaplık konusunda da bence alımdan ziyade o bölgede bu işlerle uğraşan biri varsa ona yaptırmak denenebilir.

Diğer konu da şu; eğer bize olmasını istedikleri bir kitap listesi atarlarsa bir sahafla anlaşalım ya da online olarak o kitapları alıp yollayalım.

Kitap yollayamayıp katkı vermek isteyenler için bu formülü uygulayabiliriz.

Kitaplar ok.

Adres paylaşımı özelden yapılsın onun dışında sorun yok.

Kitaplık konusunda da bence alımdan ziyade o bölgede bu işlerle uğraşan biri varsa ona yaptırmak denenebilir.
Tamam kitaplık almayayım o zaman ben bilgin olsun bendeki kitap sayısı 50yi buldu gogol ve yusuf atılgan çıktı onlarda da sorun yoktur bunlar evdeymiş. @Yunus Emre Bahçivan bana kargo adresini özelden at cumadan önce yollayıp ücretini ödeyerek keramettine fotosunu atarım.

İçtihat da böyle olsun Keramettin foto paylaşılsın okay ver adresi yunus emre özelden okey verdiğin renktaşa atsın o kargoyu gönderdikten sonra sana fotoyu atsın... Kargo göndermeyen katılımcı kalmayınca da yunus emre hoca hanımdan bir foto ister son haliyle hepsi bir arada buradan paylaşır böylece başlık amacına ulaşmış olur... İyi geceler denişikler... Hürmetler...

@Yunus Emre Bahçivan ben artık göndereyim bendeki kitapları sana zahmet özelden adresi alıcı ismini at. Onay çıkmıştı zaten kargo gönderisinin de fotosunu özelden atarım ben başlatmıştım aradan çıkayım ben sonra gönderecekler devamını getirir öyle kolinin içinde duruyorlar... Haber bekliyorum bugün senden yarın göndereyim diyorum zira... Kolay gelsin...

kitapların hangi okula gönderileceği belli mi ?

teslimi nasıl olacak, kargoyla mı elden mi ? eğer okul belliyse adresi paylaşın kitapları oraya kargolayalım. işi organize eden ismaile kargo yükü falan binmesin

@Yunus Emre Bahçivan ben artık göndereyim bendeki kitapları sana zahmet özelden adresi alıcı ismini at. Onay çıkmıştı zaten kargo gönderisinin de fotosunu özelden atarım ben başlatmıştım aradan çıkayım ben sonra gönderecekler devamını getirir öyle kolinin içinde duruyorlar... Haber bekliyorum bugün senden yarın göndereyim diyorum zira... Kolay gelsin...

Sabır dayı çok acelecisin :D 1 saate sana da ulaşıyorum

Üst Alt