GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir... - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir...

Cevap: GSC Önerileri / Nereye Tatile Gidilir...

Abi Efes Antik Kent var en güzel gezilecek yer

Yalnız geçen sene arkadaşım gitmiş eşiyle, her yeri görmek istiyorsan kişi başı 100 TL yi gözden çıkaracaksın diyor

Çünkü her yeri görmek için ayrı bir ücret ödeniyormuş ben uzun zamandır gitmiyorum

Ben olmadı kayınpedere Alsancak'ta Bornova sokağında bi kilise ayarlıcam, takılsın orada, bana patlamasın 200 TL :D

Abi Efes Antik Kent var en güzel gezilecek yer

Yalnız geçen sene arkadaşım gitmiş eşiyle, her yeri görmek istiyorsan kişi başı 100 TL yi gözden çıkaracaksın diyor

Çünkü her yeri görmek için ayrı bir ücret ödeniyormuş ben uzun zamandır gitmiyorum

Ben olmadı kayınpedere Alsancak'ta Bornova sokağında bi kilise ayarlıcam, takılsın orada, bana patlamasın 200 TL :D

Abi bırak hiç gitme gereksiz artık baydı oralar

Kilise istiyosan bornova meydandakine git işte :D

Ne gerek var Bornova sokagına falan alıcan basına belayı :D

Evet ihtiyacin yok,seneye tekrar :D

HTC Incredible S cihazımdan gönderildi

Boom - P.O.D.

Charlie's-Angels-explosion.gif

Ayvalık sarımsaklıya tatile gitmeyi düşünüyorum nasıl biryer tavsiye edermisiniz.Fiyatlar nasıl kuşadasına 2 defa gittim çok pahalıydı?

Erdek, kumbağ gibi yerlerde daha uyguna tatil yaptım.Çok kararsız kaldım...:confused:

Ayvalık sarımsaklıya tatile gitmeyi düşünüyorum nasıl biryer tavsiye edermisiniz.Fiyatlar nasıl kuşadasına 2 defa gittim çok pahalıydı?

Erdek, kumbağ gibi yerlerde daha uyguna tatil yaptım.Çok kararsız kaldım...:confused:

3 kere gittik. deniz gayet hoş ve soğuk. otel mi apart otel mi düşünüyorsun

Eyv kardeşim büyük ihtimal ordayım bu yaz...

sarımsaklı ayvalık akçay gittim buralara

sarımsaklıda otelde kaldık geceliği 70 lira falandı sanırım ama araştırmak lazım 2 sene önceydi.

balıkesirin denizi genel olarak temiz ama soğuk. yerli turist oluyor yabancıya pek rastlamadım

reyizler Ayvalik-Sarimsakli'ya gidecekler seytan sofrasini kacirmasin :ayatollah:

bu arada sarımsaklıda bar olayı falan yoktu sanırım daha küçük bir yer. pek gezilecek biryerde yok.

altınoluk civarınıda tavsiye edebilirim. orayıda araştır bence. altınoluk tatilcilerin yeri.

sarımsaklıda otelde kaldık geceliği 70 lira falandı sanırım ama araştırmak lazım 2 sene önceydi.

vAy kardes1m niye gorusmedik hAnNy :)

bu arada sarımsaklıda bar olayı falan yoktu sanırım daha küçük bir yer. pek gezilecek biryerde yok.

altınoluk civarınıda tavsiye edebilirim. orayıda araştır bence. altınoluk tatilcilerin yeri.

tropicana diye bir yer var ya hani :D:D gece uyuyamıyordum...

Guneyde bircok yeri gezdim Marmaris gibi bir yer gormedim , denemeyen varsa aklinda bulunsun.Kent cok iyi oldugu icin 5 yildizli oteller mukemmel degil belki ama sadece turlari bile yillar sonra hatirlanmaya deger.Barlar sokagindan tut da , Kaplumbaga adasina ,camur banyolarina kadar enfes bir yer ustune tanimam .

Üst Alt