GSC Scout Rütbesi Hakkında Açıklamalar ve Rütbe Sahipleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout Rütbesi Hakkında Açıklamalar ve Rütbe Sahipleri

Cevap: GSC Scout Rütbesi Hakkında Açıklamalar ve Rütbe Sahipleri

Anlamadigim, millet bilinmeyen oyuncu onerin diyor. Oneriyoruz, ozamanda bu okadar iyi olsaydi buyuk takim almis olurdu, orda oynamazdi, ne idugu belirsiz gibi laflar ediliyor.

Onerdigim topcularin cogunu kimse bilmiyor. Cogu kucuk takimlarda oynayan futbolcular ve forumun 95% hayatinda izlememistir. Bu sefer insanlar tanimiyoruz diye begenmiyorlar.

Karar verin arkadaslar :)

Kesinlikle.Ben Arda'nın yokluğunda Fransa'dan Nolan Roux'yu önerirken, ''O adamın ne işi var bizde?'' diyenine bile rastladım.2 ay geçmedi Schalke çok diretti de kulübüyle anlaşamadılar.Bu sefer, ''Ulan biz neden bulamıyoruzböyle oyuncuları?'' gibisinden laflar türemeye başladı.

Ozaman sen niye scout rutbesi istedin cund. internete resim koymak icinmi

ciddi degildim tabii ki. galatasaray maci disinda yilda 3-4 mac anca izlerim. bence bu scout olma olayini fazla ciddiye almayin. yani forumdaki biri bu adam nedir, niye boyledir diyorsa emin ol gercekte daha fazlasini isitirsin yoneticiden falan

ciddi degildim tabii ki. galatasaray maci disinda yilda 3-4 mac anca izlerim. bence bu scout olma olayini fazla ciddiye almayin. yani forumdaki biri bu adam nedir, niye boyledir diyorsa emin ol gercekte daha fazlasini isitirsin yoneticiden falan

Tabii, ciddi degilsindir Hayri.

Ciddiye almak sana gore ne. Sonucta bu forumda moderator olanlar gercek hayatta polis veya jandarma degil. Ama onlara verilen gorevi yapiyorlar, forumda.

Arkadaslar gelmis, bana seni Gsscout yapmak istiyoruz demisler. Evet dedim, sonucta genc oyuncu izlemeyi seviyorum ve foruma katkimiz olsun diye.

Burda kimse kendini Galatasaray kulubunun futbol komitesinden sanmiyor. Sirf foruma katkimiz olsun diye. Kim bilir, belki Mete'nin Ibricic onerisi gibi olur, is ciddiye biner.

Mehmet..

skib-b%C4%B1rakt%C4%B1_47011.jpg

bu kadar ezik oldugunu bilmiyordum. mehmetin seyini kavrayip gerdege girmeyi birak da kendi fikirlerini ortaya koy. ya da mangal yaparkenki resimlerini koy foruma daha aciklayici oluyor onlar

Neyin ezikliginden bahsediyosun? :asd: Aynı resmi sende koydun ben Serhatı uyku tulumunun icine sokarken. Senin Serhattan bir ezikligin mi vardı? Senin gibi sakacı birinin bunu kaldırmaması beni sasırttı.

Neyin ezikliginden bahsediyosun? :asd: Aynı resmi sende koydun ben Serhatı uyku tulumunun icine sokarken. Senin Serhattan bir ezikligin mi vardı? Senin gibi sakacı birinin bunu kaldırmaması beni sasırttı.

forumda yazdigim her mesaji hatirlamasam da farkli olaylar olduguna eminim, sonucta bu tartismanin icinde sen de varsin ve kendi fikirlerini olusturamadigin yetmiyormus gibi tartismanin orta yerine varos davranislara giriyorsun. allah vere biri seni scout yapsa da kurtulsak

Mete adam ol lan sende kuyruk acın kaldı anladım da sıkmaya başladın

Hem Mehmete scout isini fazla ciddiye aliyosun gibilerinden seyler yaziyosunuz, hemde hayatimda gormedigim kisilerden kuyruk acisi cektigimden bahsediyosun. Ciddi celiski. Neden ciddiye alayim ki yada yeyin kuyruk acisi? Bir iki teknik taktik olayinin mi, oyuncu yanilgisi mi?

forumda yazdigim her mesaji hatirlamasam da farkli olaylar olduguna eminim, sonucta bu tartismanin icinde sen de varsin ve kendi fikirlerini olusturamadigin yetmiyormus gibi tartismanin orta yerine varos davranislara giriyorsun. allah vere biri seni scout yapsa da kurtulsak

Hayri seninle herhangi bir sorunum olsa araya girmezdim direk sana yazardim.

Scout olmamayi kendim sectim, Mehmeti de ben site yoneticilerine önerdim. Zira kendisi cocukluk arkadasim olmasinin disinda, cok fazla mac izleyen ve genc oyuncu takip eden biridir.

Var bikaç tane renkdaş kendini Futebol Clube do Porto 'nun Scout ekibi merkez başkanı sananlar.

Kim o sananlar forumda zaten hepi topu kaç tane scout var... Asıl siz abartmayı bırakın biz işimizi ciddi yapmak zorundayız.. Ben forumda hobi olarak scoutluk yapıyorum ki yeni de sayılırım 4-5 ay oldu.. Ancak genç oyuncuları izlemeye 5-6 yıldır devam ediyorum.. Çünkü bir oyuncu parladığı zaman ben bu oyuncuyu şu kadar zamandır takip ediyorum demeyi seviyorum.. Bu işi prof olarak yapsaydık zaten buralarda olmaz dediğin gibi bir takımın scout ekibinde olurduk...

Ülkemizde zaten sabahtan kalkan futbol yorumcusu akşamdan yatan yetenek avcısı.

Birde bu konuya yorum yapan herkesten birşey rica edeceğim yazılara biraz daha dikkat edebilir miyiz.. Küfür , argo vs.. almış başını gidiyor

iyi o zaman, bir daha cocukca hareketlere girismezsen seviniriz.

Üst Alt