GSC Scout Rütbesi Hakkında Açıklamalar ve Rütbe Sahipleri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout Rütbesi Hakkında Açıklamalar ve Rütbe Sahipleri

Cevap: GSC Scout Rütbesi Hakkında Açıklamalar ve Rütbe Sahipleri

Bu bölüme yazmaya talibim. yillardir U16-U21'e kadar bütün turnuvalari izlemeye calisiyorum. Türkiye'nin bütün genc milli takimlarini cok yakindan takip ediyorum. her oyuncuyu en az 2 defa izlemisligim vardir. ayrica almanyadaki genc oyunculari da takip etmeye calisiyorum. imkanim oldukca canli mac da izliyorum. analiz etme kabiliyetim iyidir. faydalanilmak isteniyorsa bilgilerimi paylasmaya hazirim. özellikle genc türk oyuncular konusunda ciddi eksiklik yasadigimizi düsünüyorum. tercih modlarin.

Rica edersem scout bölümüne girebilirmiyim ? Kaliteli kumaşı iyi olan genç oyuncuları sizlerle paylaşmak isterim :) Türk oyuncu bulamıyoruz fakat bulabilirim+tüm şampiyonaları izlemeye çalışırım+her türlü lig maçını bulduğum anda seyrederim.Tercih sizlerindir,sizlerin önünde bu göreve gelmek beni onurlandıracaktır.

Rica edersem scout bölümüne girebilirmiyim ? Kaliteli kumaşı iyi olan genç oyuncuları sizlerle paylaşmak isterim :) Türk oyuncu bulamıyoruz fakat bulabilirim+tüm şampiyonaları izlemeye çalışırım+her türlü lig maçını bulduğum anda seyrederim.

ben destekliyorum seni kardaş ol bence de

Bu bölüme yazmaya talibim. yillardir U16-U21'e kadar bütün turnuvalari izlemeye calisiyorum. Türkiye'nin bütün genc milli takimlarini cok yakindan takip ediyorum. her oyuncuyu en az 2 defa izlemisligim vardir. ayrica almanyadaki genc oyunculari da takip etmeye calisiyorum. imkanim oldukca canli mac da izliyorum. analiz etme kabiliyetim iyidir. faydalanilmak isteniyorsa bilgilerimi paylasmaya hazirim. özellikle genc türk oyuncular konusunda ciddi eksiklik yasadigimizi düsünüyorum. tercih modlarin.

Olumlu

Çok boş işler bunlar.

Futbolcu izleyeceğinize gidin ****o izleyin daha iyi.

Bazi scoutlarimiz da o niyetle topcu izlior zaten (orn mete)

Günde en az 2saat pes master lig oynuyorum benimde scout olmaya hakkım var sadece fm oynayanlarmı scout olabiliyor:(

Güntekin Onay, Beşiktaş'a bir oyuncu önermişti adı Karim Ansarifard.Güntekin Onay'ın çoğumuz maç izleme sevdasını çoğumuz biliyor hatta sabahlara kadar izlediğini kendiside söylüyor. Benimde Scoutculara önerim olsun. :)

Allah c.c. rızası için bize sırtı dönük top alıp verebilen aklı fikri olan bir forvet. 2 kanat 1 stoper 1 kaleci yedek için alın.birde saldırıp rakibi yıldıran bir galatasaray yapın

Sezonu gelmeden buraları canlandıralım.

Var mı Scout olurum, futbolcu tanıtabilirim deyip kalemine güvenen?

Üst Alt