GSC Tenis Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Tenis Başlığı

Maşaallah dediğim üç gün yaşamıyor.

Marin Cilic setlerde durumu 1-1 e getirdi. Maç değişik bir yöne doğru yol alıyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok güzel bir finaldi. Roger efsane oluşunun hakkını vermeye devam ediyor. Bu performans bu sene de devam ederse kırılması çok zor rekorlara ulaşacaktır.

dbd0b3ec300448ac74e187292d11cfda.jpg

Son düzenleme:
Roland Garros 2018 bugün başladı.

Maalesef Nadal favori görünüyor. Sakatlığı geçmiş durumda ve harika bir kura çekmiş.

Roger Federer turnuvada yok. Geçen seneki gibi kral olduğu Wimbledon’a hazırlanıyor. Toprak zeminde artık oynamayacak sanırım.

Djokovic iki yıllık sakatlık geçirdi. 2010’dan beri üst düzey, Uzay oyunu oynayan djokovicin pek şansı olduğunu düşünmüyorum. Wimbledon belki dönüşü olur. Roland Garros değil. Ama üst düzey oyuncu sürpriz yapabilir.

Del Potro ve Cilic e dikkat edilebilir. Özellikle Cilic. Bu senenin sürprizi.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

m. beyin attigi posttan yola cikarak yaptigim arastirma sonucu federerin french acigi salt 1 kez kazanmis olduguna denk geldim
ilginc bir sey olarak goruyorum

m. beyin attigi posttan yola cikarak yaptigim arastirma sonucu federerin french acigi salt 1 kez kazanmis olduguna denk geldim
ilginc bir sey olarak goruyorum
Onu da kazanamazdı da Söderling'e dua etsin.Nadal'a karşı hayatının maçını oynayıp elemişti.Zaten ondan sonra kariyeri bitti adamın.Hastalığa mı ne yakalanmıştı yanlış bilmiyorsam

Soderling'e elendiği sene Federer aldı.Yoksa Federer mümkün değil alamazdı zaten

Aynen yanlis hatirliyormusum. Hic unutmam Nadal'in aptal cingene pembesi bir tisortu vardi, servislerine eziliyordu Soderling'in.

En sevdigim turnuva Roland Garros'dur, her sene sektirmeden izlerdim, son iki sene izlemedim sadece. Bu sene de izleyecegim. Nadal 11 yapacak.

Uzun suredir tenis takip etmiyordum ama gecen Nadal - Federer US Open finalinden sonra yine dustum pesine.

Aynen yanlis hatirliyormusum. Hic unutmam Nadal'in aptal cingene pembesi bir tisortu vardi, servislerine eziliyordu Soderling'in.

En sevdigim turnuva Roland Garros'dur, her sene sektirmeden izlerdim, son iki sene izlemedim sadece. Bu sene de izleyecegim. Nadal 11 yapacak.

Uzun suredir tenis takip etmiyordum ama gecen Nadal - Federer US Open finalinden sonra yine dustum pesine.
Forhand'leriyle ezmişti Nadal'ı Söderling o gün.Normalde sülük gibi yapışıp puanı bırakmayan Nadal o gün ezilmişti.Nadal'ın rakibi yok gibi bu sene.Çok büyük sürpriz olur şayet elenirse

Nadal'ın galatasaraylı olduğunu bilmiyordum amcası meşhur barcelona stoperi miguel nadal olduğundan futbolu seviyor diye bilirdim...

Üst Alt