GSC'den Fatih Terim'e Hediye - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC'den Fatih Terim'e Hediye

Cevap: GSC'den Fatih Terim'e Hediye

oyuncuların bile sizi baba gibi sevmesi herşeyi anlatıyor.sen gerçekten büyük İMPARATOR'sun hocam.

Yakındır tekrar seninle avrupayı sallamamız.

İmparator İmparator Fatih TERİM

Babam Bana Derwall"ı ve Metin Oktay"ı anlattı..

Bende oğluma Seni ve Galatasaray ruhunu anlatıcam İmparator.!

imparator deyince içimiz titriyo sarı kırmızı efsanelerimiz var metin oktay hakan şükür ve diğerleri ama imparator bizim için çok özel onu çok seviyoruz allah başımızdan eksik etmesin şampiyon cimboooom her zaman en büyükkk cimbomm

Fatih Hocam, İmparatorum

1996'da başımıza geldiğinde Avrupa Şampiyonu olacağımızı tahmin edemiyor, hayalini bile kuramıyorduk. Şimdi Şampiyonlar Ligi Kupası'nı kaldırmayı hayal edebiliyoruz, umutla bakabiliyoruz. Sen bize hayal etmeyi, hedeflerimizin olmasını, başarıyı, güvenmeyi öğrettin hocam. Allah yardımcımız olsun

"Ellerinden opuyorum hocam,Allah seni basimizdan eksik etmesin.

Buyuksun hocam,cok buyuksun."

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Yıllarca menajerlik oyunlarında kendi adım yerime senin adını yazdım hocam.Bilmem sana olan sevgimi ve hayranlığımı ifade etmek için yeter mi ama iyi ki yeniden bizlesin hocam

Babamız kadar seviyoruz hocam seni. Bu taraftar her zaman seni çok seviyor ve arkanda olacak. Nice başarılara hep beraber koşacağız. Sen takımda olduktan sonra hiçbir kuşkumuz yok buna. Canı gönülden inanıyoruz.ALLAH başımızdan eksit etmesin senin gibi bir babayı. Grande Terim.

I love you hocam

Cocukluk kahramanımsın, cocugumunda kahramanı olacaksın insallah hocam.

Uzun yıllar daha basımızda olman dileğiyle...

Fiorentina'ya gittiğinde içimiz sızlamıştı.İyiki bizimlesin imparator.İyiki varsın.

Allah seni bu takımın başından eksik etmesin.Bütün dualarımız seninle..

Galatasaray Taraftarı Seni Çok Seviyor.

Elini kalbine koy.Biz hep oradayız.

Üst Alt