GSC'den Fatih Terim'e Hediye - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC'den Fatih Terim'e Hediye

Cevap: GSC'den Fatih Terim'e Hediye

Sayende başı yere eğik olarak yürümekten kurtulduk.

Sayende bir enkaz yerden nasıl kaldırılır bunu öğrendik.

Sayende umudumuzu kaybetmememiz gerektiğini gördük.

ve sayende şimdi dimdiğiz. Allah seni başımızdan eksik etmesin.

Galatasaraylılığın ne olduğunu sizden öğrendik hocam, saha kenarındaki duruşunuz bizi bile motive ediyorsa futbolcuları düşünemiyorum, umarım bir gün elinizi öpme fırsatı bulurum.

Allah sizi başımızdan eksik etmesin.Ufukta Şampiyonlar Ligi kupası var. I love you Fatih Hocam.

Fatih hocam size o kadar çok güveniyor ve inanıyorumki birgün gelecek Şampiyonlar ligi şampiyonu yapacaksınız Galatasarayımızı.

Hocam Melo alınmazsa çok zorluk çekeriz böyle oyuncuları transfer etmek kolay olmuyor. Yıllarca Melo tipinde orta saha aradık bulamadık. Bu fırsatı kaçırmayalım. Sonra başımız ağrımasın.

Her konuda güveniyoruz size hocam. Kazanilacak kupa kalmadigi zaman sizi hak ettiginiz yerde görmek istiyorum. Galatasaray ve TFF Baskani olarak alkislamak istiyorum.

Türk futbolunu yönetenlerin futbolun icinden gelmesinin zamani geldide geciyor bile. Saygilarimla.

hocam oynattığınız hırs dolu, hücuma yönelik futbolla türk futbolunda yeni bir akım yarattınız. artık bundan sonra dünya futboluna yeni bir ekol kazandırma zamanı. çünkü bu ancak size yakışır. felipe melo transferinin gerçekleşmesi için ağırlığınızı koymanızı rica ediyoruz.

bu taraftar hep arkanda, yönetim içinde seni dinlemeyen, seni rahatsız eden tipler varsa işaret et yeter biz gerekeni yaparız ;)

Hocaya Konoplyanka'yi oneriyorum..

Saka saka :)

Hocam, kimsenin gozunun yasina bakma. Bu takim ne cektiyse futbolcuya dayali duzenden cekti. Gerci senin oldugun yerde boyle birsey olmaz ama ben yinede soylemek istedim.

Birde sen hep hucumcu bekleri benimsemis bir futbol adamisin. Hakan Balta her ne kadar gecen sezon ozveriyle oynamis olsada, hucumda ne orta acarken, ne bir sut cekerken, nede etkili bindirmeler yaparken takima 3. bolgede gereken destedigi veremiyor. Takimin belkide tek zayif noktasi. Bir cok Galatasarayli adina yaziyorum bu solbek mesajini. Umarim dikkate alirsin. Kisaca bize sol ayakli bir Eboue bul hocam.

Hedefimiz daimi olarak muzemizdeki tek eksik kupa olsun, Sampiyonlar Ligi sampiyonlugu olsun!

Fatih Hocam, Şampiyon Olsakta Olmasakta Seni Yıllarca Galatasarayımızın başında görmek istiyoruz...

Seni 7'den 70'e bütün cimbomlular seviyor.

I Love You Hocam

Fatih Hocam sizden tek isteğim başınıza hangi olumsuzluk gelirse gelsin, tıpkı sizin söylediğiniz gibi "elinizi kalbinize götürün orada biz varız" ve bizi asla bırakmayın sonuna kadar gidelim hep birlikte.

Mevcut takıma iyi bir sol bek ve Hagi'nin %30'u kadar bir adam bul, 2. UEFA kupasını alalım hocam.

Ha bir de Melo'yu lütfen takımda tut.

I love you hocam :ask:

Hocam size olan sevgimizi ve güvenimizi anlatmak için kelimeler yetmiyor.

Siz bu takımın başındayken yapılan her şey doğrudur, çünkü FATİH TERİM'in bir bildiği vardır.

Hocam sizlerden bir isteğim var oda UEFA kupasını tekrar bu takımın ellerinde görmek istiyorum, umarım bir gün gerçek olur. Dualarımız sizlerle..

Allah yardımcınız olsun.

Sen bizim basimizi dik tuttun ya Allah ta senin ve ailenin basini dik tutsun .iyiki varsin hocam

Üst Alt