GSCimbom Bildirisi: Adnan Polat Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Bildirisi: Adnan Polat Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSCimbom Bildirisi: Yönetimi İstifaya Davet Ediyoruz!

Beyler 2 yıldır bu foruma üyeyim ama böyle saçma bi Galatasaraylılık örneği görmedim. Giden gitmiştir kardeşim. Bana göre de kalmalıydı Riijkard ama Türkiye'de maalesef skor birincil manada başarı göstergesi olduğu için süregelen olmuştur.. Siz eğer bi isyanınız varsa bunu sisteme yapın.. Devrim mevrim darbe marbe işlerine girişin.. En nihayetinde Riijkard aç, açıkta, sokakta da bırakılmadı, onu düşünüyorsanız.. Haa eğer Galatasarayı düşünüyorsanız, gidene değil gelene yoğunlaşın.. Afedersiniz ama 25 milyonun içinde çok büyük bi çoğunluğuz gibi bak biz 8000 kişiyiz ona göreee tarzında bişeyler yazmışsınız.. Ki bu 8000 kişinin hepsi size katılıyor diye bişey de yok.. Riijkarda sabredilmedi diyorsunuz, 10 senedir başarısızlıklar abidesi azize yıldırıma sabredilen bir ortamda Galatasarayımıza hiç bir dönemde yapılmamış hizmetler getiren kendi başkanımıza sabretmiyorsunuz.. Bu nasıl çelişkidir.. Korkarım ki siz de bas bas "yıldırım demirören yeeter" diye bağıran taraftar gibi 2 transfer yapılınca çark edeceksiniz..

Beyler 2 yıldır bu foruma üyeyim ama böyle saçma bi Galatasaraylılık örneği görmedim. Giden gitmiştir kardeşim. Bana göre de kalmalıydı Riijkard ama Türkiye'de maalesef skor birincil manada başarı göstergesi olduğu için süregelen olmuştur.. Siz eğer bi isyanınız varsa bunu sisteme yapın.. Devrim mevrim darbe marbe işlerine girişin.. En nihayetinde Riijkard aç, açıkta, sokakta da bırakılmadı, onu düşünüyorsanız.. Haa eğer Galatasarayı düşünüyorsanız, gidene değil gelene yoğunlaşın.. Afedersiniz ama 25 milyonun içinde çok büyük bi çoğunluğuz gibi bak biz 8000 kişiyiz ona göreee tarzında bişeyler yazmışsınız.. Ki bu 8000 kişinin hepsi size katılıyor diye bişey de yok.. Riijkarda sabredilmedi diyorsunuz, 10 senedir başarısızlıklar abidesi azize yıldırıma sabredilen bir ortamda Galatasarayımıza hiç bir dönemde yapılmamış hizmetler getiren kendi başkanımıza sabretmiyorsunuz.. Bu nasıl çelişkidir.. Korkarım ki siz de bas bas "yıldırım demirören yeeter" diye bağıran taraftar gibi 2 transfer yapılınca çark edeceksiniz..

Bildiriyi okumadan yorum yapmak, hmm...

https://www.gscimbom.com/forum/turg...quot_fenerbahce-ile-fark-kapanacak_quot_.html

Niye istifa istediğimizin bir nedeni de yukarıdaki linktedir. Popülist davranan, geleceğe yatırım ve planlama yapmaktan aciz bir başkan ve yönetimini istemiyoruz. Banane Fenerbahçe'den? Ali Sami Yen bu kulübü kurarken hedefi "Türk olmayan takımları yenmek" olarak belirlemedi mi? Galatasaray ilkeleri çapında düşünemeyen bir başkanı istemiyoruz biz.

Ya anlamadıgım bir sey var.Taraftar haklı yada haksız olsun rikaard istafa deyince aynı hafta taraftar istiyor diye gonderdiler adını oyle koydular.Ya bu taraftar sezon basından beri adnan sezgin istifa dedi niye onu gondermiyorlar :=)

Hadi rikaard gs den üstün deil adnan üstün mü?

Ne cevher varmiş da biz göremiyoruz :=)

yönetim profili beğenilmiyor evet bende beğenmiyorum ama mart'a da pek birşey kalmadı.olağanüstü kongreye gerek olduğunu düşünmüyorum ki divan kurulundan en ufak bir çatlak ses dahi çıkmadı henüz.Divan kurulu yönetimin arkasında ve mart ayındaki kongrede de ben açık ara farkla adnan polat'ın tekrar kazanacağını düşünüyorum.Aday olarak karşısına ciddi isimler çıkmayacaktır.kusura bakmayalım ama gerçekler acıdır.bu adamlar tekrar seçimi kazanır başımızda durmaya devam ederler.özhan canaydının kaos dönemlerinde bile 3 seçim üst üste kazandığını unutmayalım.Ve bu yıl özellikle transfer konularında ciddi hatalar yapılmış olabilir ama ne kadar benimsemesem de kendisini adnan polat'ın geçmişte yaptıklarını bir Galatasaray'lı olarak silemem.

kötü yönetim gösterdiler, bu takım sportif açıdan Hagi ile iyi yerlere dahi gelse, istifa etmeleri gerekiyor!

bu arada giriş sayfasına yönetim istifa indexi atarsanız daha etkili olur böyle medyada yeteri kadar ses getirmez.

Biri bana çıkıp şu forumun niçin Ultraslan'a aynı tepkiyi göster(e)mediğini açıklasın

Yönetim naaptı? Evet sportif manada başarısız...

Ama şirketlerin birleşmesi gibi büyük bir işlemi başarıyla gerçekleştirdi.

Stadı bitirmek üzereler.

Batmış klübü düze çıkardılar.. Bizim geleneğimizde her sene şampiyon olmak diye bir şey yok. Ama Ali Sami Yen'in Galatasaray'ın mabedi olması var. Orda geçen sezon futbolcularımızın başına gelenler belli. Neden önce onlara laf söylenmiyor?

Skor taraftarlığı yapmaya gerek yok. Başkanımız Adnan Polat'tır. Haldun Üstünel gitmiştir beriki gelmiştir çok da önemli değil. Önemli olan bu yönetimin ne yaptığı. Mehmet Cansun, Özhan Canaydın yönetimleriyle kıyaslayın. Galatasaray yönetimi iş yapıyor. Şunu yapıcaz bunu yapıcaz demiyor. Şunu yaptık bunu yaptık diyor.

Ben bu konuya katılmıyorum. Eminim katılmayan bir çok yazar var. Burdaki her üye adına nasıl oluyor da bu konu sabitlenip herkesin görüşüymüş gibi lanse ediliyor ve sürekli gündemde olması sağlanıyor anlamıyorum.

Biri bana çıkıp şu forumun niçin Ultraslan'a aynı tepkiyi göster(e)mediğini açıklasın

Yönetim naaptı? Evet sportif manada başarısız...

Ama şirketlerin birleşmesi gibi büyük bir işlemi başarıyla gerçekleştirdi.

Stadı bitirmek üzereler.

Batmış klübü düze çıkardılar.. Bizim geleneğimizde her sene şampiyon olmak diye bir şey yok. Ama Ali Sami Yen'in Galatasaray'ın mabedi olması var. Orda geçen sezon futbolcularımızın başına gelenler belli. Neden önce onlara laf söylenmiyor?

Skor taraftarlığı yapmaya gerek yok. Başkanımız Adnan Polat'tır. Haldun Üstünel gitmiştir beriki gelmiştir çok da önemli değil. Önemli olan bu yönetimin ne yaptığı. Mehmet Cansun, Özhan Canaydın yönetimleriyle kıyaslayın. Galatasaray yönetimi iş yapıyor. Şunu yapıcaz bunu yapıcaz demiyor. Şunu yaptık bunu yaptık diyor.

Ben bu konuya katılmıyorum. Eminim katılmayan bir çok yazar var. Burdaki her üye adına nasıl oluyor da bu konu sabitlenip herkesin görüşüymüş gibi lanse ediliyor ve sürekli gündemde olması sağlanıyor anlamıyorum.

batmis klubu duzemi cikardilar?

bana bir iki finansal tablo yollarmisin? nasil duzluge cikmisiz gorelim

Aslında ekonomik anlamda, 2-3 gömlek büyüdü Galatasaray. Bu çok çok olumlu fakat önemli olan dengeyi sağlayabilmek. Eski yönetimler de sadece futbolu düşündüğü için, ekonomik anlamda rezil bir durumdaydık. Şimdi de sadece maddi durum düşünüldüğünden, futbolda rezil durumdayız. Kimsenin karışmayacağı, işini bilen, profesyonel bir futbol direktörü ile bu iş çözülebilir mi, bilmiyorum. Ama Adnan Sezgin kesinlikle bu görevi layıkıyla yapamamakta, bundan da eminim. Denemekte fayda var.

ben gscimbom üyesi olarak istifaya davet etmiyorum ve yüzlerceside etmiyordur.seçimlere kısa bir süre kaldığı için bunu istemiyorum.

ben gscimbom üyesi olarak istifaya davet etmiyorum ve yüzlerceside etmiyordur.seçimlere kısa bir süre kaldığı için bunu istemiyorum.

Değişen Kulüp Tüzüğü ile birlikte seçimler Mart 2012'de yapılacak.

Bir Galatasaray taraftarı olarak kaybedecek tek bir günümüz bile olduğunu düşünmüyorum.

@Batu Han:

Eleştirdiğin Ultraslanlar gibi konuşuyorsun. :-)

Index yapilsa ya?

Ha Adnancilar karsi çikiyorsa bir anket açalim index yapilsinmi yapilmasinmi diye 80% evet demezse Arsenalli olayim

Galatasaray'ın 30 milyon taraftarı var, 30'da biri bu oluşuma destek verse 1 milyon kişi eder.

Kaldı ki bu forumun online / offline üye saayısı kadar uA'nın tayfa kadrosu var, o kadar kolay değil yani tayfayı dağıtmak ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt