GSCimbom Bildirisi: Adnan Polat Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz! - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Bildirisi: Adnan Polat Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSCimbom Bildirisi: Yönetimi İstifaya Davet Ediyoruz!

Eğer yönetim kendisi erken seçim kararı alsaydı, bunlar olmayacaktı. Hem Galatasaray 'ın önünü açmış olacaklardı hem de aday olma şansları olacaktı.

İlk istifaya daven eden kurum olmakla övünmüyoruz, yeterki Galatasaray marka değeri bundan sonra bu derece zarar görmesin.

Eğer yönetim kendisi erken seçim kararı alsaydı, bunlar olmayacaktı. Hem Galatasaray 'ın önünü açmış olacaklardı hem de aday olma şansları olacaktı.

Bunu yapabilirlerdi. Ancak muhalif kanadın kongre üyelerini yönetimi ibra etmemeleri konusunda baskı altına almaya yönelik girişimleri ve bu yönde uyguladıkları politika başkana ters geldi. O da tavır aldı, inceldiği yerden kopsun dedi ve dediği gibi de oldu.

Mahkemeden sonuç çıkacağını sanmıyorum. Yönetim güvenoyu alamadı ve bıraktırılmak zorunda kaldı. Kişisel olarak bu durumu darbe olarak nitelendirip, başkanlıktan alınma şeklini hiç hoş karşılamasam da Galatasaray için hayırlısı olduğuna inanıyorum.

inş sonumuz portekiz ligindeki Boavista'ya benzemez adamlar şampiyonluga oynarlardı hersene ama şuan 3.Ligdeler

Bence bu konu miadını doldurdu misyonunu tamamladı.

Forum yönetiminin el atması iyi olur.

Yeni yönetim kastediliyor sanılacak.

KİLİT.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt