GSCimbom Bildirisi: Adnan Polat Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz! - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Bildirisi: Adnan Polat Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSCimbom Bildirisi: Yönetimi İstifaya Davet Ediyoruz!

14 yıl şampiyon olamadık, çocukluğumda o günleri de gördüm ama durumumuz hiç bu kadar kötü değildi.

Utanç duyulacak durumdayız. Sorumlular ise halen koltuğa yapışık vaziyette görevlerinde duruyor.

Bugün de görevimi yerine getireyim.

Adnan Polat düs yakamizdan. Galatasarayli ol. Isitfaaaaa etttttt

Milliyet gazetesi Ekonomi sayfası yazarı Murat Sabuncu' nun mali kongre öncesi Adnan Öztürk ile yapmış olduğu söyleşiyi dikkatle okumanızı tavsiye ederim..Dikkat çekici noktalar var, hafta sonu büyük sürprizler olacağa benziyor..Haydi büyük cimbomlular, ayağa kalkmanın zamanıdır şimdi...

https://ekonomi.milliyet.com.tr/-sari...83/default.htm

Yönetimi okeye 4. olarak davet edecektim ama bunlardan o masaya yancı bile olmaz!!! Ne daveti abi bir yolunu bulup zorlamalıyız artık!!!

Adnan Polat'a açık mektup 'Bırak Başkan'

Adnan Polat'a açık mektup

Yönetim bile inancını kaybetmişken bu ısrar niyedir.Senin yol arkadaşların bile sana sırt çeviriyor artık olmadı olmuyor.Yıllardır hep yanlış işler 1-2 işi doğru yapsan çoğu işi eline yüzüne bulaştırıyorsun.Olmuyor başkan olmuyor bırak artık.Sen iyi bir inşaatcısın iyi bir siyasetcide olabilirsin ama futbol apayrı bir arena sen 40-50 milyon euro kar ettiriyosun mali olarak iyi işler yaparken futbolda başarısız olunca yüzlerce milyon euro uçuyor'da gidiyor.50 milyon euro kar edip 100 milyon euro verince yaptığın şeyler boşa kürek çekmekten başka birşey olmuyor başkan.Olanda sağlığına oluyor.İşte bu 2 işi iyi yapan iyi başkan oluyor baştacı oluyor.Ama Syn polat senin döneminde GALATASARAY markası zedeleniyor artık kendinede zarar yüzün bembeyaz,çökmüş.Adnan Sezgin'i daha 4 sene öncesinden beri istemiyor taraftar,güvendinde ne oldu Sezgin'e kim kaybetti gene GALATASARAY.Sezgin'e futbol uzmanı diyordun, profesyonel yönetici diyordun,GALATASARAY klübünün menfaatlerini düşünüyor diyordun ama en az 150 milyon euro zararı var şu takıma bu nasıl klübün menfaatlerini düşünmek başkan ? Haldun'u getirdin doğru yaptın ama gene o Adnan Sezgin ısrarı ve Türk oyuncu transferlerini Sezgin'e vermen Haldun'un getirdiği kaliteli adamlarla Barış,Sarp,Servet,Hakan balta,ayhan,aykut gibi oyuncularla oynatırsan zaten dibe vurursun.Yıllardır bu gerçekleri nasıl göremedin anlıyamıyorum ve suçu Haldun üstünel'e ve o kaliteli adamlara kestin belkide onu tek kurtarabilecek adama kestin ve yine Adnan Sezgin arkandan bıçakladı syn polat klüp küme düşmeye oynar duruma geldi.Ve nemi oldu Syn Polat her zamanki gibi kaybeden GALATASARAY.Helvacı'ya brütüs diyorlarya asıl brütüs Adnan Sezgin ama en çok üzüldüğüm şuki Syn Polat senin 4.5 senedir Canaydın döneminden beri göremediğin şeyleri geldiğin yer olan Tribün'ün görmesine rağmen Tribün'ü bile karşısına alacak kadar Adnan Sezgin'i korumandır.İşte benim ve bütün taraftarların gözünde o Tribünden gelen Lise'den gelmeyen ve taraftarın sevgilisi Adnan Polat'ı bitirmiştir.İstifa et ve GALATASARAY'ın önünü aç başkan seni seviyoruz ama artık yeter sağlığına zarar veriyorsun,ama en önemlisi o sevdiğin klübe GALATASARAY'a zarar veriyorsun başkan artık bırak.

Cevap: Adnan Polat'a açık mektup 'Bırak Başkan'

Adnan Polat'a açık mektup

Yönetim bile inancını kaybetmişken bu ısrar niyedir.Senin yol arkadaşların bile sana sırt çeviriyor artık olmadı olmuyor.Yıllardır hep yanlış işler 1-2 işi doğru yapsan çoğu işi eline yüzüne bulaştırıyorsun.Olmuyor başkan olmuyor bırak artık.Sen iyi bir inşaatcısın iyi bir siyasetcide olabilirsin ama futbol apayrı bir arena sen 40-50 milyon euro kar ettiriyosun mali olarak iyi işler yaparken futbolda başarısız olunca yüzlerce milyon euro uçuyor'da gidiyor.50 milyon euro kar edip 100 milyon euro verince yaptığın şeyler boşa kürek çekmekten başka birşey olmuyor başkan.Olanda sağlığına oluyor.İşte bu 2 işi iyi yapan iyi başkan oluyor baştacı oluyor.Ama Syn polat senin döneminde GALATASARAY markası zedeleniyor artık kendinede zarar yüzün bembeyaz,çökmüş.Adnan Sezgin'i daha 4 sene öncesinden beri istemiyor taraftar,güvendinde ne oldu Sezgin'e kim kaybetti gene GALATASARAY.Sezgin'e futbol uzmanı diyordun, profesyonel yönetici diyordun,GALATASARAY klübünün menfaatlerini düşünüyor diyordun ama en az 150 milyon euro zararı var şu takıma bu nasıl klübün menfaatlerini düşünmek başkan ? Haldun'u getirdin doğru yaptın ama gene o Adnan Sezgin ısrarı ve Türk oyuncu transferlerini Sezgin'e vermen Haldun'un getirdiği kaliteli adamlarla Barış,Sarp,Servet,Hakan balta,ayhan,aykut gibi oyuncularla oynatırsan zaten dibe vurursun.Yıllardır bu gerçekleri nasıl göremedin anlıyamıyorum ve suçu Haldun üstünel'e ve o kaliteli adamlara kestin belkide onu tek kurtarabilecek adama kestin ve yine Adnan Sezgin arkandan bıçakladı syn polat klüp küme düşmeye oynar duruma geldi.Ve nemi oldu Syn Polat her zamanki gibi kaybeden GALATASARAY.Helvacı'ya brütüs diyorlarya asıl brütüs Adnan Sezgin ama en çok üzüldüğüm şuki Syn Polat senin 4.5 senedir Canaydın döneminden beri göremediğin şeyleri geldiğin yer olan Tribün'ün görmesine rağmen Tribün'ü bile karşısına alacak kadar Adnan Sezgin'i korumandır.İşte benim ve bütün taraftarların gözünde o Tribünden gelen Lise'den gelmeyen ve taraftarın sevgilisi Adnan Polat'ı bitirmiştir.İstifa et ve GALATASARAY'ın önünü aç başkan seni seviyoruz ama artık yeter sağlığına zarar veriyorsun,ama en önemlisi o sevdiğin klübe GALATASARAY'a zarar veriyorsun başkan artık bırak.

Renkdaşım eline yüreğine sağlık bu vakitte böyle yazı yazmışsında keşke bu gudubet yönetimi göndermek bu kadar kolay olsaydı.

Adamı İnan Kıraç Gönderemedi bu yazısı adam okusa bile 10 lira verip maç izlemeye gelen adamların yazdığı şeylerle kaybedicek zamanımız yok.

Büyük işler yaptık daha çok projemiz var durmak yok yola devam derler.

Yinede eline yüreğine sağlık tekrardan..

Ne olacak bizim bu halimiz böyle... :(

Cevap: Adnan Polat'a açık mektup 'Bırak Başkan'

Birde bakmissiniz, o kadar duayenin Inan Kiraç, Faruk Süren vs. tepkisine gögüs geren, milyonlarca taraftarin istegini yerine getirmeyen Adnan Polat, basin toplantisi düzenleyip "Mert Türengül nickli arkadasin yazisina dayanamayip istifa ediyorum" diyor..

Hala utanmadan orda oturuyorlar, bide bizimle dalga gecer gibi sessiz kaliyorlar. Taraftar cildiriyor ama Adnan Polat olayi sogutma derdinde. Ise bak ya. Ama kal sen kal. Taraftar sana dersini verecektir. Tarihte ilk defa bir Galatasaray Baskanina koro halinde dümdüz gittiklerinde görürüm ben senin yüzünü. Kal sen kal

Adamlar t-shirt bile basmış, agzım bozulacak ulan düştüğümüz durumlara baak

GSC'yi tekrardan tebrik ediyorum
tiphat.gif

İlk mesajı tekrar okuyunuz :tiphat:

Galatasaray Camiasına Açık Duyuru

105 yıllık geçmişe sahip; kültürü, ilkeleri ve başarılarıyla Türk Sporuna öncülük eden Galatasaray'ın menfaatlerini ve geleceğini koruma çabasındaki GSCimbom olarak bizler; Kulüp Yönetiminin 4,5 yıldır gerçekleştirdiği hamlelere hep sabır ve ümitle yaklaştık. Fakat yıllardır süregelen kötü yönetim anlayışı ve elde edilen başarısız sonuçlara artık bir "DUR!" demek gerekliliğini hissediyoruz. Türk sporuna birçok alanda öncülük eden, Avrupa'da birçok spor dalında kupalar kazanan, başarılar elde edip adını tüm dünyaya duyuran bir kulübün yönetenleri olarak, izlenilen strateji ve alınan kararların; Galatasaray etiğine, kültürüne ve Galatasaraylılık duruşuna aykırılığını artık net bir şekilde görmekteyiz.

Yıllar öncesinde adı şike iddialarına karışarak mahkemelik olan, görev süresince teknik direktör ve futbolcularla hiçbir şekilde iyi anlaşamadığı gözlenen, taraftarın antipatisini kazanan, bunca yıldır başarılı bir icraatini gözlemleyemediğimiz Adnan Sezgin'de ısrarın, Galatasaray ‘ın menfaatine gelişmediği açıktır. Bu hatada ısrarın Galatasaray ‘a negatif etkileri, maalesef artarak sürecektir. Buna engel olmak umuduyla, Adnan Sezgin ‘in görevden alınması için kampanyalarımızı tüm gücümüzle sürdüreceğimizi bilmenizi isteriz.

Ayrıca, Sn. Haldun Üstünel gibi kulübüne ve çalışma disiplinine son derece sadık, saygın bir kişiliğin küstürülerek kulüpten uzaklaştırılmasıyla, sürekli deklare edilen "Aile Ortamı" kavramının büyük bir yalan olduğu ortaya çıkmıştır.

Verilen sözler ve vaatlerin yerine getirilmesi konusundaki ümidimizi yitirmemizde ise, sergilenen kötü yönetim anlayışı başrol oynamaktadır. 1.5 sezon önce göreve getirilen eski teknik direktörümüz Frank Rijkaard ve ekibi konusunda yaptığınız açıklamalar, verdiğiniz vaatlerle bütün kamuoyunu ve taraftarı büyük bir beklenti içine sokmanıza rağmen, bunun karşılığı verilememiştir. Taraftara defalarca yapılan "sabır" çağrısına rağmen aynı "sabrı" yönetimimizin gösteremeyerek camiada büyük hayal kırıklığı yaratması unutulmayacaktır. Futbol kamuoyundaki birçok spekülasyona rağmen teknik ekibimizin arkasında durma erdemi ve başarısını gösterememek, biz Galatasaraylıları son derece üzmüş, aynı zamanda yönetim anlayışıyla prensiplerden taviz verildiğine kanaat getirmemize neden olmuştur.

Sportif başarı için gereken hazırlık ve planlamada geç kalarak yeterli hassasiyet ve çalışma disiplinini gösterememek, bütün bunlar gerçekleşirken takımın kötü gidişatına erken teşhisi koyup gerekli hamleyi yapamamak gibi etkenler, bizler için Galatasaray Spor Kulübünün sağlıklı yönetilmediğinin son göstergesi olmuştur. Ayrıca eski teknik direktörümüz Sayın Frank Rijkaard ve ekibine sağlanacak destek konusunda medyaya ve kamuoyuna verilmiş olunan demeçlere rağmen, başarısızlığın faturasınının teknik ekibe kesilmesi,bu düşüncemizi pekiştirmiştir.

Kulübün yönetiminde bu ve bunlar gibi birçok yanlışın örtbas edilmeye çalışılması bizlerin gözünde yitirilen saygınlığın bir diğer göstergesi durumundadır. Oysaki Galatasaray Spor Kulübü hiç kimsenin çıkarları için kullanacağı, herhangi bir şekilde haksız kazanç sağlayacağı bir kurum değildir. Galatasaray Spor Kulübü, Türk futbolunun en büyük kulübüdür ve Türk futbolunun gelişiminde öncü kulüp olma özelliğine sahiptir. Kimsenin, Galatasaray Spor Kulübü'nü Galatasaray taraftarından uzaklaştırmaya, başarısızlıkları başkalarının üstüne yıkmaya hakkı ve lüksü yoktur.

105 yıllık tarihe sahip bir spor kulübünün bu tip amatörce çalışma düzeniyle yönetiliyor olması ve bunun düzelmesi adına herhangi bir adım atılamaması bizleri fazlasıyla üzmüştür. Yıllardır süregelen bu düzeni şuanki yönetimin düzelteceğine dair umutlarımızın sonuçsuz kaldığını görmekteyiz. Bu denli kötü bir dönemde, Galatasaraylılık duruşu olarak bahsedilen o çok değerli kavramın Kulüp Yönetimi tarafından son kez sergilenmesini, Galatasaray'ın menfaatleri ve geleceği doğrultusunda en doğru adımı atmak için bu fırsatın tepilmemesini, yeni teknik direktörümüz Gheorghe Hagi'ye sağlıklı ve güvenli bir ortam bırakılmasını, tüm Galatasaray camiasından özür dileyerek olağanüstü genel kurul kararının açıklanmasını TALEP EDİYORUZ !

Kulüp Yönetiminin bu zor dönemde Galatasaray adına gerçekleştirebileceği en büyük icraatın bu olacağına dair inancımız tamdır.

Bizler GSCimbom ve 8.000 ‘i aşkın Galatasaray taraftarı olarak,size yakışacak bu erdemi Kulüp Yönetiminden BEKLİYORUZ!

Tüm Galatasaray camiası ve kamuoyunun bilgisine sunarız.

GSCimbom Forumları​

Yazımız 25 Ekim tarihlidir. 1 hafta da beklettik FB maçı oynansın diye. Yani hazırlanışı 20 Ekim falan, o zamanlar çok karşı çıkan oldu, neyse ki herkes hemfikir şimdi.

Fenerbahçe’nin geçen sene son maçta kaybettiği şampiyonluk olayını yaşamaktansa başta boyun eğmek daha iyi.

Şunu söyleyen bir başkanın bu kulüpte bir dakika bile durması büyük bir hata.

Yönetim istifa!

Başkan anladık pişkinin teki.Çıkıp bütün yöneticiler istifa etse bir kişi bile kalmasa yüz üstü bıraksa adamı? Bunu yapacak yürektemi yok?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt