GSCimbom Bildirisi: Adnan Polat Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz! - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Bildirisi: Adnan Polat Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSCimbom Bildirisi: Yönetimi İstifaya Davet Ediyoruz!

Polat illa stadda kendisine sövülsün istiyor, istifa demek yetmiyor adama!

İlla florya'yı basıp ortalığı yakmak mı lazım istifa etmen için.

Bu IHANET. Baska aciklamasi yok bunun. Bunun adi koltuk sevdasi, menfaat. Galatasaray sevgisi degil. Bu IHANET.

HAINLER

İlk defa lise dışından biri başkan oldu, küme düşmeye oynuyoruz şaka gibi.

Divandan sonra Adnan Polat'ın artık kalacağını sanmıyorum.

en sonunda biri dayanamayıp biryerine bişey sokar bu adamın.dalga geciyorlar serefsizler bizle.ekonomik duruma sokayım ben saha içi başarı bekliyorum.3 sene sabrettik yeter artık.

Ya Bırakın takımı..Ali Haşhaş bile diyor..Gündemden düşürün takımımızı felan filan..Yakında Göztepe gibi olacaz..

Yahu bu AdnanPolatın zamanında fener bizi şamar oğlanına çevirdi yeter artık ya. Adnan polatın olduğu son 5.5 yılda 13 maçta 10 defa yenilmişiz. Eskidende daha çok onlar yenerdi ama arada birde biz yenerdik. şimdi hep onlar yeniyor. Takımın itibarını beş paralık ettin defol git artık. Hala azize nin başucunda birde adama sürekli başkan diyor . azize buna Adnan diyor sanki azizenin uşağı bizimkisi. Defol git yeter artık ya defol git.

Onların hiç birini adam akıllı tanımıyorum kardiş, sen kimin başkan olmasını istersin panpa ?

Adnan Ozturk beyin fresh fikirleri mevcut idi.

Kimse de piyasaya cikmiyor ki HA su iyiymis diyelim. Hepsi dasin altinda saklaniyur. Ama Adn-Ozt fena degildi diye hatirliyorum

Az kaldı sabredin. Hepinizinde bildiği gibi yeni liste oluşturmak için Başbakandan randevu istedi ( listemde görmek istediğiniz isimler var mı diye ). 10-15 gün içinde açıklanacağından bahsediliyor, hayırlısı inşallah

Az kaldı sabredin. Hepinizinde bildiği gibi yeni liste oluşturmak için Başbakandan randevu istedi ( listemde görmek istediğiniz isimler var mı diye ). 10-15 gün içinde açıklanacağından bahsediliyor, hayırlısı inşallah

bu haber yalanlanmadımı?. ben öyle hatırlıyorum.

Burda organize olalim resmi siteye bildirimizi yazalim. 100-200 kisi mesaji yollasin. Baskiyi hissetsin. Artik manevra yapacak yer kalmadigini anlasin. Baski yapalim

Sessiz olun, susun biraz..Bırakalım çalışsınlar!! Ne var canım; küme düşmedik ya!!! Hem düşsek ne olur, Polat varken siz rahat olun..Yüzsüzlük bizim yönetim felsefemiz olmuş; "Bizi rahat bırakın, tünelin ucundaki ışığı görüyoruz, sabır lütfen derler yine utanmadan!!" Canımızı okudun be Polat, hayattan soğuttun bizi..Seni son çare Allaha havale ediyoruz..

Tarihimizin en rezil günlerini yaşıyoruz, dün gece tarihe bir kara leke daha sürüldü..Ama şu dakika itibariyle ne istifa eden var, ne açıklama yapan...Adnan Polat senden kurtulduğumuz gün bayramımızdır yemin ederim, koca camiayı maymuna çevirdin sana yazıklar olsun...100 yıllık kulübe kendi holdingin muamelesi yaptığın için bu camia seni affetmeyecek..Adın yıllar sonra en rezalet başkan olarak hatırlanacak emin olabilirsin!

Yapabilecegimiz bisey olsa, hic tereddüt etmeden yapacagim. Öyle cökmüs vaziyetteyim ki, vatanimizin su anda düsmanlar tarafindan isgal edilmis vaziyette olmasiyla esdeger bir aci yasiyorum icimde. Nasil baski yapabiliriz, ne yapabiliriz bilmiyorum artik. Taraftarlarin nefret ettigi bir Baskanin hala orda olmasini icime sindiremiyorum. Bu yüzsüzlügü anlamiyorum. Bu koltuk sevdasini da anlamiyorum. %92 ile gelmeni istedik, %100 ile gitmeni istiyoruz. Geregini yap artik Adnan Polat. Onurlu ol, istifa et.

Polat ekonomiyi düzeltti ya....

Bu gidişle BankAsya liginin UEFA 2012 kriterlerine uygun tek takımı olacağız...

Yaşa Polat!!!

Adnan Polat önümüzdeki hedefi "lig' de kalmak" olarak belirlerse hiç şaşırmayalım!! Beterin beteri var derlerdi, gerçekten doğruymuş..Bu acıyı hiç tatmamıştık, meğer kaderimizde kümede kalmayı hesaplamakta varmış!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt