GSCimbom Bildirisi: Adnan Polat Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz! - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Bildirisi: Adnan Polat Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSCimbom Bildirisi: Yönetimi İstifaya Davet Ediyoruz!

Ben günlük görevimi aksatmışım.

14.03.2011.

Kurtulus var, o da Adnan Polat´in ibra edilmemesi. Kimin Galatasaray´in gelecegini düsündügünü görecegiz. Artik geleneklerle biryere varamayacak durumdayiz kimse kusura bakmasin. Herzaman bir ilk vardir, olmalidir da. Adnan Polat ibra edilmemeyi sonuna kadar haketti. Aldigi kararlarin tamami benim icin ihanet niteligi tasiyor.

Adnan Polat ISTIFAAAAAAAAAAAA

Ama Onur böyle şeyler konuşma bak Fb maçı öncesi futbolcuları etkilersin ( !!!!!!!!!! )

Ama Onur böyle şeyler konuşma bak Fb maçı öncesi futbolcuları etkilersin ( !!!!!!!!!! )

Valla kim etkilenirse etkilensin Alp :) Ben acik bir Adnan Polat düsmaniyim. Fenerbahce´yi yensek de nefret edecegim, yenilsek de nefret edecegim, seneye transfer show yapsa da nefret edecegim. Ben Besiktas taraftari degilim. Beni kimse transferle kandiramaz. Kaybedilmis bir onur var ortada.

Ozaman ; Kaybedilmişliği yeniden kazanabilmemiz için, ruhumuz için Adnan POLAT İSTİFA !!!!

İlk defa bir başkanımız için istifa diyorum ama cidden bu adam bizi ilklerin takımı yaptı. Tebrikler büyük başkan (?)

Her sene kadroda revizyona gittiler bu sene de kendilerinde revizyona gitsinler.

Biraz susun, sessiz olun..Adnan Polat canımızı okuyor, sakın dokunmayın!!!

Daha ne olması lazım bunların gitmesi için?

Ne yapacağız dedilerse tutundukları dal ellerinde kaldı. Lig dediler avrupa dediler kupa dediler fener maçı dediler... Bu kadar başarısız yönetim olurmu arkadaş ya. Stad dediler daha üzerimize bile alamadık stadı. 10. luktan yukarı çıkamıyoruz ya. Bu kadar kötü dönemi yok koca takımın. Ama hala daha yüzsüz gibi konuşuyorlar.

Hoş bu saatten sonra istifa etseler ne olacak ki? Takımın ağzına s.çtılar defolup gitseler takım düzelecek mi sanki? Bu takım min. 3 sene daha şampiyon olamaz. O da seneye güzel kadro kurup gelen hocaya sabır falan gösterirsek. Derwall'li şampiyonluklardan önceki döneme döndük. Artık 5 sene mi 10 sene mi bekleriz şampiyon olmak için bilemem.

Adamlar korkmuyor mu, utanmıyor mu anlamadım. Kendi sağlığı için (ciddi ruhsal ve fiziksel çökkünlük gösteriyor) Polat istifa etsin, yeni yönetime transfer için fırsat tanısın.

F.Bahçe şu anda Arenada sov yapıyor...Yazıklar olsun Polat sana, senin eserin iyi seyret bunları. Hayatdan soğuttun bizi, yalvarırım yeter rezil ettin bizi cümle aleme, git artık lütfen gitttt...!

Sizde Sayın Adnan Polat efendi. Sakın istifa etmeyin, aman sakın bir yere gitmeyin. Küme düşürmeden giderseniz yazık edersiniz, tüm rekorları kırdınız ama yetmezz..Küme düşürmeden sakın gitmeyin, size o yakışır!!

uyuyamıyorum şu an ulan bu akdar güzel oynayıp mac kaybetmek cıldırmamak elde değil

Yönetimi istifaya davet etmiyorum arkadaş!

Çünkü onlarda o haysiyet kalmamış!

Sopalarla kovalamak lazım , denize dökmek lazım artık bunları!

Artık görevde durmamaları lazım. Bünye kaldırmıyor artık. Daha kötüsünü görmedik, bu neyin ısrarıdır.

Anlamak mümkün değil gerçekten,bütün hedefler tek tek göz göre göre yitirilmiş adamlar hala ısrarla yönetimde kalmak istiyorlar,kendi içlerinde 10 parçaya bölünmüşler hala aynı senaryolar.Yeter ADNAN POLAT yeter.Bırak git Gs'mizi de düzlüğe çıkalım.Gs'mizi bu kadar çok seviyorsan derhal istifa et.İnan Kıraç baba indir şu Adnan Polat'ı allah rızası için!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt