GSCimbom Geleneksel 16. Halı Saha Maçı | İPTAL - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Geleneksel 16. Halı Saha Maçı | İPTAL

Cevap: GSCimbom Geleneksel 16. Halı Saha Maçı | Yenibosna | 26 Kasım | 15:00 - 16:00

İnan fikrini değiştiren ne bilmiyorum ama yaptığın olmadı cidden, böyle bir ihtimal varsa, Nevizade'de ekerim kursu gelirim demeyecektin.

Cevap: GSCimbom Geleneksel 16. Halı Saha Maçı | Yenibosna | 26 Kasım | 15:00 - 16:00

1 - Namık

2 - Tamer

3 - Umut

4 - İnan

5 - M.Kerim

6 - Okan

7 - Çağlar

8 - Alemdar Abi

6 kişi daha lazım yok mu gelen?

Semih ?

Ertuğrul ?

Abdullah Abi ?

Mesut ?

Doğancan ?

Bilal ?

Sahaya erken gelelim orada hep beraber laflayalım reis ne bu ayrı gayrı. :p

Ekleme : O tarafta oturanlardan birisi saha için yer ayırtsın pls.

Tamer 'e, Galatasaray 'ın maçı olan bir gün yapın gelirim ama bütçe çalışmalarından dolayı çok yoğunum gece gündüz çalışıyorum.

Çok ayıp olacak ama beni de silin bu durumda. :(

Duruma göre bende 1 adam getirebilirim. Maç olacak mı ondan haber verin önce

maç olur ya 10 kişi olsa en kötü 5-5 e oynanır nolcak ben kendim gelirsemde adam getiririm işte benimkide kesin değil

Murat konuyu okuyor, yoksa efsane 10 numara geliyor mu ne!!!

Beyler ben gelmekten vazgeçtim.Kursu ekemem daha ikinci haftadan zaten geriden geliyorum ders kaçırmak olmaz.Size iyi eğlenceler.

Adama sahayı ayarla dedim, maça gelmekten vazgeçti.

Neyse ailevi sorun olacaktır İnan için. Adam sabah 7'de kalkıp kursa gidiyor. Gitmezse annesi soracaktır niye gitmedin, o kadar para veriyoruz bik bik. O yüzden arası bozulmasın gerek yok.

Adama sahayı ayarla dedim, maça gelmekten vazgeçti.

Neyse ailevi sorun olacaktır İnan için. Adam sabah 7'de kalkıp kursa gidiyor. Gitmezse annesi soracaktır niye gitmedin, o kadar para veriyoruz bik bik. O yüzden arası bozulmasın gerek yok.

Kanka sen adamsın.Ne de güzel açıklamş.:ask:

26 Kasım Cumartesi günü önce halısaha maçına gidiyoruz, ardından bizimle gelmek isteyenlerle TT Arena'ya Sivas maçına gidiyoruz.

Yer: Yenibosna ( Avrupa tarafındaki saha önerilerine de açığız )

Saat: 15-16

Gelmek isteyenler isimlerini konu altına yazabilir.

ben gelebilirm lakin yenibosna cok uzak 5 gibi de işe gidicem sanirim, ordan da sivas macina tekrar geilirim. Avrupa tarafinda olursa kesin gelirim ama.

Maç avrupa'da zaten...

Yenibosna Avrupa yakasında...:)

Ertuğrul'um umarım yeterli sayıda adam toplayabiliriz...

Kaç kişi eksik? ona göre adam bulalım. Benden gelecek 1 kişi var. Ertuğrul da getirecekti sanırım 1 kişi.

Yine gelemiyorum iyi mi :SS: Bir dahaki maça inşalllah

Maltepe/Kadıköy/Kartal/Bostancı'dan ulaşımın nasıl olacağını da söylerseniz çok süper olur?

Üst Alt