GSCimbom İzmir Buluşması Gerçekleşti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom İzmir Buluşması Gerçekleşti

Cevap: GSCimbom İzmir Buluşması

Kayseri buluşması olursa beklerim arkadaşlar, aspava salonu işletiyorum yemekler benden. :n:

ben bunu nasıl kaçırdım tuh bee:( geçende izmir buluşması organizasyonunda emre göksuner,caner bayrak ve ben gerçekleştirmiştik bunu nasıl görmedim ben acayip üzüldüm şimdi.

renkdaş haftaya pazar kesin geliyorsun ozaman değil mi :)

kardeşim ben özel güvenlik olarak çalışıyorum pazar günü sabah 7 akşam 7 mesaim var acayip sıkıntıya girdim şimdi vardiyalı çalışıyorum arkadaşlara rica edeyim idare ederlerse 1-2 güne haber veririm ben bi plan proje yapmam lazım İşin ucunda Galatasaray varsa herşeye değer...

çarşamba günü iptal oldu galiba?katılım olmadığı için arkadaş şu forumda günde en az 5 saat dolaşırım nasıl görmedim konuyu neyse inşallah ayarlarım

Bence az daha sabır edelim FB GS basket Türkiye kupası maçı öncesi ve sonrası buluşma ayarlayalım

hem katılım yüksek olur

Beyler 16 Eylül Pazar buluşmasında ben de varım. Karar kesindir. Kimse ertelemesin, ötelemesin. Nevizade'de olsak küfürlü şartlar koşardım ama dua edin açıktayız

Halit ve Abdullah Bey'lerin de akıllarının ucundan ''acaba gitsek mi'' düşüncesinin geçtiğini görüyorum

Öyle bir düşünce varsa bunu gerçekleştirmenin de zamanı gelmiştir diye düşünüyorum :)

Kordon'da şöyle deniz manzaralı bir maç keyfi yaşamak iyi gelecektir onlara da :)

Çağlar Çelik denen zibidi gelecek mi bilmiyorum ama gelmesini çok isterim güzel kardeşimin:)

Üst Alt