GSCimbom İzmir Buluşması Gerçekleşti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom İzmir Buluşması Gerçekleşti

Cevap: GSCimbom İzmir Buluşması

Gidelim mi Halit?

Beyler 16 Eylül Pazar buluşmasında ben de varım. Karar kesindir. Kimse ertelemesin, ötelemesin. Nevizade'de olsak küfürlü şartlar koşardım ama dua edin açıktayız

Halit ve Abdullah Bey'lerin de akıllarının ucundan ''acaba gitsek mi'' düşüncesinin geçtiğini görüyorum

Öyle bir düşünce varsa bunu gerçekleştirmenin de zamanı gelmiştir diye düşünüyorum :)

Kordon'da şöyle deniz manzaralı bir maç keyfi yaşamak iyi gelecektir onlara da :)

Çağlar Çelik denen zibidi gelecek mi bilmiyorum ama gelmesini çok isterim güzel kardeşimin:)

Şu sıralar değil ama birgün İstanbul+Bursa grubu olarak İzmir/Ankara organizasyonları yapabiliriz. :)

Hatta Ankara ve İzmirde Halı Saha Maçı yaparız:)

Türkiyenin Her ilinde Halı saha maçı yapsak ne güzel olurdu.( hayaller güzeldir )

Gelemem abi, işlerim var, biliyosun önemli bi insanım :D

Ama siz adresi verin ben bi çelenk gönderiririm artık :lol:

Adresi alayım...

Ya olum saçmalama ne gelemicen

Kordonda işte ne bileyim herhangi bir mekanda

Geleceksin.

Hayır yani Galatasaray'ın maçı var akşam 7-8 gibi, ne işi bu, pavyonda mı çalışıyon

Lan sen mi yapıyon sanki pabucu. Söyle adamlar yapsın.

Tamam lan tamam, iyi lan tamam, gelme lan

Hep bir bahane üret lan, tamam lan,

Yazdım lan bunu bi kenara, yazdım lan bunu bi kenara

^ Böyle mesajlar için Beğen butonunun yanına DARILMA REYİS butonu konulmalı :ays:

:D

Mekanı söyle abi yav bi saattir söyletemedim,

Süpriz yapacam diyorum, pastadan çıkıcam diyorum :)

Ne bileyim neresi olsun.

Her yerde var zaten maç yayını

Onu kararlaştırırız ya, arkadaşlarla ortak bir karar alırız

Şimdi şurası olsun demek olmaz

Sürpriz yapacakmış, layt layt işler. İyice bozdun sen kendini ha bak söyliyim de

Bu forumda rakı ozan - yiğit ve benden sorulur koçum. Ona göre. Aklını alırız adamın :tank:

Üst Alt