gscimbom sigarayı bırakma kulübü - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

gscimbom sigarayı bırakma kulübü

O daha kötü.

İki içme/madde kullanım davranışı var.
Birisi kötü, negatif durumu iyileştirmek için kullanır. [ -1 +1 = 0]

Öteki Party/ Güzel anları daha güzelleştirmek adına kullanır. [0 +1 = 1]

İlki daha tehlikelidir.Ama ikiside bağımlı yapabilir tabiki.
3 gündür içmiyorum çocuk oyuncağı gibi bırakmak. Daha önce dediğim gibi herşey kafada bitiyor

3 gündür içmiyorum çocuk oyuncağı gibi bırakmak. Daha önce dediğim gibi herşey kafada bitiyor
Sigara da sadece kafa / psikolojik bir bağımlılık oluşmuyor ama.

Biolojik / vücut kaynaklı bir bağımlılık da mevcut. Serotonin/ Dopamin eksikliğinden kaynaklanıyor.

Evet kafa da insan karar veriyor...ama bu sadece bir "psikolojik" olay değil.
Bazı maddelerde (Amphe / MDMA vs) mesela sadece psikolojik bir bağımlılık oluşuyor ve ona göre bırakma zamanı etkin oluyor.

Sigara da, afyon da gibi psikolojik + vücutsal bir bağımlılık var... Ondan zor oluyor

Son düzenleme:
Sigara da sadece kafa / psikolojik bir bağımlılık oluşmuyor ama.

Biolojik / vücut kaynaklı bir bağımlılık da mevcut. Serotonin/ Dopamin eksikliğinden kaynaklanıyor.

Evet kafa da insan karar veriyor...ama bu sadece bir "psikolojik" olay değil.
Bazı maddelerde (Amphe / MDMA vs) mesela sadece psikolojik bir bağımlılık oluşuyor ve ona göre bırakma zamanı etkin oluyor.

Sigara da, afyon da gibi psikolojik + vücutsal bir bağımlılık var... Ondan zor oluyor
Ben tiryakisi olmadığım için bana öyle fazla etki etmiyor (kriz filan geçirmiyorum yani) . Günde 2 paket içip bıraksaydım farklı olurdu

1599843483020.png

ben sigara kullanmıyorum fakat benim hanım günde 2 paketten fazla içiyor.
ne yaptıysam, ne söylediysem bıraktıramadım. sırf belki hamile kalınca bırakır diye 4 tane çocuk yaptım hala içiyor.

bu derdime bir derman lütfen. maddi anlamda zor olmakla beraber kül tablasıyla evliyim ağzı felan her yanı kül kokuyor..

* fotoğraf dikkat çeksin diye temsilidir. (karıyı tanımıyorum)

Ekli dosyayı görüntüle 93673

ne yaptıysam, ne söylediysem bıraktıramadım. sırf belki hamile kalınca bırakır diye 4 tane çocuk yaptım hala içiyor.

bu derdime bir derman lütfen. maddi anlamda zor olmakla beraber kül tablasıyla evliyim ağzı felan her yanı kül kokuyor..

sigara bırakma hattını arayalım

İki hafta sonra tam iki sene olacak sigarayı bırakalı.

Yeniden başlamayı düşünmüyorum ama ne yalan söyleyim, özlüyorum. Geceleri rüyalarıma bile girdiği oluyor.

Olm bırakın lan sigarayı, sigara pişmanlıktır! Not: ben 7 sene önce bıraktım, ve keşke daha önce bıraksaydım diyorum.

Çekirdek çitleyin Hakan'ım çok faydalı.

Ekli dosyayı görüntüle 93673

Üst Alt