GSMobile Hayata Geçti - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSMobile Hayata Geçti

Cevap: GSMobile Hayata Geçti...

şuandaki üye sayımız 14bin civarı fenercell ise 30bini geçti 30milyon taraftarı olan bir klube bu 14bin bence çok bile yani neyse artık sms olayı da başladı aveadaki gibi 44kntre ya heryöne 500sms yada avea ve gsmobile 5000sms atabiliyorsunuz artık sms olayını bahane edenler bakalım napac aklar

Saim abi yine bahane uydurulur.

bana da öyle geliyor ya yönetim şey yapsa kombine alanlara gsmobile verse hat olarak zaten kntörden kazanacak abone sayımız artar 250bine ulaşmamaız lazım aylık 2milyon dolarla ftboltakımının bir aylık oyuncu maaşlarının çoğu karşılanır yada gsmobile alan herkese forma hediye etseler ? ne biliyim yada bizim tarftar biraz daha KULÜBÜNÜ DÜŞÜNSE çok mu şey istiyor um ya al hattı kullanma istersen ama 15 milyonuda çok görme kulübe ya

31 aralık'a kadar kulübümüzle ilgili tüm haberler bedava güzel bir kampanya.

Haber yazıp 1905 yollamanız yeterli...

Bir mesaj geldi telefonuma 15 Temmuz kadar 100 kontör yükleme şartı ile 100ler müzik hediye.;)

Avea'da bir tanıdığım bana bedavadan mobile geçirecek.Yarın 13:00'te randevu aldım.Hem sms'i hemde haber paketini yaptıracağım.:)

Üst Alt