GSMobile Hayata Geçti - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSMobile Hayata Geçti

Cevap: GSMobile Hayata Geçti...

Bugün mobile geçtim.Haber paketini bedava kullandıktan sonra tekrar iptal edebilir miyim?:)

Hayırlı olsun.Haber paketinde kontör gittimi sizde bende 16 kontör gitti:Dİptal için;

Avea reklam mesajlarını iptal etmek için iptal yazın, boşluk bırakın kampanya yazın, ücretsiz olarak 7672'ye sms ile gönderin.

Örnek:

iptal kampanya

Avea üzerinden gönderilen diğer firmaların reklam mesajlarını iptal etmek için iptal yazın, boşluk bırakın reklam yazın, ücretsiz olarak 7672'ye sms ile gönderin.

Örnek:

iptal reklam

Hayırlı olsun.Haber paketinde kontör gittimi sizde bende 16 kontör gitti:Dİptal için;

Avea reklam mesajlarını iptal etmek için iptal yazın, boşluk bırakın kampanya yazın, ücretsiz olarak 7672'ye sms ile gönderin.

Örnek:

iptal kampanya

Avea üzerinden gönderilen diğer firmaların reklam mesajlarını iptal etmek için iptal yazın, boşluk bırakın reklam yazın, ücretsiz olarak 7672'ye sms ile gönderin.

Örnek:

iptal reklam

Yani 2.'yi yapacağım.:)

bburak ne haberi gelebilir ki daha anlamadım sonuçta fenercellde buda yok sadece oyuncularla anlaştıkça şu fenerde diye geliyor bizde şunun imza töreni şu vakitte filanda geliyo

GSMobile aldım. Çok güzel herkeze tavsiye ederim. Ykınlarınıza v.b. önerin. Kulüp kazansın. Ayrıca dünkü Voleybolda Nemer transferini ilk kez oradan öğrendim ve mutlu oldum.

GSMobile İki Üyesini Tobol Maçına Götürüyor!

GSMobile üyelerini bu hafta çok özel bir ödül bekliyor!

GS yazıp 1905'e gönderen GSMobile üyesi taraftarlarımız arasından iki kişi, 23 Temmuz 2009 Perşembe akşamı Ali Sami Yen Stadı'nda oynanacak Galatasaray - FC Tobol maçını Özel Futbolcu Tribünü'nde izleme hakkı elde edecek!

1 standart SMS / 2 kontör ile ücretlendirilecek mesajdan daha çok gönderen, daha çok kazanma şansı yakalayacak!

Üst Alt