Guardiola’nın Yardımcısı Hakkında Terim: "Benim böyle bir şeyden haberim yok ki fikir söyleyeyim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Guardiola’nın Yardımcısı Hakkında Terim: "Benim böyle bir şeyden haberim yok ki fikir söyleyeyim"

1641670384913.png

Muhabir: "Guardiola’nın yardımcısını reddettiniz mi?"

Fatih Terim: "Bilgim yok. Kendisi de söylemiş. Bir ismi reddetmek için, bir tane isim olması lazım ki reddedeyim, bilmiyorum."

"Birikimine, katkı sağlayacağına inandığımız isimler hakkında fikir birliğine varırsak birlikte çalışırız. Gelen kimse olmadı ki reddedelim. Benim böyle bir şeyden haberim yok ki fikir söyleyeyim."

"Galatasaray'ın ekonomik, teknik kurtuluşu da bu projedir. Kaybedilmiş bir maçtan sonra söylüyorum."

"Bir tüneldeyiz ve ben sonundaki ışığı görebiliyorum."

"Hayatımda 3 hafta, 3 ay kullanmayan ben 3 sene dedim."

Muhabir: "Başkanla karşılıklı güveninizin ilk günkü gibi olduğuna inanıyor musunuz?"

Fatih Terim: "İnanıyorum. Açıkçası şu ana kadar herhangi bir problemimiz olmadı. Hoş, benim mecbur kalmadıkça hiç kimseyle problemim olmaz."

işine gelmediği zaman hiçbir şeyden haberi olmayan hocam, işine geldiği zaman uçan sineği bile bilir :/ bu huyunu sevmiyorum bu adamın

boşta takım da yok ki hocamız ara gazı atsın. fırsat bu fırsat getirin ne kadar işin altından kalkabilecek adam varsa. hocam yeni beyaz eşya almış bi yere gidemez zate.n

Üst Alt