Guilherme, 40 Bin Euro'ya BJK'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Guilherme, 40 Bin Euro'ya BJK'de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya bu Guilherme nın neyi var da bu kadar konuşuluyor ?

İyi mı kötü mü ? Bunun bir kaç maçını izleyen var mı ?

Tabata vol 2 olur kanımca.

Yahu sen şaka mısın? İkrar ettiğim filan yok, yazılanı okumaktan aciz misin birde üstüne olmayan bir şeyi empoze etmeye çalışman gülünç. Bir şeyi de yuvarlamıyorum.

Kulübümüzün 2018-2019 ve 2021-2022 sezonları arasında UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasına katılmaya hak kazandığı her bir dönem için 500.000 Euro net

Al Bilal'e anlatır gibi anlatayım. 2018-2019 sezonu Galatasaray şampiyonlar ligi grup aşamasında yer aldı.

Ekli dosyayı görüntüle 69654

Al bu da oynadığımız maçlar ve sonuçları. Madde de yukarıda yazıyor, muhtemelen anlamazsın diye tekrar alıyorum buraya,
" Kulübümüzün 2018-2019 ve 2021-2022 sezonları arasında UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasına katılmaya hak kazandığı her bir dönem için 500.000 Euro net"

Ne olmuş yani, net olarak bu sezon 500 bin euro ekstra bonus ödemişiz Kiev'e. Anlaşılır değil mi?

Bu da içinde bulunduğumuz futbol sezonun, Şampiyonlar ligi grup aşaması ve biz yine yer almışız, ne yapmamız gerekiyor bu durumda? Hadi tahmin et? Evet Kiev'e tekrar bir 500 bin euro ödememiz gerekiyor yukarıda olan madde gereğince. Ne yaptı totalde? 1 milyon euro şimdilik 8+1 =9 milyon euro.

Evet gelelim diğer koşula; Futbolcunun forma giyeceği her bir yirmi beşinci resmi maça istinaden 250.000 Euro net

Bu da açık bizim formamızla yer aldığı her 25 müsabakada bir 250 bin euro ödeyeceğiz Kiev'e. Bakalım kaç maç, forma giymiş?

Evet topluyoruz sonuç nedir? 89, kaç kere var içinde 25 3 kere vaaaaar, kaç yapar? 750 bin euro, 9 milyona 750 ekledik kaç yaptı? 9 milyon 750 bin euro. 11 maç daha forma giymesi halinde, ödenecek 250 bin euro ile 10 milyona tamamlanmış olacak. Kısacası uzatma, ikrar yok, yuvarlama da yok, 12-13 milyon da yok martaval anlatmayı bırak.
Geri zekaliya anlatir gibi anlatmissin ama yine de 10 vermedik diyor, demekki gerizekaliya anlatir gibi anlatinca bile anlamak icin gerekli zeka seviyesine sahip degil. Ben avelim, jeton cok gec duser diyordu zaten ama bu kadari da fazla :asd:

Yahu sen şaka mısın? İkrar ettiğim filan yok, yazılanı okumaktan aciz misin birde üstüne olmayan bir şeyi empoze etmeye çalışman gülünç. Bir şeyi de yuvarlamıyorum.

Kulübümüzün 2018-2019 ve 2021-2022 sezonları arasında UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasına katılmaya hak kazandığı her bir dönem için 500.000 Euro net

Al Bilal'e anlatır gibi anlatayım. 2018-2019 sezonu Galatasaray şampiyonlar ligi grup aşamasında yer aldı.

Ekli dosyayı görüntüle 69654

Al bu da oynadığımız maçlar ve sonuçları. Madde de yukarıda yazıyor, muhtemelen anlamazsın diye tekrar alıyorum buraya,
" Kulübümüzün 2018-2019 ve 2021-2022 sezonları arasında UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasına katılmaya hak kazandığı her bir dönem için 500.000 Euro net"

Ne olmuş yani, net olarak bu sezon 500 bin euro ekstra bonus ödemişiz Kiev'e. Anlaşılır değil mi?

Bu da içinde bulunduğumuz futbol sezonun, Şampiyonlar ligi grup aşaması ve biz yine yer almışız, ne yapmamız gerekiyor bu durumda? Hadi tahmin et? Evet Kiev'e tekrar bir 500 bin euro ödememiz gerekiyor yukarıda olan madde gereğince. Ne yaptı totalde? 1 milyon euro şimdilik 8+1 =9 milyon euro.

Evet gelelim diğer koşula; Futbolcunun forma giyeceği her bir yirmi beşinci resmi maça istinaden 250.000 Euro net

Bu da açık bizim formamızla yer aldığı her 25 müsabakada bir 250 bin euro ödeyeceğiz Kiev'e. Bakalım kaç maç, forma giymiş?

Evet topluyoruz sonuç nedir? 89, kaç kere var içinde 25 3 kere vaaaaar, kaç yapar? 750 bin euro, 9 milyona 750 ekledik kaç yaptı? 9 milyon 750 bin euro. 11 maç daha forma giymesi halinde, ödenecek 250 bin euro ile 10 milyona tamamlanmış olacak. Kısacası uzatma, ikrar yok, yuvarlama da yok, 12-13 milyon da yok martaval anlatmayı bırak.
Boşuna uğraşmışsın Uğur zamanına yazık.

sent via GSC

Boşuna uğraşmışsın Uğur zamanına yazık.

sent via GSC
Daha önce yapmam lazımdı haklısın ama olsun zararın neresinden dönsen kardır işte bu son oldu, daha öncede Diagne konusunda olmayan şeyleri, olmuş gibi lanse etmişti yine gözüne sokmuştum delilleri ama adam ayan beyan ortada olan rakamları bile kabul etmezken, orta yolu bulmak mümkün değilmiş kendisi ile geç oldu ama anladım en azından.

Bence sen okumaktan acizsin yuvarlamayı sana demedim sen mi yazdın ki 10 milyon euro diye ;) Sadece araya kaynak yaptın sen araya kaynak yaptın... Belhandaya 8 verdik ona bakarsan herkese bonus, imza parası, menajer parası filan veriliyor. Aradaki 2 milyon euro da diyorum kura göre takribi 13 trilyon yapıyor algı kasmayalım diyorum sen bu kadar rahatsız oluyorsan al işte özet geçtim. Hayır 10 filan vermedik kimse de vermez...
Sen ne anlatıyon yav adam tek tek açıklamış.

Kievin Belhanda için aldığı para ne şu ana kadar, 9.75 milyon euro. 10 vermedik, kimse de vermez ne demek yav az mantıklı ol.

''15 milyona alınmış olsaydı bile karşılığını verdi'' diyebilirsiniz, @Can Karabacak der mesela da yapılan boru gibi sözleşmeyle D. Kiev' e ödenen parayı tartışmak neyin nesi, anlayamadım?!..İstersen ödeme, UEFA-FİFA kan alır kan!..

Belhanda için kulüp artı oyuncuya hemen hemen 2.5 yılda total 20 milyon euro ödedik. Sneijder de zaten yaklaşık bu bedele malolmuştu.

Satamazsak bayağı sağlam kazık yemiş olacağız.

Belhanda için kulüp artı oyuncuya hemen hemen 2.5 yılda total 20 milyon euro ödedik. Sneijder de zaten yaklaşık bu bedele malolmuştu.

Satamazsak bayağı sağlam kazık yemiş olacağız.
Ya üstat sen oyuncu ücretini menajeri filan eklersen 4 büyüklerdeki hemen hemen her yabancı oyuncunun ücreti 100 trilyonu geçer ona bakarsak. O zaman tabataya laf edelim bizimkilere kadar krasicler diye liste yapmıştım eski hesaplardaki postları bulamıyorum ama oturup tekrardan yapılabilir böyle şişirince elimize ne geçiyor ki? Bu açıdan bana neden trilyon yazıp algı kasıyorsun diyenlerden bu başlıkta bana hakaret edenler var herhalde öyle duydum :)

Neyse ben engellediklerimin listesini yapıp yayınladım hakaret eden olursa seviye düşürücü mesajdan küfüre yahut kısaltmasına kadar gerekli işlemi yapmak sizin yükümlülüğünüzde zira raporlayamam göremediğimden tek tek engeli kaldırıp da seviye düşüremem öbür türlü ceza yiyorum ki alayıyla 15-20siyle birden 7-8 başlıkta kapışmışlığım hepsinin tek tek pes etmişliği var en iyi sen biliyorsun :) gerek yok şimdi ;)

Ama tarzlarıdır baş edemeyince hakaret etmek 5-10 kişi birleşip bel altı vurmak ben dediğimi dedim zaten ortada engelli olmayanlardan görebildiğim yeni bir argüman yok seninkini gördüm üstat yazdım bu kadar... İyi akşamlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt