Guilherme, 40 Bin Euro'ya BJK'de - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Guilherme, 40 Bin Euro'ya BJK'de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya üstat sen oyuncu ücretini menajeri filan eklersen 4 büyüklerdeki hemen hemen her yabancı oyuncunun ücreti 100 trilyonu geçer ona bakarsak. O zaman tabataya laf edelim bizimkilere kadar krasicler diye liste yapmıştım eski hesaplardaki postları bulamıyorum ama oturup tekrardan yapılabilir böyle şişirince elimize ne geçiyor ki? Bu açıdan bana neden trilyon yazıp algı kasıyorsun diyenlerden bu başlıkta bana hakaret edenler var herhalde öyle duydum :)

Neyse ben engellediklerimin listesini yapıp yayınladım hakaret eden olursa seviye düşürücü mesajdan küfüre yahut kısaltmasına kadar gerekli işlemi yapmak sizin yükümlülüğünüzde zira raporlayamam göremediğimden tek tek engeli kaldırıp da seviye düşüremem öbür türlü ceza yiyorum ki alayıyla 15-20siyle birden 7-8 başlıkta kapışmışlığım hepsinin tek tek pes etmişliği var en iyi sen biliyorsun :) gerek yok şimdi ;)

Ama tarzlarıdır baş edemeyince hakaret etmek 5-10 kişi birleşip bel altı vurmak ben dediğimi dedim zaten ortada engelli olmayanlardan görebildiğim yeni bir argüman yok seninkini gördüm üstat yazdım bu kadar... İyi akşamlar...
Aferin sana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt