Günde Kaç Litre Su İçiyorsunuz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Günde Kaç Litre Su İçiyorsunuz?

Sabah 0.5 peti açarım oda 2 3 güne biter. yok şaka maka, mide ameliyatından önce yaz kış dinlemeden 4-6 litre iciyordum günde simdi 2 fln

Geçen sene baş dönmesi sebebiyle doktora gittiğimde direkt suyu az mı içiyorsun demişti bağlantısını bilmemekle beraber o günden beri 5 lt. içmeye çalışırım.

Sıcakta dışarıda değilsem 1 L Max. Susamadıkça su içen biri değilim hem keyfide olmuyor, susayacaksın o zaman içeceksin suyun tadını daha iyi almak için. Sürekli su içerek kendimi bu zevkten mahrum bırakamam.

Sürekli bu konuya yazan olursa bardak bardak su içerim. Hatırlatma oluyor
Telefonlar için uygulamalar oluyor. Bende de vardı bir tane. Kilonu boyunu falan yazıyorsun, sana günlük asgari su ihtiyacını hesaplıyor.

Bir de hangi saatler arası bildirim gelmesini istediğini ayarlayabiliyorsun. Sonra atıyorum sabah 7 gece 12 arası 1,5-2 saate bir bildirim geliyor 250-300ml su iç şimdi diye.

Başlarda benim çok işime yaradı böyle bir uygulama. Bildirim geldi mi hemen büyük bir bardak suyu içiyordum, sonradan alışınca uygulamaya gerek kalmadı kendi kendime belirli aralıklarla su içmeye başladım.

Üst Alt