Güntekin Onay Hakemden Rahatsız Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Güntekin Onay Hakemden Rahatsız Oldu

Koskoca ülkenin birinci Spor Ajansı’nın üstüne üstük milyonlarca maçı izleyen taraftarın pozisyonu anlamaması tamamen bilgisizlikten kaynaklanıyor açın kuralları okuyun önce

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ŞENOL GÜNEŞ'İN BÜYÜK YANILGISI - Güntekin Onay | Şenol Güneş ve Beşiktaş’ı çalıştıran diğer teknik adamlar orta sahaya Necip’i koyarak bu bölgeyi sertleştireceklerini düşünerek hep aynı yanılgıya düşüyorlar. Hiçbir zaman sonuç alamadıkları gibi rakamlar da Necip’in asla sanıldığı gibi defansif bir güç katmadığını gösteriyor. Dün sadece 2 sahipsiz top kazanan emektar futbolcu sadece 3 ikili mücadeleye girmiş ve 1’ini kazanmış. Pas arası yok, top kapma da ‘0’. Halbuki bu rakamlar Gedson Fernandes için 8 sahipsiz top kazanma ve 18’de 12 mücadele kazanma şeklinde. İlk yarıda hiç birşey üretemeyen Beşiktaş, özellikle de 67. dakikadaki değişikliklerden sonra çok etkili hücumlar yaptı. Ancak bir başka tartışma konusu da neden Masuaku gibi kaliteli bir sol ayak varken Umut Meraş oynuyor? Bir not da N’Koudou için... Dün yaptığı sorumsuzluk kabul edilemez. Ayrıca gününde olmadığı zaman tüm topları ezen sürekli yanlış tercihler yapan, oyun zekası son derece düşük bir futbolcu. (HÜRRİYET)

not düşmüş sadece herife kafayı koyan oyuncu için
bize gelince hauğ huğ

Şu adamın fanatikliğine bir çözüm bulunmalı artık. Bein'de çalışıp böyle amigolup yapamaz.

A spor, beyaz tv gibi kimsenin şeyinde olmadığı yerde değil sonuçta Bein'e üye olup para ödeyen binlerce taraftarımız var. Bizim puanlar gasp edilirken dün gibi hatırlıyorum, hakemlerimiz değerlendirir diyip oralı olmamıştı. A. Bardakçı'nın atıldığı maçta Antep nasıl 10 kişi yenilir diye zırlamıştı sinirden.

Ücretli yayın yapan bir kanalda taraflı yayınlar izlemek için mi para ödüyoruz biz?
Parasını verdiğim kanalı izlerken sinirleniyorum, moralim bozuluyor ki o da kazandığımız maçtan sonra.

Forumda yazcağımıza bein etiketine yazalım derim ulaa
Hakşkaten bu adam çıktımı beini kapatıyorum maç anına kadar
Amigo sunucu
Oldu olacak rıdvanıda alın oraya heaaa

Hani hakem konusulmuyordu o stüdyoda tugay efendi falan öyle diyordu hakem triosu degerlendiriyordu mac sonu

sivas gerekirse hakemi yenemedi mi

Güntekin ne işin var taraf li olacaksan o yayında pancar gibi kizariyorsun her galibiurtimizden sonra. Bi tugay a bak bi sana bak.

Hakemlik ne oldu biri beni aydinlatsin? Sivasin ilk gölü nelsson yitip gol olmasini sagladiklari icin gol gecersiz sayildi, penalti bekledikleri yerden önce ofsayt vardi. Peki baska ne oldu? Boey deseler herif kafasini okadar indirirse tekmwyi yer tabi kafaya onun disinda birsey gormedim.

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt