H.A.A.R.P Kıyamet Silahı - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

H.A.A.R.P Kıyamet Silahı

Cevap: H.A.A.R.P Kıyamet Silahı

Önce karşındakinin söylediklerine tahammül etmeyi öğreneceksiniz ki, kendi söyledikleriniz ciddiye alınsın.

"böyle düşünemezsin yeaaa, kafan güzel mi yeaaa, saçmalama yeaaa" diye konuşan adamlarla tartışacak değilim.

Bana kanıt olarak sunduğunuz şeyi ciddiye alıp, ona inanmak gibi bir zorunluluğum yok. Herkes inandığı şeye göre yaşar.

Mesela üstad Joe Satriani'nin yıllar önce cami avlusuna bıraktığı bir oğlu vardır. Onun bir adet salatalık olduğuna inanıp öyle yaşayabilirim, kimse de tek söz edemez. Kanıt isteyene p.m atarım. Önüne resmi belge koyarım. Hiçbiriniz inkar edemezsiniz. Ona göre davranın yani. İyi forumlar ;););)

Illuminati var olmuş bir konu. Ama şu konuşulan, paylaşılan ve countdown timer olayı falan saçmalık. İkiz kule olayı ise doğru zaten buna ABD'liler de uyandı geç de olsa. Ek olarak, iş versen yapmaz insanlar bu tip işlere internet üstünde yaptıkları araştırmalarla kendilerini kaptırmışlar olmaları epey vahim. Binlerce tarikat var olabilir normal birşey. Alex bile tarikata bağlı olduğunu söyledi ülkemizde de mevcut :)

Çok komik bant genişliğine sahip insanlar var şu alemde... :) Yani Amerika bizi yok etmek istiyor fikrine hasıl olmak için komplo kurmaktan başka bir teze sahip olmadan bunan inanan dolu adam var bu ülkede...

Amerika bizi yok etmek istese bunu çoktan yapardı. Gizli gizli deprem yaparak bunu sağlayacağını düşünmek çok abes. Zaten HAARP gizli bir proje değildir, internet üzerinden bile tesisi kameralarla takip edebilirsin. Bu santralin kurulmasının asıl amacının; İyonosfer'in çekim alanı kullanarak elektrik vs. şeyleri başka yöne taşımak olduğunu azıcık araştırarak öğrenebilirsiniz. Tabi bu Nicola Tesla'ya kadar dayanan bir geçmişi var, bana yazdırmayın gidin araştırın. Ama şu Amerika'nın oyunları saçmalığına da son verin artık. Donuna kadar girmişler adamlar, senin işe yaramaz topraklarını alsalar ne yapacaklar? :)

Tabi ne yapsın benim vatandaşım. Yıllarca Amerika'nın oyunları, İsrail'in oyunları diyerek korkutularak büyütülmüş, kendini benliğini yitirmiş, biraz da hak veriyorum.

Anladığım kadarıyla bu yazıyı google a bikaç soru soru sorup yazdın. Bulduğun bilgiler cok yüzeysel. Tabi ki sitelerinde deprem yaratmak için yapıyoruz demeyecek. İyonosferle ilgili bi çalışma olduğunu herkes biliyor ama elektrik taşıma bilmemne falan araştırırsan biraz teslayı bunlarla ilgili açıklamayıda bulursun. Ben işin bilimsel kısmını anlamam hiç ama az bi araştırma yapsan haarp ve teslayla ilgili gerekli soruların cevabını bulursun.

bide milletin işi gücü yok Türkiye'yi yıkmak mı istiyo zaaaa xd denmesi baymaya başladı. Önümüzde ki yıllarda savaşlarda kullanılacak bi teknoloji olamaz mı? Heralde 10 yıl içinde bi savaş çıksa cephelerden alalalalala diye süngülerle koşturmucak askerler.

İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir.

Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Demis saygi deger insan . Birakin Israil'i Amerika'yi once daha elim ve daha vahim olan kismi cozelim . Gerisi kolay .

Çok baba bir kanıtmış. Tokat gibi çarptı şerefsizim.

Şu an titreyerek kendime geldim ve sözlerimi geri alıyorum.

I believe in illuminati :heart:

AHAHAHA Daha ne olcak Allah'ını seversen. Şu küçük görme ve inanmıyorum ben ya triplerini bırakın. Adam kanıtı gayet geçerli. Adam 94 te çıktığını nerden bileyim yalan diyo. O da resmi siteden gösteriyor. Tamam haklıymışsın diyeceğine hala dalga peşinde olmasan, kabul etsin daha iyi olurdu senin için. Bazı şeyleri ısrarla inkar etmek sizi komik duruma düşürüyor.

Önce karşındakinin söylediklerine tahammül etmeyi öğreneceksiniz ki, kendi söyledikleriniz ciddiye alınsın.

"böyle düşünemezsin yeaaa, kafan güzel mi yeaaa, saçmalama yeaaa" diye konuşan adamlarla tartışacak değilim.

Bana kanıt olarak sunduğunuz şeyi ciddiye alıp, ona inanmak gibi bir zorunluluğum yok. Herkes inandığı şeye göre yaşar.

Mesela üstad Joe Satriani'nin yıllar önce cami avlusuna bıraktığı bir oğlu vardır. Onun bir adet salatalık olduğuna inanıp öyle yaşayabilirim, kimse de tek söz edemez. Kanıt isteyene p.m atarım. Önüne resmi belge koyarım. Hiçbiriniz inkar edemezsiniz. Ona göre davranın yani. İyi forumlar ;););)

önce karşındakinin söylediğini dinleyeceksin ki ona öre antitez üretesin

daha iddialarımızı ve bunları destekleyen belgeleri incelemeden balıklama atlıyorsun

tamamen kafana göre takılıyorsun

AHAHAHA Daha ne olcak Allah'ını seversen. Şu küçük görme ve inanmıyorum ben ya triplerini bırakın. Adam kanıtı gayet geçerli. Adam 94 te çıktığını nerden bileyim yalan diyo. O da resmi siteden gösteriyor. Tamam haklıymışsın diyeceğine hala dalga peşinde olmasan, kabul etsin daha iyi olurdu senin için. Bazı şeyleri ısrarla inkar etmek sizi komik duruma düşürüyor.

Ahhaha sorunlu musunuz arkadaşım siz topluca?

Kaç defa söylemem gerekiyor. Bu gibi şeylerin Illuminati'ye dair kanıt oluşturduğuna inanmıyorum. Senin gözünde komik duruma düşmemi umursadığımı mı zannediyorsun?

İnanana saygı gösteriyorum o ayrı. Sen kimsin ki bana bu konuda ahkam kesersin? Sen kimsin ki sana "tamam haklıymışsın" diyeyim. Kime hak vereceğimi sana mı soracağım?

biz de bunu söylüyoruz

belgeyi görmeden önce ben de inanmamıştım zaten

konudaki mesajlarım incelendiğinde bu görülebilir

ancak net belgeleri görünce fikrim değişti

insanlar nasıl bu kadar dar görüşlü olabiliyor, anlamıyorum

Ahhaha sorunlu musunuz arkadaşım siz topluca?

belki biz de senin için benzer şeyler düşünüyoruzdur

Kaç defa söylemem gerekiyor. Bu gibi şeylerin Illuminati'ye dair kanıt oluşturduğuna inanmıyorum.

inanç meselesi haline getirmişsin zaten

daha önce dediğim gibi, sana ne kanıt göstersek umurunda bile olmayacak

bu senin özgürlüğün tabi

İnanana da saygı gösteriyorum. Sen kimsin ki bana bu konuda ahkam kesersin? Senin gözünde komik duruma düşmemi umursadığımı mı zannediyorsun?

saygı falan da göstermiyorsun

bu başlık altında yazdığın mesajları bir incelersen saygı göstermediğini göreceksin

Senin kanıt diye görüp inandığın şeyi ben kanıt olarak görmeyebilirim. Bundan doğal bir şey olamaz. Buna tahammül edemiyorsan sorunlusun demektir.

Üst Alt