H.A.A.R.P Kıyamet Silahı - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

H.A.A.R.P Kıyamet Silahı

Cevap: H.A.A.R.P Kıyamet Silahı

Senin kanıt diye görüp inandığın şeyi ben kanıt olarak görmeyebilirim. Bundan doğal bir şey olamaz. Buna tahammül edemiyorsan sorunlusun demektir.

1. tahammül edememek bir kenara, senin bu kanıtlara inanıp inanmaman umurumda bile değil

2. önce kanıt istiyorsun, sonra da gösterilen kanıtı kendi deyiminle "kanıt olarak görmüyorsun"

peki neden? koskoca bir sıfır

gösterdiğin hiçbir sebep yok

1. tahammül edememek bir kenara, senin bu kanıtlara inanıp inanmaman umurumda bile değil

2. önce kanıt istiyorsun, sonra da gösterilen kanıtı kendi deyiminle "kanıt olarak görmüyorsun"

peki neden? koskoca bir sıfır

gösterdiğin hiçbir sebep yok

1. Madem umrunda değil, niye bilmemkaç gündür bana illuminati misyonerliği yapıyorsun? Kanıtlara inanmadığımı belirten mesajlarımı ısrarla alıntıyorsun?

2. Kimseden kanıt istemedim. Uydurma.

1. Madem umrunda değil, niye bilmemkaç gündür bana illuminati misyonerliği yapıyorsun? Kanıtlara inanmadığımı belirten mesajlarımı ısrarla alıntıyorsun?

1. çünkü ikide birde gelip konunun içine limon sıkıyorsun

2. dur kanıt istediğin mesajı bulayım da...

bir de utanmadan yalan söylüyor

Çok büyük araştırma yapmışsınız ahbap, kusra bakma. Emeğinize sağlık + Rep.

Google'a "Illuminati" diye aratıp çıkan sonuçlara tıklayarak yaptığın büyük araştırmaya saygısızlık ettim.

Frontpage terk sitelerden, söz konusu transfer nöbeti olunca sabah akşam dalga geçtiğiniz wikipedia'dan yola çıkarak bana kanıt sunduğunuzu zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Sitenin hostu 95 yılında alınmış olabilir. Zaten ilgilendiğimiz kısım bu değil. Bana bu kart oyununun 9/11'den önce herhangi bir yerde yayınlandığını kanıtlamalısınız ki, iddiaların aslı olduğuna inanayım. Sizin aksinize, her duyduğuma ve gördüğüme inanan birisi değilim. O yüzden bunu kabullenememeniz benim için anlam ifade etmiyor.

kanıt istememiştin değil mi...

Ahhaha sorunlu musunuz arkadaşım siz topluca?

Kaç defa söylemem gerekiyor. Bu gibi şeylerin Illuminati'ye dair kanıt oluşturduğuna inanmıyorum. Senin gözünde komik duruma düşmemi umursadığımı mı zannediyorsun?

İnanana saygı gösteriyorum o ayrı. Sen kimsin ki bana bu konuda ahkam kesersin? Sen kimsin ki sana "tamam haklıymışsın" diyeyim. Kime hak vereceğimi sana mı soracağım?

Bir konuda haklı olmak için önemli bir şahsiyet mi olmak gerekli. Birşeye yok demek zaten hep en kolayı.

Araya alakasiz sekilde giriyorum ama "Bana bu kart oyununun 9/11'den önce herhangi bir yerde yayınlandığını kanıtlamalısınız ki, iddiaların aslı olduğuna inanayım." demek kanit istemek demektir bence de.

Çok büyük araştırma yapmışsınız ahbap, kusra bakma. Emeğinize sağlık + Rep.

Google'a "Illuminati" diye aratıp çıkan sonuçlara tıklayarak yaptığın büyük araştırmaya saygısızlık ettim.

Frontpage terk sitelerden, söz konusu transfer nöbeti olunca sabah akşam dalga geçtiğiniz wikipedia'dan yola çıkarak bana kanıt sunduğunuzu zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Sitenin hostu 95 yılında alınmış olabilir. Zaten ilgilendiğimiz kısım bu değil. Bana bu kart oyununun 9/11'den önce herhangi bir yerde yayınlandığını kanıtlamalısınız ki, iddiaların aslı olduğuna inanayım. Sizin aksinize, her duyduğuma ve gördüğüme inanan birisi değilim. O yüzden bunu kabullenememeniz benim için anlam ifade etmiyor.

bu post da tarihe geçsin böylece

aleister crowley'nin üst düzey olarak içinde bulunduğu bi mason cemiyetinin dünyayı yönettiğini söylüyoruz,söylüyorlar.teorilerin çoğunun doğru olma ihtimalini küçümsememek için,en azından benim için apaçık bi nedendir bu.

siz de gerçeği arama yolunda kendinizi bu kadar kapamayın,dinleri allahın varlığını sorgulamanın monoton hale geldiği dünyada bizim bahsettiğimiz teorileri komplo teorisi olarak addetmek bana ilginç geliyor.neden ki?niye yani?

İlluminaticileri şu forumdan banlayın, onlarda rahatlasın bizde... :)

Ben şahsen İlluminati diye bir örgüt yoktur diye hiçbir zaman bir söylemde bulunmadım. Ama bu kadar abartılmasını hiç doğru bulmuyorum. 3-5 tane çürük, saçma sapan komplo teorisi üretme merkezine kanıp; "aa bunlar bizi yönetiyor" demenin anlamı yok. Böyle bir örgüt olsa bile tek misyonlarının küresel ekonominin temelini sağlama almak olur. Belki bu küresel ekonominin geleceği tehlikede olduğu düşünülüp savaşlar falan başlatılır vs. Ama masonik ya da siyonist bir amaç olduğuna kat'iyen katılmıyorum. Masonluğun bile bunları hedeflediğini düşünmüyorum.

Sadece merak ettiğimden soruyorum,niye Adem?

"İnanmak" bu kadar kolay olmamalı. Biz ne zaman "inanmamak" kavramını ön plana taşırız, o zaman ileriye gideriz. Düşünsene Dünya 5-6 tane büyük hanedanlığın elinde olabilir mi? Buna kim müsaade ederdi? Hadi olsa bile kendilerini deşifre eden bu kadar materyalin paylaşılmasını isterler miydi? İnternet çağının dünyaya hükmetmesine müsaade ederler miydi? Kabul etmek gerekir ki gizli bir şekilde işlerini halletmeleri kendi işlerine geliyor. Yoksa bu bahsettiğiniz kadar "kudretli" ve "güçlü" olsalardı patronun eline değil, efendinin diline bakardın.

Ki bunca saçmalığa rağmen bu kadar paylaşılan şeylere ve verilen emeklere saygı duyup bu söylenenleri takip ediyorum, bir nevi kredi veriyorum. Hatta varlığına bile inandığım zamanlar oluyor ama dini bir amaç için bunca sistemin kurulduğunu düşünmüyorum. Zira ortada dini bir hedef, dini bir amaç olsaydı ABD küresel ekonomi ile falan uğraşmazdı. İnsanlığın medeniyet kazanmasını istemezdi.

Ki bunca saçmalığa rağmen bu kadar paylaşılan şeylere ve verilen emeklere saygı duyup bu söylenenleri takip ediyorum, bir nevi kredi veriyorum. Hatta varlığına bile inandığım zamanlar oluyor ama dini bir amaç için bunca sistemin kurulduğunu düşünmüyorum. Zira ortada dini bir hedef, dini bir amaç olsaydı ABD küresel ekonomi ile falan uğraşmazdı. İnsanlığın medeniyet kazanmasını istemezdi.
Bende şeytana taptıkları,luciferian dinine mensup oldukları vs konusunda tam emin değilim ama bunların yaptıkları Ateist propogandası,hristiyanlıkla,müslümanlıkla dalga geçmeleri falan kafamı karıştırıyor doğrusu.Ancak,dünya üzerinde bu elit ailelerin çok önemli rol oynadıkları da apaçık ortada.Savaş çıkarabilme gücüne sahipler en azından.

Üst Alt