H.A.A.R.P Kıyamet Silahı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

H.A.A.R.P Kıyamet Silahı

Cevap: H.A.A.R.P Kıyamet Silahı

Gerçekten de, Çin, bütün sanayileşmiş dünya bir durgunlukta iken, görülmeye değer bir büyüme kaydetmiştir

üstad ül refik işte diyorum ki çin yeni pazar orayı da tüketecekler,çin şuan yabancı yatırımcıların sayesinde büyüdü gelişti şöyle oldu böyle oldu ama iş askeri bakımdan süpergüçlüğe gelecekse duracan orda aga

ABD nin 11 Eylül saldırılarında 2600 vatandaşını kendisi bilerek öldürdüğüne inanıyorsan komik bence :) Şu an Türkiye'de yada X bir ülkede 100 tane ABD vatandaşı öldürülsün ABD o ülkeye anında savaş açar yerle bir eder o ülkeyi. Vatandaşına bu kadar önem veren bir ülkenin 2600 vatandaşını katletmesine inanmak garip. 11 Eylül saldırıları ikiz kulelerin boş olduğu bi vakitte yapılsaydı hiç kimse ölmemiş olsaydı inanırdım bu dediklerine

dostum hala devletin vicdanından bahsediyosun

biz o ülkeyi şeytanı ilah edinmiş masonların yönettiğini düşünüyoruz

bunlar düşünür mü vatandaş falan

kanıt ve belge istiyosan, zeitgeist belgeselini izle

iki tane uçak çarptı diye ikiz kuleler gibi çok sağlam yapıların tuz buz olduğunu düşünüyosan

arap teröristlerin bu kadar organize ve zeki olduğunu sanıyosan

abdnin bu saldırıları ortadoğuya savaş açmak için düzenlediğini anlamıyosan

hiçbişey bilmiyosun demektir bu konu hakkında

Amerika'ya sallamayın beyler. Amerika'da insan hakları var, eşitlik var, insana insan gibi değer veren kanunlar var.

Ruslar Amerika'yı sevmezler. Rusya'da 50 tane adam öldür, zenginsen bişey olmaz sana. Amerika'da bir dolar vergi kaçır yandın. Adam öldürmeyi konuşmuyorum bile.

Siyasi görüşünü ve olmayan doğal güzelliklerini bir tarafa koyuyorum bence yaşanılacak ülke.

Siyasi duruşuna gelince, adam Dünya'nın lideri, bazı konularda işine geldiği gibi hareket etmesi doğal. Savunmuyorum bakın doğal diyorum.

Amerika'nın 11 Eylül'ü kendisinin düzenlediği görüşüne inanmak bence Fener'in Türkiye Kupası'nı alacağına inanmaktan daha ağır.

Bir de bu konu ile ilgili araştır diyen arkadaşlarımız var, neyi araştırmışlar çok merak ediyorum. Nasıl yapmışlar o araştırmayı acaba

Ben senin kadar ince düşünmüyorum bu konuda. Bir çok ülkenin kanlı parası vardır.

Ben orada yaşayan insanların refahına, huzuruna bakarım. Adamlar ülkelerindeki insanların refahı için uğraşıyor mu evet uğraşıyor.

Arapların halklarına yaptıklarını, Rus mafyasının akıl almaz gücünü falan gördükten sonra Amerika'yı yaşanası ülke ilan ettim. Sen yaşamışsın, memnun muydun? Asıl önemli olan konu o

11 eylülün usame bin ladin tarafından yapıldığına inananlar geçenlerde çıkan "usame bin ladini öldürdük hobareeeyy" haberlerine de inanmıştır

"Dünyanın en çok aranan teröristinin cenazesini kabul etmek isteyecek bir ülkenin bulunması zor olacaktı. Bu yüzden ABD onu denize gömmeye karar verdi" dedi.Bu arada Pakistan televizyon kanalları, Usame bin Ladin'in cesedini gösterdi. Görüntülerde, cesedin yüzünün parçalanmış olduğu görüldü.

külahıma anlatsınlar denize attık yalanlarını ve yüzü parçalandı hikayelerini

saddamın oğullarının öldürmüşlerdi zamanında, cesetleri birleştirip dikip, görüntüleri vermişlerdi

nerde bu ladinin görüntüleri

niye kimse görmedi

benim tahminim şudur ki; bu adam ya çok eskiden zaten öldürüldü ama nedense söylenmedi

ya da hala yaşıyo

ama eminim bize öldürdük dedikleri tarihte hiçbişey olmadı

Amerika'da ne kadar fakir olursan ol, eğer bir restoranda yemek yemek istersen, o restorana gelen multimilyarder adamla aynı seviyedesindir.

Amerika'da bir kuruş vergi kaçır, ağır cezada yargılanırsın.

Rusya'da 50 tane adam öldür, paran varsa ceza almazsın.

Ne isterler Amerika'dan anlamıyorum.

Bir de Araplara bakın, her türlü pislik onlarda

vay be, dünyayı yakıp yıkan barbar amerikanları cici;

önemli bağlarımızın bulunduğu arapları kaka yapmışsın

helal olsun

Çok komik bant genişliğine sahip insanlar var şu alemde... :) Yani Amerika bizi yok etmek istiyor fikrine hasıl olmak için komplo kurmaktan başka bir teze sahip olmadan bunan inanan dolu adam var bu ülkede...

Amerika bizi yok etmek istese bunu çoktan yapardı. Gizli gizli deprem yaparak bunu sağlayacağını düşünmek çok abes. Zaten HAARP gizli bir proje değildir, internet üzerinden bile tesisi kameralarla takip edebilirsin. Bu santralin kurulmasının asıl amacının; İyonosfer'in çekim alanı kullanarak elektrik vs. şeyleri başka yöne taşımak olduğunu azıcık araştırarak öğrenebilirsiniz. Tabi bu Nicola Tesla'ya kadar dayanan bir geçmişi var, bana yazdırmayın gidin araştırın. Ama şu Amerika'nın oyunları saçmalığına da son verin artık. Donuna kadar girmişler adamlar, senin işe yaramaz topraklarını alsalar ne yapacaklar? :)

Tabi ne yapsın benim vatandaşım. Yıllarca Amerika'nın oyunları, İsrail'in oyunları diyerek korkutularak büyütülmüş, kendini benliğini yitirmiş, biraz da hak veriyorum.

binlerce şehit kanıyla bedeli ödenmiş bu topraklara kimse işe yaramaz diyemez

Amerika'ya sallamayın beyler. Amerika'da insan hakları var, eşitlik var, insana insan gibi değer veren kanunlar var.

Ruslar Amerika'yı sevmezler. Rusya'da 50 tane adam öldür, zenginsen bişey olmaz sana. Amerika'da bir dolar vergi kaçır yandın. Adam öldürmeyi konuşmuyorum bile.

Siyasi görüşünü ve olmayan doğal güzelliklerini bir tarafa koyuyorum bence yaşanılacak ülke.

Siyasi duruşuna gelince, adam Dünya'nın lideri, bazı konularda işine geldiği gibi hareket etmesi doğal. Savunmuyorum bakın doğal diyorum.

hiroşimaya atom bombası atan, ırak ve afganistanı yerle bir eden barbar amerikayı nasıl da boyadın

Sakin olun Barış Bey.

Sizin görüşünüzdür. Boyadığım falan yok. Dediklerim doğru olan şeyler.

Aynen dediğim gibi Amerika'da insan hakları var, eşitlik var. Rusya'da yada Araplarda böyle değil. Demokrasi bile yok

Üst Alt