Hagi: "Biraz daha sabır istiyorum" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: "Biraz daha sabır istiyorum"

Cevap: Hagi: "Biraz daha sabır istiyorum"

Zaten TD değirmenine dönmüş durumdayız.

Bence o hakkı hakediyorsun. Saygılar Hagi. :tiphat:

Keşke herkes senin gibi düşünebilse reis.

Benden de sonsuz sabır Hagi'ye.

TD değiştirmekle birşey değişmeyeceğini anlamak gerek artık.Bu adama en azından önümüzdeki sezonun sonuna kadar sabredin.

Sonra ah vah demeyelim yeni TD geldiğinde.

edit; elin Rijkaard'ına gösterilen sabır Galatasaray'ın evladı Hagi'ye de gösterilmeli.

Keşke herkes senin gibi düşünebilse reis.

Benden de sonsuz sabır Hagi'ye.

TD değiştirmekle birşey değişmeyeceğini anlamak gerek artık.Bu adama en azından önümüzdeki sezonun sonuna kadar sabredin.

Sonra ah vah demeyelim yeni TD geldiğinde.

edit; elin Rijkaard'ına gösterilen sabır Galatasaray'ın evladı Hagi'ye de gösterilmeli.

Sezon sonuna kadar her halükarda sabredeceğiz, sorun ondan sonra.

Bende sabir edilmesinden yanayim. Her sene hoca degistirmekle hicbir adim öne gidemiyoruz. Kontrati bitene kadar sabredilmeli. Basarisiz olursa zaten kendisi devam etmek istemez, cünkü Hagi adam gibi adam, bunu unutmayin!

Arkadaşlar kusura bakmayın ama sabır gösterilcek daha yetenekli ve iyi futbol anlayışları olan Teknik Direktörler varken Hagi'nin ne yaptığı belli olmayan futbol anlayışına tahammül edemem.Eğer G.Saray'da çalışacaksa Futbol Okullarının birinde çalışsın yoksa kaderi onu nereye götürürse oraya gitsin.

Sol açık Kewell'ı forvet, forvet olan Stancuyu sol açık, önlibero olan Cana'yı stoper, stoper yada sağ açık olan Neill'i ön libero oynatıyorsun ve bunları yokluktan değil fantezi arayışından yapıyorsun. Nedensiz yere Misimovici oynatmıyorsun.. Bana Kallinin 2. dönemini hatırlatıyorsun Hagi

Bence %90 sezon sonu gidecek Hagi. Şu anda piyon olarak kullanılıyor yönetim tarafından.

Hagi böyle gittikçe taraftarın gözünde nefret olacak.

Bence %90 sezon sonu gidecek Hagi. Şu anda piyon olarak kullanılıyor yönetim tarafından.

Hagi böyle gittikçe taraftarın gözünde nefret olacak.

Ne piyonlugu arkadas. Romanya gibi 3. sinif bir ligin 5. sinif topçularina degerlerinden 10 kat fazla para vermek mi piyonluk ? Takim basarisiz olursa bunda yönetimin hiçbir suçu yok çünkü sorumluluk tamamen Hagi'de. Gözümüzdeki degeri korumak istiyorsa "basaramadim" deyip görevi birakacak.

renkdaşlar merhaba, yeni katıldım aranıza... bence baştan aşağı vizyonsuz olan herkes gitmeli.. benim için oluşması gerekn kadro ve yapı şöyle olmalı..(sezon başında)

başkan---- adaya göre

futbol a.ş ve teknik adam : fatih terim (sebep zamanın harcaya bilecek galatasaray için yapacak tek adam, geçmişte zarar uğrattı diyenler stad olimpiyattı,takım kötüydü ve hataları vardı)

transfer sorumlusu: haldun üstünel (gerçekten futbol oynatmaya niyetli fatih terime en iyilerini alacak ve gönlümüzdeki aslan)

genel menajer: hakan şükür veya abdulrahim albayrak.. ( takıma ağbeylik yapacak,tecrübeli)

takım

as kadrosu

-------------------romerio----------------

---sabri---------neill--------servet--------çağlar----

---------kallström-----emana-----biglia----

-----volkan şen---------------------arda--------

------------------stancu-------------------

yedek kadro

-------------------ufuk---------------

----serdar------yerli-----yerli----h.balta-----

--------yekta---cana------culio------

----pino-----------sezer öztürk----

----------------baros-----
şunlarda tam kadroda: emre çolak-anıl-mehmet ekici-gurbetçi adı geçen 2 oyuncu (hatırlayamadım) :)

arkadaşlar diyeceksiniz onun için 30 milyon euro gerek... alacağınız 4 yabancı ve en az 6 yerlii...

ara transferde harcanan ne kadar 15 milyon azmıydı????

böyle bir kadro oluşturmak iyi futbolu ve biz galatasaray aşıklarını çılgına çevirecek başarıları elde etmek için tek yol değilmi.

umut vaadet eden, iyi top oynadığını gören taraftar kombine-forma vs vs sezon sonunda kadar bu transferlerin %70 çıkartır zaten..

benim aklımdan geçen baştan aşağı revizyon böyle olur bence.... orta saha ve forvet hattı harikulede yedekleriyle beraber.. defansif olarak iyi bir kaç oyuncuda bulunursa daha ne olsunn .... saygılar okuyanlara teşekkürler :)

Bunları florya çıkışında bir sevmek lazım başka türlü adam olmayacaklar çünkü

Bunları florya çıkışında bir sevmek lazım başka türlü adam olmayacaklar çünkü

biz her zaman içimizden geldiği gibi seviyoruz şu anda ....... ....... ...... tııııııııııığdddd.... :)

moderatöe arkadaşlar yeniyim ama bişey sorcam. takımla ilgili genel bir topic acsanızda herkes oraya yazsa çok dağınık buraları. ne bilim TAKIM NÖBETİ GİBİ.....

4 sene oldu şu b*ktan ligte Şampiyonlar ligi göremiyoruz ayıptır her sene aynı laflarla uyutuluyoruz biraz daha sabır / takım daha hazır değil / seneye yatırım yapıyoruz bıktım bu lafları duymaktan bir futbol zevkimiz vardı onunda içine ettiniz.

Sol açık Kewell'ı forvet, forvet olan Stancuyu sol açık, önlibero olan Cana'yı stoper, stoper yada sağ açık olan Neill'i ön libero oynatıyorsun ve bunları yokluktan değil fantezi arayışından yapıyorsun. Nedensiz yere Misimovici oynatmıyorsun.. Bana Kallinin 2. dönemini hatırlatıyorsun Hagi

Kesinlikle harfiyen katılıyorum.

5-6 aydir burdasin Hagi. Mazeret üretmeyi birak artik. Bu takimi ucururum diyordun, daha da geriye götürdün. Sezon sonuna kadar idare et iste bir sekilde. Zaten su ana kadar aldigin sonuclar sezon sonunda devam etmemek icin yeterli sebeptir. Alabildigin puanlari al. Zor zamanda yürekli davranip geldigin icin tesekkür ederiz. Ama olmayacak seninle. Olmamisti zaten. Yönetimin capsizligi yine

Ne piyonlugu arkadas. Romanya gibi 3. sinif bir ligin 5. sinif topçularina degerlerinden 10 kat fazla para vermek mi piyonluk ? Takim basarisiz olursa bunda yönetimin hiçbir suçu yok çünkü sorumluluk tamamen Hagi'de. Gözümüzdeki degeri korumak istiyorsa "basaramadim" deyip görevi birakacak.

evet bunca senedir hep teknik direktorler suclu , oyuncular suclu dimi? 1 dgl 2 dgl kacıncı teknik adam bu suclu olan? rijkaardı yedi bu yonetim dahası yok.. balık bastan kokar.. herseyin suclusu en basından beri yonetimdir..

5-6 aydir burdasin Hagi. Mazeret üretmeyi birak artik. Bu takimi ucururum diyordun, daha da geriye götürdün. Sezon sonuna kadar idare et iste bir sekilde. Zaten su ana kadar aldigin sonuclar sezon sonunda devam etmemek icin yeterli sebeptir. Alabildigin puanlari al. Zor zamanda yürekli davranip geldigin icin tesekkür ederiz. Ama olmayacak seninle. Olmamisti zaten. Yönetimin capsizligi yine

Daha 3 aydır burada Hagi. :D

Üst Alt