Hagi: "Biraz daha sabır istiyorum" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: "Biraz daha sabır istiyorum"

Cevap: Hagi: "Biraz daha sabır istiyorum"

Hagi reis..

Yaptığın tek olumlu iş Stancu'yu takıma kazandırmak oldu eyvallah.

evet bunca senedir hep teknik direktorler suclu , oyuncular suclu dimi? 1 dgl 2 dgl kacıncı teknik adam bu suclu olan? rijkaardı yedi bu yonetim dahası yok.. balık bastan kokar.. herseyin suclusu en basından beri yonetimdir..

Tabii canim Adnan Sezgin'in cani birden Romanya pazarindan adam almak istedi. Sezon basinda açik sekilde forvet ihtiyaci varken bos yere Insua'yi da cani istedigi için getirdi. Herkes yönetimi suçluyor ama bence sorun teknik direktör tercihlerinde. Adnan Polat'in göreve geldigi süreden bu yana tek olumlu hamlesi Skibbe olmustur, gerisi afedersiniz takimin içine etmekten baska ise yaramadi.

Oyuncuların büyük çoğunluğu değişmeli, özelliklede yerliler. Oynan oyuna katkıdan çok zarar getirecek oyuncular var 2. yarıda oyuna girince bu kişiler oyunun içine ediyorlar. Özellikle Hakan Baltan'ın kendi kafasına göre ofsayt taktiği yapması ve gelen ilk gol :)

Hagi'ye kızılmaz her sene 12323168 T.D değiştiren Adnan Polat'a kızılır, Getirdin Skibbe'yi evinde 5 yedin diye gönderdin adamı, yarım sezonluğuna Bülent Korkmazı harcadın, Frank Rijkard geldi, yine evinde 4 yedin diye gönderdin adamı, tek bir maç yüzünden gönderdin, kaleci antrebörünü değiştirmedin, ne denilir ki sana.

Tabii canim Adnan Sezgin'in cani birden Romanya pazarindan adam almak istedi. Sezon basinda açik sekilde forvet ihtiyaci varken bos yere Insua'yi da cani istedigi için getirdi. Herkes yönetimi suçluyor ama bence sorun teknik direktör tercihlerinde. Adnan Polat'in göreve geldigi süreden bu yana tek olumlu hamlesi Skibbe olmustur, gerisi afedersiniz takimin içine etmekten baska ise yaramadi.

e iişte onları tercih eden kimdi? Adnan polat ve yonetimi degil mi?

Lig bitiyor Hagi?ne sabrı??

Senin de çapını biliyoduk da..Amerika 2.kere keşfedilmezdi..Yönetim hatası...

yeniliceksek bari Antep maçındaki gibi yenilelim, en azından maçta seyir zevki vardı. yoksa zaten sabrediyoruz, bari sabrederken canımız sıkılmasın

Hagiye gelince, eger takim seneye avrupada olursa, Hagiye hem yönetim sabir verir, hem taraftar. Yani ya f.t kupasini kazan, yada ligi 4. olarak bitir. Her iki olayda su durumda basari olarak görünür.

Yoksa eyvallah, dogal olarak.

Zapata, Neill, Cana, Culio, Stancu, Kewell

Toplam 6 yabancı eder. Çağlar da sakat olduğundan Hagi şuan Balta'ya mecbur.

Açıkcası ilk 11'de vazgeçilebilecek tek oyuncu Zapata, o da Hakan Balta'nın hata yapmasını Ufuk'un hata yapmasına tercih ederim.

Üst Alt