Hagi: "Hayat Devam Ediyor" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: "Hayat Devam Ediyor"

Cevap: Hagi: "Hayat Devam Ediyor"

An itibarı ile başarısız mı ? Başarısız,

İyi bir Teknik Direktör mü ? Değil,

Öyle efsane mefsane geyiğine de girmeyeceğim ama

Ayıp yahu ne o öyle !!

Defolsun gitsin, Hırsız mırsız,

Nasıl ifadeler böyle !!

İstediklerinizi ya da istemediklerinizi saygılı bir şekilde dile getirmek çok mu zor ?

Bu hırsız, defol gibi lafların hepsini yazanlar fotomaç, fanatik düzeyindeki adamlar bana göre, bulara sorsan bir de fotomaça, totomaç diyip gülerler oysa ki içinde bulundukları düşüncelerin temelini yazdıklarında da anlayacağınız üzere bu gazetelerden almaktadırlar!!!

Yazık ben de beğenmiyorum, bakın beğenmiyorum diyorum bugün hata yaptı dün şunu yaptı falan demiyorum, teknik direktör bakış açısı yok ne yapalım ama adam da Hagi olunca biraz düzeyli konuşacaksın!

Hagi büyük bir futbolcuydu..

Ama teknik adam olarak sıfır.Teknik adam olarak kulübe bir yararı,artık dokunamaz.Yolun açık olsun hagi.Futbolcuyken verdiğin hizmetler için teşekkürler.

Hagi'yi futbolculugu sayesinde teknik direktörlügünü savunanlarin Rijkaard'i "Ama adam Barcelona ile sampiyonlar ligini kazandi. Xavi, Iniesta gibi adamlarla çalismis adam bizden iyi bilir" diyenlerden farki yok benim gözümde. Teknik direktörlükleri kötüyse, kötü oldugunu kabul edeceksin arkadas. Falan Barcelona'yi çalistirdi, digeri futbolculugu döneminde külübe büyük katkilari oldu diye takimin içine etmelerine tahammül edemem. Tüm bunlardan ders çikarmayip Galatasaray'a yakismayan hocalari getirmeye devam eden yönetimi de kutlamak lazim bu arada.

Hagi değil Galatasaraya teknik direktör olmak , basın toplantısı yapacak çapta bile değil , açıklamalar laubali , boş

Biz gereken hizmeti,hürmeti,sevgiyi gösteriyoruz da onlar bizleri bir yerlerine takıyorlarmı acaba? Gene de Hagi futbol profesörüdür ama teknik direktrör olarak koca bir sıfır.

hagi yi niye tartışıyorsunuz kimmiş o

koskoca maradona kovuluyor...... yapmayın böyle işlerde duygusallık olmaz...

nasıl ki mourinho ya futbol oynaması için milyonlar vermezsiniz veremezsiniz hagiyide bu meslekten içeri sokmam ha futbolculuk döneminde herşeyi haketti.

Beyler sakin olalim,bu gunlerde gelir gecer.Hagi ile Tugay'in arkasinda durmak takimi degistirmesi icin destek verilmesi gerek.Ama bu Polat yonetimiyle zor,en azindan camianin gazini almak ,guven tazelemek icin secime gidilmesi gerekiyor.

Valla herşey bir yana Hagi hakkında düzgün konuşmak lazım.

Ha ama keşke teknik direktörülüğü bıraksa.

Ne bilieyim Romanya'da aday olsun cumhurbaşkanı seçilir zaten.

Gider ben de oy veririm.

bugun uyuyabıldınız mı mesela benım gozume uyku gırmedı sınırden.

hayat devam ediyormus ya

koskoca maradona kovuluyor...... yapmayın böyle işlerde duygusallık olmaz...

Şu bölüme katılıyorum. Söylemek isteyip de, cümleyi kuramadığım bir olaydı. Tercüman olmuşsunuz teşekkürler. Kovulmak da demeyelim hadi, göreve son verme diyelim. Ayrıca sorun teknik direktörlerden çok daha ötede.

hagi konusunda yorum yapmak istemiyorum. iyide hagi gidince ne olacak? bu cakma topculari kim adam edebilirki? mourinho gelse o bile kovulur.

Beyler sakin olalim,bu gunlerde gelir gecer.Hagi ile Tugay'in arkasinda durmak takimi degistirmesi icin destek verilmesi gerek.Ama bu Polat yonetimiyle zor,en azindan camianin gazini almak ,guven tazelemek icin secime gidilmesi gerekiyor.

yeni yönetim gelirse hagiyle devam etmez..

gerçi hoş bu yönetimde dursa sezon sonu yollarlar hagiyi..hatta alınacak yakın maçlardaki ilk mağlubiyet bile hagiye güle güle deme sebebidir mevcut yönetimin..

Mükemmel bir oyuncu olsanda her basın toplantında geçmişte iyi işler yaptım demeyi bırak,seni öveceğimiz kadar övdük ulan..

Yeryüzünde hiçbir oyuncunun adı futbolu bırakmasının üstünden 5-6 sene tribünlerde hala ismiyle inlemedi hiçbir stadda...

Geç şimdi Galatasaray'a birşey verme zamanı ama ne verdin...

Abartmıyorum dün maçı açamamızın tek sebebi bir beyinin sahada olmayışındandı,mücadele var,istek var,ama ne yok,KALİTE HOCAM KALİTE!

Üst Alt