Hagi: "Hayat Devam Ediyor" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: "Hayat Devam Ediyor"

Cevap: Hagi: "Hayat Devam Ediyor"

Hayat devam ediyor diyen bir adam şu anki durumu takmıyor demektir. O lafı söyleyen adam her şeyin aynen devam ettiğini söylemektedir. Onu söyleyen adam değişeceği için bize garanti vermiyor demektir. Hayat devam ettiği sürece -bu şekilde- senin GS'deki ömrün de kısalacak. Çok boş ve gereksiz bi açıklama.

Hagi değil Galatasaraya teknik direktör olmak , basın toplantısı yapacak çapta bile değil , açıklamalar laubali , boş

işte bunda çok haklısın.."ben Galetasaraya verdim çok başari bana tanımalılar daha çok zaman ..." böyle açıklama mı olur hagi...oyuncu olarak geç geldin tecrübeliydin ama td lük için çok erken...bi 10 yıl sonra bekleriz hagi stajını başka yerde yap...

adam sırıtarak basın toplantısı yapıyor kovulursa alacağı paranın hesabını yapıyor t.direktörlük kariyerini(olmayan kariyer aslında)bitirdi dün gece artık hiçbir takımda çalışamaz.johan cruyff un dediği gibi ''hagi 2.sınıf takımların 1.sınıf topçusudur.''

adam sırıtarak basın toplantısı yapıyor kovulursa alacağı paranın hesabını yapıyor t.direktörlük kariyerini(olmayan kariyer aslında)bitirdi dün gece artık hiçbir takımda çalışamaz.johan cruyff un dediği gibi ''hagi 2.sınıf takımların 1.sınıf topçusudur.''

Renkdaşım herkes zaten Hagi'nin bu görevi kaldıramadığını ve gitmesi gerektiğini düşünüyor.Ama son cümlen biraz ağırıma gitti kusura bakma.Burada hepimiz Galatasaraylıyız ve Hagi'nin futbolcu olarak bu takıma neler kazandırdığını çok iyi biliyoruz.Biz hagi olduğu zamanlar 2.sınıf bir takım değildik,Hagi'de geldiği zaman bütün Avrupa nasıl susturulur onu bize gösterdi..

Adnan Polat gitmezse daha cok Galatasaray efsanesini yer. Herkesi yem olarak kullaniyor

Bu lafı ben bir yerden hatırlıyorum.Ertuğrul sağlam 4 yedikleri metalist maçından sonra demişti ve gitmişti.Bu bir işaret olsa gerek

hayat devam ediyo diyon yenilen maç sonrası sakız çiğneyen kısaca yenilgiden üzüntü duymadığını söyledin misiyi kadrro dışı bıralıon hagide sapııtıtı

misimoıvici harcadın. yektayı şu kadroda bile ilk 11 e almıyon. stancu forvet ve arkası oynayan bi adamdan sol acık yaratmaya calısıyon. son dakklarda elinde satncu varken servetten forvet yaratıyon. nediyim ben sana takımı corba yaptın. git artık hagi sevgimiz azalmadan hemen git..

bu nasıl bi yorum? 2.sınıf derken GALATASARAYDANMI bahsettin. hocalıgına laf etsen hic bisey dememde futbolculuguna laf edecek kadar hele hele GS I KÜCÜK DÜSÜRECEK kadar cahilmisin?

Üst Alt