Hagi: "Konuşmak doğru değil" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: "Konuşmak doğru değil"

Cevap: Hagi: "Konuşmak doğru değil"

Eve gidip kasedi seyredecekmiş Hagi, anlaşılan gitmeye niyeti yok....Sende gitme, Polat' da gitmesin; 1 hafta daha bekleyin ne olur...!

Mustafa Sarp - Ayhan sıkandalı yaşadık , maçı kaybettirmek elleriden ne geliosa yaptılar

Hakkımı helal etmyiorum , Ligtv yi yarın kapattıryorum forma flan da almıyorum bu adamları izlemek için 25krş bile vermem

kardeşim herkes Hagi diyorda Allah aşkına Rijkaard da giderken aynı şeyler söylendi

Bi takım aynı şekilde bir maçta 2-3 gol vermi gözünüzü seveyim.

Hagi nin bi cacık yapmadığı konusunda bende sizlerle aynı fikirdeyim ama maçı izlediyseniz eğer bu kadar

kolay maç verilir mi?

yav duran toptan ön direkte adam aşırtıyor arkadaki kafayla gol atıyor

Ulan zaten 2 pozisyon oldu 2 side gol

hatırlayın karpaty lviv,atletico madrid(taçtan gol yemiştik),.. maçlarını böyle gollerle maçlar verilirmi kardeşim be

kanıma dokunan olay rakip takım zaten 1-2 pozisyon buluyo onlarda gol oluyo

Bu kadar basit be bir değil iki değil

Hagi: Kazanmak istiyorduk fakat birkaç dakika içerisinde her şey çöktü. Gerçekten çok zor bir sezon geçiriyoruz.

Hagi: Bende maçı tekrar seyrederek bir analiz yapacağım. Hepimiz çok üzgünüz. Şu anda çok üzgünüm. İçimden konuşmak gelmiyor.

Hagi: Malesef çok kolay ve çabuk gol yiyoruz. Oyunun gidişatı böyle değildi. Oyunu kontrol ediyorduk.

Son cümlesine dikkat..

Cevap verim:BAM'ları sahaya sürdün.İyi oynayan Pinoyuda çıkardın..

zapata hakan balta BAM cana ve tabiki ordinaryus profesör hagi elbirliğiyle pazar günümüzü rezil ettiler......tebrikler....

Hagi bugünde kaldığı yerden devam etti.

Taktiksel değişiklikleri çok kötü diyorduk ama bugün anladık ki taktiksel bilgisi yokmuş.

Sanki her şey tamam, her başarıyı yaşatmış bize, tek eksik Fenerbahçe maçı gibi davranıyor. Bu takım 84 gündür deplasmanda galip gelemiyor. O, Fenerbahçe maçını düşünüp, ilk 11'den, Gökhan, Yekta, Culio ve Kazım'ı çıkarıyor, Culio'yu kadroya almıyor.

Tamam taktiksel bilgisi yok, peki hiç pratik zekasıda mı yok? Madem Culio'yu bu hafta kadroya almıyorsun, geçen hafta rakiplerimizin yaptığı gibi Culio'ya son dakikalarda kart gördüttür de kartları silinsin. Şimdi bir sarı kartta yine oynayamayacak.

Gelelim asıl komediye.

Bugünkü maçın kadrolarını ve oyuncu değişikliklerini görsem ve takım isimlerini görmesem, ya Real Madrid'le oynadığımızı ve şansa bala gol atıp, üstüne yatma isteğimizi düşünürdüm, ya da Ankaragücü'nün, Zeytinburnuspor'la falan oynadığını ve Zeytinburnu'nun skora yatmak istediğini düşünürdüm. Ama gerçek olan bizim, Türkiye'nin en büyük kulübü Galatasaray'ın olduğu ve ligin ortasıra takımlarından Ankaragücü'yle oynadığımız. Maçta öndeyken skora yatmak istiyorsan bari pas yapmaya çalışta rezil olma. Yedeklerde defans gücü yüksek oyuncularda olsa bir derece anlarsın. Oyuna aldığı oyuncular; M.Sarp ve Barış. Yediğimiz son iki golde de başlangıçta Barış'ın pas hataları var. Tabi birde önlibero Cana'yı, stoperde oynatma fantezisinide es geçmemek lazım. Tabi bunların hepsinden önce Mustafa Sarp ve Barış gibi adamların futbolcu olmadığını anlamamış ve onlardan medet uman bir adamdan bahsediyoruz.

Büyük bir hoca olamadın, büyük bir Galatasaraylı gibi, kendin ve Galatasaray için, İSTİFA ET Hagi.

En buyuk hata: mustafa sarp i oyuna koymak icin iki oyuncuyu yerinden ettin, Cana stopper degil, neden anlamiyor bunu.

Neden baris'i oyuna sokuyorsun?

Neden pinoyu cikariyon ayhan dururken?

Arda orta sahada oynayabiliyor!

Neden bizden nefret ediyorsun hagi!!

Evdeki Lig TV şuandan itibaren kapanmış bulunmakta.İçimdeki futbol aşkını öldürdüler.

En buyuk hata: mustafa sarp i oyuna koymak icin iki oyuncuyu yerinden ettin, Cana stopper degil, neden anlamiyor bunu.

Neden baris'i oyuna sokuyorsun?

Neden pinoyu cikariyon ayhan dururken?

Arda orta sahada oynayabiliyor!

Neden bizden nefret ediyorsun hagi!!

imzamı atıyorum altına.

hayır aydını çıkart ardayı al,illa çıkartcaksan çağları gökhan zan ı al ama o cana yı stopere çekme be allahın kulu çekme......

Tek suçlu yönetimdir.Ne yaparsa yapsın hiç bir zaman hatayı Hagi de aramayacağım.Geçiniz.

Analizini iyi yap aman hocam..

:D :D

Her maç aynı terane ne güzel lan koca çınar Galatasarayımızı yöneticisiyle,oyuncusuyla,teknik ekibiyle elbirliğiyle anasını belliyorlar...

Taraftarın bu adamları dövmediğine şükretsinler,artistler yazık lan aldığınız paradan giydiğiniz formadan utanın...

Bir oyuncu düşünüyorum işler berbat gidiyor ama düzeltmek için en küçük hamlesi yok,böyle pişkin terbiyesiz oyuncu grubunun Galatasaray'da işi yok..

Yürüye yürüye maç bitiren bile var ayıp ya!

O kadar onursuz ki çoğu her maç küfür yiyor eleştiriliyor hala da düzelmiyor..

Hagi'de bizi aptal sanıyor herhalde özetlerini izlemiyoruz hocam maçların!

Yekta diye bir adam var biliyor musun bilmiyorum?

Paslanacak adeta sırf egoların yüzünden!

Yeni kurban Yekta mı hocam?

Oda mı faydalı oluyor yoksa takıma,onunda kes biletini..

Gecen hafta yekta en iyilerden di, neden bu hafta bir dakika bile yoktu, yerine baris ve sarp gibi adamlari koyuyorsun ? Mantik nerde, futbol bilgin nerde, cöpte mi buldan e adam ?

Kewell ölmüs kosamyior, sen gidip Aydin yada Kewelli cikaracagina gittin Pino yu cikardin. Anlat derdin nedir, biz de bilelim. Ya bu takima Galatasarayi nerfret eden insani koy, bile bukadar zararar veremez, imkansiz.

Haginin futbol anlayışıda çok itici beyler , golu buldum dur ben Barışı alayım oyunca oyunu kapatayım bumudur yani , 3-tane defansiv orta sahaile oynayan buyuk takım nerde görulmuş..

Üst Alt