Hagi: "Konuşmak doğru değil" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: "Konuşmak doğru değil"

Cevap: Hagi: "Konuşmak doğru değil"

Eline Barcelona'yi versen, Alves'i orta saha, Iniesta'yi stoper, Pique'yi sag bekte, Xavi'yi kadro disi birakip Villa'yi orta saha oynatir. Üstüne de Romanya'dan 11'e monte edecegi 2-3 transfer yapti miydi takim tadindan yenmez.

Eline Barcelona'yi versen, Alves'i orta saha, Iniesta'yi stoper, Pique'yi sag bekte, Xavi'yi kadro disi birakip Villa'yi orta saha oynatir. Üstüne de Romanya'dan 11'e monte edecegi 2-3 transfer yapti miydi takim tadindan yenmez.

aynen...victor valdes i de yedeğe atıp zapata şu an nou campta yiyodu golleri...

(beyler bişey sorcam soldaki avatarlara noldu:s)

Hagi'nin analizimizi yapacağız lafı beni gülmekten öldürüyor ya :D

Neyin analizi ya..

Yapa yapa tezleri çürüttün yemin ediyorum..

Artık yeni yalanlar üret,bahaneler türet,suçluyum de!

Suçluyuz de..

Alayımız haketmiyoruz Galatasaray'ı çekip gitmemiz lazım de!

Dobra ol!

Herkes Hagi'ye yükleniyor. Doğrudur, başarısız olmuştur, gitmelidir, bence de Galatasaray'ı başarıya taşıyamaz ama hagi gitse ne değişecek. Bu kadro ve yönetim daha 10 tane teknik direktörü yer. Wenger gelse sezon sonuna kalmaz gönderilir.

Ama sırada Tugay var, Hagi gidecek, Tugay takımın başına geçecek ve teknik direktörlük kariyeri daha başlamadan bitecek.

Herkes Hagi'ye yükleniyor. Doğrudur, başarısız olmuştur, gitmelidir, bence de Galatasaray'ı başarıya taşıyamaz ama hagi gitse ne değişecek. Bu kadro ve yönetim daha 10 tane teknik direktörü yer. Wenger gelse sezon sonuna kalmaz gönderilir.

Ama sırada Tugay var, Hagi gidecek, Tugay takımın başına geçecek ve teknik direktörlük kariyeri daha başlamadan bitecek.

Takımın başında hagi değil mourinho olsa en fazla 10 puanımız daha olurdu orası doğru. Ama Hagi gitmek için elinden geleni yapıyorsa onu tutmanın doğru olduğunu düşünmüyorum. 10 yaşındaki bir çocuk bile hatta 70 yaşındaki aneannem bile Pino niye çıkıyor diyorsa Hagi Teknik direktör falan değil demektir yada bunları kasten kovulmak için yapıyor. Bence 2.si olamaz bunu Hagiye yakıştıramam.

Hagi gibi takıma zarar veren birinden kurtulmuş olacak en azından Galatasaray. Yeterli değil mi bu? Hadi teknik taktik rezaleti geçtim, geleceğe yönelik en ufak hamlesi olmayan bir adam Hagi. Yani bir de düşünün ki bu adamın futbol akademisi var(!).

Denenmiş iflas etmiş adamlarda ısrar edip hem taraftarla hemde futbolcularla s.d.k yarıştırıyor Hagi. Senin görevin Galatasaray'ı yarınlara taşımak Hagi, egonu GS'nin önüne koymak değil!

konuşmaya yüzünmü var yaptığı değişiklikler gülünç resmen maçı verdi her maç aynı şeyi yapıyor

konusma hagi, sana kim diyor konus. Galatasaray'a bu saaten sonra bir hayir yapmak istiyorsan, ceketini al, arkana bakmadan git. Lütfen Hagi...

Ne yapalım sevgili kardeşim, yönetimin gitmesi gerektiği konusunda herkes hem fikir onu bekliyoruz ama gitmiyor yönetim, gitmemekte de direniyor ve sanırım bu gidişle gelecek yılda takımın yönetimi bu yönetim olacak bu durumda Hagi^ye hiç bir laf söylemeyelim susalım mı? Göz göre göre yaptığı yanlışları söylemeyelim mi? Eğer etrafındaki insanların fikrine biraz önem verse, inandından biraz vazgeçse eminim burada ona laf söyleyenler birazcık susar en azından. Ama o ne inadından vazgeçiyor ne de etrafındaki insanların fikirlerine değer veriyor.

Bu arada Hagi gitmedi diyelim ve yönetim istifa etti yeni gelen yönetim de Hagi ile devam etme kararı aldı size soruyorum Hagi şuanda yaptığı icraatlar ile hanginize bu işi başarabilir takımı düze çıkartabilir intibaı veriyor söyler misiniz?

Yani benim güzel kardeşim hem yönetimin hem de Hagi'nin biz bu işi beceremedik diyip derhal gitmeleri gerekli bence! Özellikle Hagi'nin kendisine sorgusuz sualsiz bir sevgi ile bağlı olan bu taraftarları daha fazla kendisinden nefret ettirmeden gitmesi gerek çünkü bu yöneticilerin kaybedecek bir sevgi ve saygıları da yok ama Hagi'nin en azından kaybedebileceği sevgi ve saygısı var taraftar nezdinde!

Üst Alt