GSC Scout - # Haji Wright - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Haji Wright

Kendisinin Dünya Kupasında oynama ihtimali de bulunuyor bu yaz kadroya girmeye başlamıştı.
Ama yine de Daryl Dike ve Timothy Weah gibi alternatifli forvet kadrosu var Amerika Milli Takımının bi de ne kadar formsuz olsa da Ricardo Pepi de var onu da oynatabilirler göstereceği performansa bağlı burda bu Lig'de iyi bi istatistik kasarsa dediğin gibi oynayabilir reis..

Ama yine de Daryl Dike ve Timothy Weah gibi alternatifli forvet kadrosu var Amerika Milli Takımının bi de ne kadar formsuz olsa da Ricardo Pepi de var onu da oynatabilirler göstereceği performansa bağlı burda bu Lig'de iyi bi istatistik kasarsa dediğin gibi oynayabilir reis..
Orada oynarsa ekstra bir performans sergilerse muhtemelen sene sonu çift hane bile görülebilir. Antalya Doğukan'ı 4'e satıp boşta Larsson'u aldılar Haji'ye 1.8 m euro bonservis ücreti oluşturdu. Antalya ve Alanya baya baya düzenli hareket ediyorlar.

Benim de beğendiğim 2 Türkiye Süper Lig takımı reis :D
Nuri Şahin aslında büyük hoca ilk geldiğinde 3-4-3'le başlayıp bir kaç hafta sonra 4-2-3-1'e döndü en sonda 4-4-1-1'e döndü Haji'yi Adriano'nun önüne koydu Fredy'i kesti asıl Haji'nin performansının yükselmesinin bir nedeni de Adriano'nun oyun yapısındaki yeri takıma inanılmaz katkı veriyor. Nuri Şahin'in önü açık bize yenildiler ama 3. Hafta Trabzon maçı var ben Trabzon'un oradan maksimum 1 puan alacağını düşünüyorum.

Nuri Şahin aslında büyük hoca ilk geldiğinde 3-4-3'le başlayıp bir kaç hafta sonra 4-2-3-1'e döndü en sonda 4-4-1-1'e döndü Haji'yi Adriano'nun önüne koydu Fredy'i kesti asıl Haji'nin performansının yükselmesinin bir nedeni de Adriano'nun oyun yapısındaki yeri takıma inanılmaz katkı veriyor. Nuri Şahin'in önü açık bize yenildiler ama 3. Hafta Trabzon maçı var ben Trabzon'un oradan maksimum 1 puan alacağını düşünüyorum.
İnşallah Fb'den de puan alır reis :D

Iyi futbolcu. Gecen Nijeryali bi herifi yazmislardi Dortmund'a, Umar Sadiq diye biri, videolarini izledim nette. Bu adamda o tarz bir potansiyel gozlemliyorum

Bundan bir halt olmaz.

Anca kontratak oyun tarzını benimsemiş sürekli defansın arkasına uzun top atarak pozisyona girmeye çalışan takımlarda kendisine yer bulur hızı ile.

Hızını da çok kötü kullanıyor, hızlı ama kontrolsüz; top sürerken önüne sağına soluna bakmıyor, ayağından açıyor. Penaltıda kendisini atmasa top outa çıkmıştı misal. Çevre kontrolü falan rezalet.

Bizde bir ara Fabio Pinto diye bir herif vardı ona benziyor tarzı.

Üst Alt