GSC Scout - # Haji Wright | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Haji Wright

Nuri hocayla güzel bi gelişim kaydetti özellikle Luiz Adriano'nun forvet arkası olarak forvete yakın olduğu yerde oynatılınca kalitesi ortaya çıktı.Ben niyeyse bunu iyi bi istatistik kastıktan sonra Almanya Ligi'ne transfer yapacak diye düşünüyom :D Onlar sever böyle tarz forvetleri :D

Ersun Yanal dönemi bizde ki Mohamed gibiydi Nuri Şahin geldikten sonra yavaş yavaş gelişti sene sonu da Trabzonspor baya istemişti ama Antalyaspor'la bağları kuvvetli olunca baya bi direttikten sonra Antalya'ya geldi. Üzerine koymaya devam ederse bambaşka bir seviyeye evrilir adımları çok uzun bire birde adamı tutamıyorsun. Antalya 1.8 m euro'ya aldı muhtemelen 5 m euro'dan fazla bir paraya Avrupa'ya satışını yapar.

Nuri hocayla güzel bi gelişim kaydetti özellikle Luiz Adriano'nun forvet arkası olarak forvete yakın olduğu yerde oynatılınca kalitesi ortaya çıktı.Ben niyeyse bunu iyi bi istatistik kastıktan sonra Almanya Ligi'ne transfer yapacak diye düşünüyom :D Onlar sever böyle tarz forvetleri :D
Schalke de oynuyurdu Genc yaslarinda tutmadi
Gec patlama yapacak gibi ki hale genc sayilir 23 yasinda daha

Geçtiğimiz sezon Galatasaray forvet rotasyonunun hepsinden iyi, Galatasaray seviyesinden kötü, lig standartlarında vasat üstü bir oyuncu ancak yaşı ve potansiyeli takibe değer. İyi ellerde katkı alınabilecek biri. Nitekim Nuri Şahin dokunuşundan sonra katettiği seviye ortada.

Nuri hocayla güzel bi gelişim kaydetti özellikle Luiz Adriano'nun forvet arkası olarak forvete yakın olduğu yerde oynatılınca kalitesi ortaya çıktı.Ben niyeyse bunu iyi bi istatistik kastıktan sonra *Almanya Ligi'ne transfer yapacak diye düşünüyom :D Onlar sever böyle tarz forvetleri :D

nacizane , bir daha almanya yapmasini bir abisi olarak tavsiye etmem sevgili murat .
*schalke baslangic secimi kariyerine maal oldu,,,
gencler baz'in da cok begendigim bir isimdi( abd_u16~18)...schalke u19unda da cok iyidi ozellikle 16/17 sezonu... 18/19 schalke II takiminda da dokturuyordu-ayni donem a takimda 7 civari sans buldu. kanimca yeteri kadar firsat ve sans vermediler a takim bazinda,,,zaten akabinde hollanda yapti vsvs...
(*) ordan sonra toparladi az cok. danimarka liginde kendini buldu ,ozguveni yerine geldi...

kendisine yonelik abd gencler bazli bir iki nacizane mesaj eklemistim bu transfer donemi .
yetenekli bir isimdir potansiyeli olan.....

bi renkdasima gozlem bazli yorum yapmistim bu oyuncuya dair bu transfer doneminde.

antalyaspor *kendisi adina dogru hoca ve taktikle oynuyor. ligi yine iyi bir istatistikle kapar -sayet devre arasi gitmezse.

Üst Alt