Hakan Delikanlı Forumdan Atılmalı mı? (İmza Kampanyası) - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Delikanlı Forumdan Atılmalı mı? (İmza Kampanyası)

Hakan Delikanlı Forumdan Atılmalı mı?

• Evet

Kullanılan: 76 60.8%
  • Hayır

Kullanılan: 49 39.2%

• Kullanılan toplam oy
    125
Ben hayir dedim. foruma muhalefet olmasi gerektiğini düşündüm reis. Tekmeyi vurmadan önce son kez düşünelim.

muhalif görüşe kimsenin birşey dediği yok barış

tam tersi muhalif görüş belirten kişiye her türlü hakareti söyleyen adamı burda tutmanın gereği yok

sneijder kötü oynadı yazamıyorsun

onun dediğinin tersinde bişey söylersen cahil ve ergen 1 türk zihniyetin var demektir

o yüzden elmayla armutu karıştırmayalım

ve bu armuta artık veda edelim

Olay ne bilmiyorum ama baktım evetler çoğunlukta muhalif ruhuma boyun eğerek hemen hayıra tıkladım. Teşekkürler, iyi forumlar.

Abi bi futbolcuyu sayfalarca koruyan adam kendini niye korumuyo bende buna tutuluyorum

LG-LS980 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9e31326ca1278345330df44affd1ee0e.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

adam kendi fikirlerini paylaşıyor beğenmeyen tepki vermez olur biter neyin atması neyin anketi bu ? ayni şeyi rte reis yapinca diktatör derdiniz fikir düşünce ne zamandır kabahat bu forumda?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adam kendi fikirlerini paylaşıyor beğenmeyen tepki vermez olur biter neyin atması neyin anketi bu ? ayni şeyi rte reis yapinca diktatör derdiniz fikir düşünce ne zamandır kabahat bu forumda?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesele fikir paylaşması değil mesele ondan farklı fikir paylaşanlara pasif agresif ergen gibi verdiği seviyesiz cevaplar

Hakan medeni ve seviyeli şekilde tartışmayı bilseydi emin ol ona bu kadar tepki veren olmazdı.

Biz onu eğitmeyi çalıştık, maddi ve manevi yardımda bulunduk hala akıllanmadı

Forumda hakanın 1/10ı yapanlar bile tolere edilmezken hakanın bu kadar uzun zaman tolere edilmesi gsc yönetimin gösterdiği sabır ve merhamet duygusundan kaynaklanıyor

Son düzenleme:
Hakan delikanlıya yakınlığı ile bilinen @Can BÜYÜK renktaşımız ne düşünüyo bu konuda

NKGSDVBS
TapaTalK

Hakani severim dogrudur ama son günlerde bu olayin burada cok abartildigini düsünüyorum. Evet benimde Hakan'in begenmedigim tavirlari var sizler gibi mesela "ben bilirim" diyerek bazi seyleri diretmesi ama bir insana tahammül edilmedigi icin tamamen dislanmasi ne kadar dogru tartisilir.

Forumda benim de kac tane begenmedigim ve sevmedigim adam var, ne yapayim simdi görmemezden geliyorum cogunu iste. Hakan dan ziyade mesela son dönemlerde Sarpere de cok yüklendiler/yükleniyorlar "troll" diye, bu da cok yanlis bence Sarperi taniyan bilir nasil biri oldugunu. O kadar Troller forumda fink atiyorken Sarpere sarmalarini hic anlamadim zaten. Veya benim ara sira takildigim kongre üyesi Sinan Bilgin var, adam sakince kendi düsündügünü yaziyor normal sekilde kimseden tahrik olmayarak kac kisi kus olmakla itham etti kendisini ama o hic tahrik olmadi.

Veya son örnek Zeki Sentürk denen Ultraslani ölesiye savunan herif var bir de sirf bu yüzden antipatik olup dikkatleri üstüne ceken, hangi konuya ugrasa kac kisi muhattap olur direkt, bugün ben de yaptim bunu mesela. Mal mal Ultraslani övüp durmasi, uA olmayanlari "iyi gün taraftari" olarak görmesi falan insanlari tahrik ediyor.

Uzun lafin kisasi fikir ayriligi olmasi normal forumlarda ama bazi seylerin de bokunu cikarmamak lazim bence bu Hakan olayinda oldugu gibi. Neyse ya herkesin kendi fikri kendi düsüncesi, ama böyle forumda birden bire patlama olmasi da ilginc. Herkes kalkinmis Hakan'a karsi.

Kusura bakma biraz uzun oldu. Aslinda bu konuya birsey yazmak istemiyordum ta ki sen mention atana kadar.

Üst Alt