Hakan Delikanlı Forumdan Atılmalı mı? (İmza Kampanyası) - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Delikanlı Forumdan Atılmalı mı? (İmza Kampanyası)

Hakan Delikanlı Forumdan Atılmalı mı?

• Evet

Kullanılan: 76 60.8%
  • Hayır

Kullanılan: 49 39.2%

• Kullanılan toplam oy
    125
Gsc nin orjinal cezalari olmali , atmak emrah in bir click lemesi ile yapilir zaten

etraf kar kis kiyamet

guzel bir GSC ibaresi yazsin karlara , bir sans daha verilsin , ben 2 ay evvel kadar kibrista kumlara kazimistim GSC bagliligimi

orjinal bir sey olsun

Hakani severim dogrudur ama son günlerde bu olayin burada cok abartildigini düsünüyorum. Evet benimde Hakan'in begenmedigim tavirlari var sizler gibi mesela "ben bilirim" diyerek bazi seyleri diretmesi ama bir insana tahammül edilmedigi icin tamamen dislanmasi ne kadar dogru tartisilir.

Forumda benim de kac tane begenmedigim ve sevmedigim adam var, ne yapayim simdi görmemezden geliyorum cogunu iste. Hakan dan ziyade mesela son dönemlerde Sarpere de cok yüklendiler/yükleniyorlar "troll" diye, bu da cok yanlis bence Sarperi taniyan bilir nasil biri oldugunu. O kadar Troller forumda fink atiyorken Sarpere sarmalarini hic anlamadim zaten. Veya benim ara sira takildigim kongre üyesi Sinan Bilgin var, adam sakince kendi düsündügünü yaziyor normal sekilde kimseden tahrik olmayarak kac kisi kus olmakla itham etti kendisini ama o hic tahrik olmadi.

Veya son örnek Zeki Sentürk denen Ultraslani ölesiye savunan herif var bir de sirf bu yüzden antipatik olup dikkatleri üstüne ceken, hangi konuya ugrasa kac kisi muhattap olur direkt, bugün ben de yaptim bunu mesela. Mal mal Ultraslani övüp durmasi, uA olmayanlari "iyi gün taraftari" olarak görmesi falan insanlari tahrik ediyor.

Uzun lafin kisasi fikir ayriligi olmasi normal forumlarda ama bazi seylerin de bokunu cikarmamak lazim bence bu Hakan olayinda oldugu gibi. Neyse ya herkesin kendi fikri kendi düsüncesi, ama böyle forumda birden bire patlama olmasi da ilginc. Herkes kalkinmis Hakan'a karsi.

Kusura bakma biraz uzun oldu. Aslinda bu konuya birsey yazmak istemiyordum ta ki sen mention atana kadar.

Yok renkdaşım kendini güzel bir cümleyle ifade etmişsin ne kusuru.
Ama sarper olsun, sinan bilgin arkadaşımız olsun burda hakana verilen tepkilerin yüzde 5 ini bile almadılar. Onlarla karşılaştırılamaz bile.

Herkesin görüşüne saygı var elbet ama hakan herşeyi bildiğini iddia ettiği gibi karşı görüşede saygılı davranmadığı için ve bütün karşı görüşlü olanları alıntılayıp tartışma yarattığı için sevilmiyo bence. Forumda herkes ile uğraşamazsın ne öyle bir vaktin var nede takatin, görüşünü savun geç git.

Savunduğu konular belki hakikaten güzel konulardır bende bazı cümlelerinin arkasında durup beğenip geçmişimdir. Ama o kadar saçma hareketlerde bulunuyor ki bi süre sonra herkesle kavga ortamı oluşturmuş sanki ben tek siz hepiniz olayına dönüyo olay bu hoş karşılanmıyo.
Burda eğlenicez yeri gelicek hep ciddiyet olmaz umarım hakan kendisini birazda olsa değiştirir, karşı görüşlere saygı duymayı öğrenir ve kendiside daha fazla saygı görür.

Son düzenleme:
17 yıldır koyuyoruz yorulduk yetmedi ????????????

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt