Hakan Şükür: "Futbolda vefa yoktur" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür: "Futbolda vefa yoktur"

Cevap: Hakan Şükür: "F.Bahçe şampiyon olur"

Dost acıyı yerinde ve zamanında söyler medya önünde ve böyle önemli bir transferin sonrasında ki Elano'nun 9 nolu formayı aldığı için gözlerin onun üzerinde olduğu ne söyleyeceği merak edildiği bir zamanda değil böyle 1 yapar 2 yapar 3.de ben onun dostluğundan şüphe ederim ;)

kaldı ki 9 numarayı Hakan Şükür giyiyordu zaten bu açıklamaların en büyük bahanesi o sebeptir...

Eski futbolcular niye Galatasaray'ı, yöneticileri eleştirince kötü, ezik ve minimum küfürleri yiyor anlamıyorum.

Ne dersem diyeyim bir işe yaramayacak. O yüzden sadece bir Atasözü diyerek bitiriyorum cümlemi:

''Dost Acı Söyler''

An itibariyle eski futbolcularımızın heleki Kral'ın eleştirilerini kaldıracak durumda değil kulübümüz şu an Galatasaray tarihinin en iyi kadrosunu kurmuş durumda teknik direktöründen,antrenörüne,kondisyonerine futbolcusuna kadar ve tarihimizin dönüm noktalarından biri bu sene,bu kadroyu kurmuşken eski futbolcuların takım içi kafaları karıştırması hoş değil,(yerli futbolcular paralarını alamıyor vs vs...)Takım içi huzura ihtiyacımız var,ortamı germeye gerek yok..

fener benim favorim diyerekte şampiyonluk yolundaki en ciddi rakibimize ekstra motivasyon vermesini hesaba katmıyorum gerçi çok önemli değil zaten sorun favori fener demesi de değil sorun yönetimi eleştirmesi..

Adnan Polatın ve Haldun Üstünelin karizmasını kıskanan eski futbolcularımız olacak elbette başarılı olmamamızıda isteyenler olacak sonunda yeni çıkan formamızıda bu yönetim hediye edecektir

An itibariyle eski futbolcularımızın heleki Kral'ın eleştirilerini kaldıracak durumda değil kulübümüz şu an Galatasaray tarihinin en iyi kadrosunu kurmuş durumda teknik direktöründen,antrenörüne,kondisyonerine futbolcusuna kadar ve tarihimizin dönüm noktalarından biri bu sene,bu kadroyu kurmuşken eski futbolcuların takım içi kafaları karıştırması hoş değil,(yerli futbolcular paralarını alamıyor vs vs...)Takım içi huzura ihtiyacımız var,ortamı germeye gerek yok..

fener benim favorim diyerekte şampiyonluk yolundaki en ciddi rakibimize ekstra motivasyon vermesini hesaba katmıyorum gerçi çok önemli değil zaten sorun favori fener demesi de değil sorun yönetimi eleştirmesi..

Bence favorim fener demesi de kendi düşüncesi değil. Tutup bu kadar sağlam bir kadro kurmuşken, yabancıların hepsi dünya çapında starken, Topal, Servet, Arda gibi milli takımın en önemli adamları bizdeyken ben açıkçası bu açıklamayı hoş karşılayamıyorum. Rijkaard gibi bir adamı da başımıza geçirmişken bence Hakan aklı sıra yönetime laf sokmaya çalışıyor fener favori diyerek, hiçbir Galatasaraylı özellikle bu seneki teknik ekip ve kadroya bakıp fener şampiyon demez, diyemez. Heralde kendi merkez forvet Baros ta yedeği olacaktı o zaman kim olurdu acaba favorisi:D

herkes her zaman ve her türlü eleştiriye açıktır, bu eleştirilemez diye birşey olamaz kim yani Tanrı mı ki eleştirilemeyecek...

Meyve veren ağaç taşlanır her zaman...

Ama işte ama'sı var işin...

ne yapmak istemiş anlamak mümkün değil Hakan Şükür...

Geçen sene başında hatta ortasında da çok iyi gidiyorken peş peşe gelen şanssızlıklarla 5. bitirdik ligi, ve yeniden yapılanma ve kenetlenme adına milyonlar harcandı, başarı için tek ses olundu, inanılmaz motivasyon sağlanmaya çalışılıyor...

Sonra sen çık bu kadar iyi şeyler olurken "fener şampiyon olur" de... Yok yaaaaa!!!

Adam "Şampiyonluk adaylarımdan biri Fenerbahçe" diyor. Bizim lane olası basınımız, provakatör bazı medya bireyleri ve cahil taraftarlar bu oyunlara alet oluyor. Hepsine ve hepinize yazıklar olsun...

Kral'a dil uzatan diller de lal olsun lal!!!

eger haber dogruysa bile çarpıtılmışdır biraz çünkü hakan şükür kanal 24 de verdiği roportajda galatasarayın çok başarılı olacağını düşündügünü söylemişdi.

Vay be diyelim ki tam böyle söylemiş.Nolmuş.Vay be adamlar bobo için ölüyordu 1 ay öncesine kadar ki o bobo hiçbir şey yapmamış.Adamlar alex için ölüyor veya yedek semih için ölüyor.Gelmişsiniz burda Kral' a laf ediyorsunuz.Hakan Şükür hiç sevmediğim bir lafı bile dese gelip şuraya sıktın artık diyemem.Şurayı başka takım taraftarları okuyordur.Hakan Şükür'e bile bu laflar ediliyorsa

Hiç sevmediğim bir lafı etse böyle demese iyiydi falan derim de üff yetti be gibi laflar ederken biraz utanırım ben

Adam "Şampiyonluk adaylarımdan biri Fenerbahçe" diyor. Bizim lane olası basınımız, provakatör bazı medya bireyleri ve cahil taraftarlar bu oyunlara alet oluyor. Hepsine ve hepinize yazıklar olsun...

Kral'a dil uzatan diller de lal olsun lal!!!

son 28 yıldır,

Galatasaray

F5

8taş

bu 3 takımdan başka bir 4. takım şampiyon olamadı zannadersem en son 1981 yılında Trabzonspor olmuştu yanlışım varsa düzeltilebilir...

Yani bu istatistik ortadayken gidip "şampiyon adaylarımdan biri de bu 3 takımdan biridir" diye laf konuşmak zaten ne derece mantıklıdır anlaşılmaz...

Sanki ortada 10 tane şampiyon adayı olan takım var yada her sene epeyce takım şampiyonluğa oynuyor... Şimdi bana çıkıpta sivas vs vs demesin kimse...

kral butun konularda haklı ama bır konuda yanlıs bu sene sampıyon GS olacak oyle yada boyle

Vay be diyelim ki tam böyle söylemiş.Nolmuş.Vay be adamlar bobo için ölüyordu 1 ay öncesine kadar ki o bobo hiçbir şey yapmamış.Adamlar alex için ölüyor veya yedek semih için ölüyor.Gelmişsiniz burda Kral' a laf ediyorsunuz.Hakan Şükür hiç sevmediğim bir lafı bile dese gelip şuraya sıktın artık diyemem.Şurayı başka takım taraftarları okuyordur.Hakan Şükür'e bile bu laflar ediliyorsa

Hiç sevmediğim bir lafı etse böyle demese iyiydi falan derim de üff yetti be gibi laflar ederken biraz utanırım ben

Hakan Şükür Tanrımı ki yanlış yaptı mı eleştirmeyelim o birilerini eleştiriyorsa birilerininde onu eleştirmeye hakkı var ;) Abartmayın sevin ama tapmayın hepimiz seviyoruz Hakan'ı ;)

Hakan Şükür Tanrımı ki yanlış yaptı mı eleştirmeyelim o birilerini eleştiriyorsa birilerininde onu eleştirmeye hakkı var ;) Abartmayın sevin ama tapmayın hepimiz seviyoruz Hakan'ı ;)

adam 2 kere 2 5 eder ddese bazılarımız çıkıpta " kraldır ne dese doğrudur" diyecekler neredeyse...:D

Ne demişim ben eleştirmek vardır bir de üff yeter artık sıktın ya bi sus demek vardır.Tapan kim zaten

Kendisiyle çelişiyor Hakan Şükür.. Elano ve diğer trasnferlere harika diyor, bu futbolcuları alması zor diyor; sonra da mali sorunlar hep yerlileri vurdu diyor; yönetim anı kurtarmak için yaptı diyor..

Futbola siyaset karıştıran bu adamın sadece gollerini sevmiştim kendisini hiç bir zaman sevmemiştim, şimdi sebebini daha iyi anlıyorum..

Üst Alt