Hakan Şükür: "Futbolda vefa yoktur" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür: "Futbolda vefa yoktur"

Cevap: Hakan Şükür: "F.Bahçe şampiyon olur"

Büyük adaylarimdan biride fb demis neye kiziyor bu kadar millet anlamadim.

Bakin altlarda fener cok para önerdi gitmedimde demis ayni zamanda.

Niye bu kadar cosuyorsunuzki siz simdi?

Yaw hacı farzetki dedi tamammı desin ya fener sampiyon olur desin ne olmus yani koskoca hakan sükür GSliginden bişeymi kaybeder. lig baslamadan feneri sampiyonmu ilan ederler gecen senede rıdvan GS sampiyon olur dedi sampiyonmu yaptılar bizi

yöneticilerin suçu olmadığını kimse söylemedi ama madem okadar ii futbolcuydular inter herkese milyon dolarlar öderken bu oyuncular için para veremedimi hani hepsi Galatasaray menfaatlerini düşünüyor ya Emre,Okan falan rest çekemediler mi ;) Boş kağıda imza atıp bi sene sonra gidemediler mi hani yaparlar ya ;)

Emreyle Okanla hakanı karıstırma.

Niye bizim eski futbolcularımız çıkıp GS yi eleştirmeye bu kadar meraklı anlamıyorum, dünyaları kazanmışsınız zaten, gidin dünyanın dört bir tarafında yiyin, için, gezin. Bırakın maliyet muhasebesini, işiniz değil zaten. Tabiki eleştiri de gerekli bir şey ama yeri, zamanı ve dozu var. Aziz çıkıp Mehmet Topuz, Emre, Özer gibi adamlara dünyaları verirken, Tüpçü çıkıp İsmail gibi bir oyuncuya abuk bir bonservis ödeyerek transfer piyasasının, Türkiye şartlarının dengelerini alt üst ederken kimse çıkıp konuşmuyor (yada ben duymuyorum, izlemiyorum), biz tutup Elano yu getiriyoruz, maliyeti problem oluyor. Ulan gittik Reijkard, Elano, Harry Kewell, Baros, Keita yı aldık, şimdi Avrupadan, Fildişine, Brezilya ya, Avustralya ya insanlar Gs yi takip ediyor, dolayısıyla Türkiye yi. Futbol olarak katkılarını geç, marka ve reklam değeri olarak zaten bu ülkeye önemli hizmetler yapılmış oluyor, sen çıkıp maliyet muhasebesi yapıyosun. Arada da çıkıp bravo demeyi öğrenin yada boşverin gidin dünyanın uzak bir köşesine tatil yapın.

Burda sorun Fenerbahçe şampiyon olur demesi değil, her satır arasına yönetime sallaması.

Yönetim ona hata yapmış olabilir ama neredeyse her konuşmasında yönetime sıkıştırması can sıkıyor artık.

Artık Hakan Şükür'ün yorumlarını okumamaya, dinlememeye çalışacağım. Çünkü futbolculuğunda yarattığı imajı kısır bir çekişme yüzünden kendi elleriyle yıkıyor.

Ayrıca Hakan Ünsal'la Şükür'ü hayatta kıyaslamam. Ünsal gibi satılık birini Şükür'le karşılaştırmak bana çok abes geliyor.

Hakan Sukur'un dediklerine saygim vardir fakat bazi seyleri medyaya aciklamicaksin cunku bunu aleyhimize kullaniyorlar. Yok cok durust bir medyamiz olsa veya lobi gucumuz Fenerden fazla olsa, neyse aciklasan bile 1,2 gunde unutulur veya hic dile getirilmez bile diyecem ama ne yazik ki artik Lobi gucumuz falan kalmadi, o yuzden her dedigimize dikkat etmeliyiz. Madem icindeki kurtlari dokmek istiyorsun, git Galatasarayli bir spor yazarina soyle bunlari, oda yazsin yazisina. Kimse kale almaz veya pek dile getirilmez bunlar boylece sorunda cikmaz, medya'yada malzeme vermemis olursun.

Birde sorunun varsa git yonetimle konus, neden boyle yapiyorsunuz vs vs de falan. Ama gidipte medyaya konusma iste. Hakan Unsal'a benzemek istemiyosan sus kral, medyaya konusma. Iyi bir Galatasarayli yazara konus ve dedigim gibi yonetime falan ...

Son olarak: Fenere gitmeyi dusundugunu soylemis Kral. Hic yakismadi bu. Demek ki Hakan Sukur Metin Oktay'in yanindan bile gecememis onca yil. Bakalim Arda bunu basarabilecek mi ...

Yaw hacı farzetki dedi tamammı desin ya fener sampiyon olur desin ne olmus yani koskoca hakan sükür GSliginden bişeymi kaybeder. lig baslamadan feneri sampiyonmu ilan ederler gecen senede rıdvan GS sampiyon olur dedi sampiyonmu yaptılar bizi

Gelde anlat arkadaslara. Tamam bazen sinir bozucu seylerde söylüyor ama bu röportajinda kizilacak birsey söylememis. Hem söylese bile o büyük bir Galatasarayli herzaman. Futbolcuyken onca para teklifini reddetmis gitmemisde futbolu biraktikdan sonrami feneri destekleyecek.

Emreyle Okanla hakanı karıstırma.

Hakan emre okan meselesi değil mesele genel eski futbolcular bu yönetime karşı tavır alıyor bu açıkça ortada ;)

Emre Okan Hakan Hasan K.Hakan Ümit D. Arif , Fatih, Bülent bunlar değil mi uefayı süper kupayı Galatasaray'a getiren... yıllarca biz bunları efsane kabul etmedik mi hepsi kendi mevkilerinde efsane değil miydi Emre Fener'e gidene kadar... Okan BJK'ye gidene kadar... K.Hakan GSyi sürekli Eleştirene kadar... Hiç bir oyuncu GS'nin üstünde değildir... Hakan Şükür'de dahil... GS'nin başarısını çekemiyen babam olsa tanımam ;) Bana Göre Hepsi ii oyunculardı emeklerine futbollarına sağlık hepsi aslanlar gibi sahada ter döktüler ama bu onlara herşeye karışma, istediğini yapma, söyleme hakkı vermez ;)

TRANSFERLER

"Sadece Elano değil, Galatasaray'ın yaptığı transferler bu sene gerçekten önemli transferler...Marka ve önemli isimleri kadrosuna katan bir takım görüntüsünde. Ancak bunları yaparken çok yüksek maliyetli oyuncular alınıyor...Bu seneye ne kadar değer verdikleri ortada.

Elano da Brezilya Milli Takımı'nın çok önemli bir futbolcusu. Çok kaliteli bir oyuncu. Açıkçası şaşırtıcı bir durum, bu kadar Avrupa takımı varken Galatasaray'a gelmesi...Ama demek ki hem GS'nin ismiyle doğru orantılı hem de mali olarak kendisini tatmin edici şartlar sunulmuş ki, böylesine kaliteli oyuncuları almak kolay değildir.

Rijkaard'ın Türkiye'de olması çok önemli..Büyük katkılar sağlayacaktır...Kariyer ve isim olarak çok farklı yerlere getirebilir takımı...Arda'yı hesaplarsanız, çok heyecan verici..Rıjkaard futbol oynarken Arda 5-6 yaşındaydı, belki daha da küçüktü..Şimdi onun karşısında olmak, açıkçası çok güzel...İyi bir konsantre ile Galatasaray başarıyı yakalayacaktır."

GALATASARAY

"Şahsına münhasır, kendine ait değerleri olan, Ama son birkaç senede bu değerlerinden biraz uzaklaşmış,Tamamen farklı misyonlar edinmeye çalışan bir takım görüntüsünde bana göre. İçinde olduğum süreçte de bunun ışıklarını görüyorduk. Çok ağır şeyler yaşadığımız anlar oldu. Ben Galatasaray'de olduğum her dönem maddi sıkıntı vardı. Ama nedense hep yerlilere vardı. Bu sıkıntılarda hep yerlilerin yanında olup onları motive ediyorduk... Galatasaray camiası, oturup şapkasını önüne koyup düşünmeli. GS, geleceğini mi satmalı? Türkiye içinde çok daha farklı başarılara gidebilecek.Kendi imkanlarıyla birlikte alabildikleri bir kaç değerli oyuncuyla Yapılanmaya mı gitmeli? Günü kurtarma politikası olmamalı..Mart'ta bir seçim var.. Mart'a kadar iyi gitme düşüncesiyle belki de bu transferler yapılıyor. Bu çok hoş değil. GS her platformda zirveye oynayacak bir takım zaten..Çok büyük rakamlar ödeniyor. Haklı olarak bu futbolcuların da ederi budur. Bunun çözümünü nasıl yaparsanız yapın"

Hangisine 100'de 100 yanlıs deriz.

Bu arada fb şampiyon olur görüşüne katılıyorum, adamlar Tsl şampiyonluğunu hedefleyen bir kadro kurdular, başınada bu doğrultu da bir adam getirdiler. Vizyon meselesi, Tsl şampiyonluğu adamları tatmin ediyor işte.

Kendileri de söyledi zaten bizim ilk hedefimiz Tsl, Avrupa ikinci planda diye. Adamlarda bu kadar vizyon var işte. Ulan zaten Türkiye de iki tane şampiyon olan takım var zaten, biri siz diğeri biz. 10 sene de bir de Bjk.

Eleştirebilir bunda bir abartı göremiyor Fenerbahçe şampiyonlugun en iddialı aday demeside normaldir durumlara bakarak böyle bi sonuç çıkarabilir Rıdvan'ında Feneri eleştirdigi Galatasaray'ımızı övdügü günler olmuştur. Sadece eski futbolcuların Galatasaray'ın iç işlerini medyaya açmasına canım sıkılıyor yoksa Galatasaray'ın oynadıgı futbolu , oyuncuları , teknik heyetini eleştirebilir... ama bazıları bunu art niyetli yaptıgını düşünüyorum (Hakan Ünsal) , Hakan Şükür'ün art niyeti oldugunu sanmıyorum.

Hakan emre okan meselesi değil mesele genel eski futbolcular bu yönetime karşı tavır alıyor bu açıkça ortada ;)

Emre Okan Hakan Hasan K.Hakan Ümit D. Arif , Fatih, Bülent bunlar değil mi uefayı süper kupayı Galatasaray'a getiren... yıllarca biz bunları efsane kabul etmedik mi hepsi kendi mevkilerinde efsane değil miydi Emre Fener'e gidene kadar... Okan BJK'ye gidene kadar... K.Hakan GSyi sürekli Eleştirene kadar... Hiç bir oyuncu GS'nin üstünde değildir... Hakan Şükür'de dahil... GS'nin başarısını çekemiyen babam olsa tanımam ;) Bana Göre Hepsi ii oyunculardı emeklerine futbollarına sağlık hepsi aslanlar gibi sahada ter döktüler ama bu onlara herşeye karışma, istediğini yapma, söyleme hakkı vermez ;)

Galatasaray handır futbolcular yolcu burasına eyvallah. futbolda vefa yoktur burasınada eyvallah dedigin oyunculara efsane dedik burasına eyvallah ihanetin adı profesyonelllik oldu bunada eyvallah ama 100 kere yazdım 101 olsun yönetimle(belli baslı isimler) neler yasandıgını bilemeyiz onun hatası varsa(son teklifi kabul etmeyerek vardır) yönetiminde cok hatası vardır bu kadar basit ve yönetimin herseyine alkıs tutmak zorundada degil adnan polatı babam kadar severim ama bizim bilmedigim noktalarda işler ters gidiyor mali bakımdan ama bizim yüzümüz gülüyor neden transferler saolsun gerisinden bizene ya hakan olayın içinde olduugndan bizim bilmedigimiz seyleri biliyor ve bunları söyleyince sözde hakancı olan arkadaslar ulan ezik allah belanı versin sen gslimisin be arda senden iyi gsli fenere gitmeyi düşünmüş metin oktay kim sen kimsin vs gibi yapıyorsa söylenecek söz yok. Bunada eyvallahım yok

“Ancak nedense ödemeleri geciken hep yerli oyuncular oldu. Bize de o arkadaşlarımızı motive etmek düştü. Bugün yapılan flaş transferler tabii ki heyecan verici. Ama camianın şapkasını önüne koyması gerekir. Galatasaray’ın geleceği tehlikeye girebilir. Transferler, günü kurtarma adına yapılmamalı. Martta bir seçim var. Belki de bu transferler, marta kadar takımın iyi gitmesi için gerçekleşiyor”

tamam hadi diyelim %100 yanlış bişey yok peki takımın havası bu kadar iiken taraftarın neşesi futbolcuların neşesi bu kadar yerindeyken böyle bir açıklama yapmak neden? zoru ne hakanın? Ben bunun altında kasıt ararım arkadaş... Elano 3 M euro alıyor Keita bi okadar Kewell Baros o civarlarda Türk futbolculardan bu parayı alan yok Hakan'ın sözlerini okuyan Arda,Sabri,Ayhan,Servet vs vs ona hak verebilme ihtimalleri nedir? hele sizin gibi düşünüyorlarsa gayet fazla buda takım içinde huzursuzluk yaratmaya yeter ;););) Durup dururken ortalığı karıştırmanın anlamı yok ;) benim derdimde anlatmak istediğimde bu Elano transferi hayırlı olsun ama finansal açıdan dikkat etmeleri lazım de geç yok efendim Türk futbolcular hep eziliyormuşta.. Yabancılar çok para alıyormuşta...Kongre içinmişte Şimdi bunları niye dile getiriyosun amacın ne ya?

TRANSFERLER

"Sadece Elano değil, Galatasaray'ın yaptığı transferler bu sene gerçekten önemli transferler...Marka ve önemli isimleri kadrosuna katan bir takım görüntüsünde. Ancak bunları yaparken çok yüksek maliyetli oyuncular alınıyor...Bu seneye ne kadar değer verdikleri ortada.

Elano da Brezilya Milli Takımı'nın çok önemli bir futbolcusu. Çok kaliteli bir oyuncu. Açıkçası şaşırtıcı bir durum, bu kadar Avrupa takımı varken Galatasaray'a gelmesi...Ama demek ki hem GS'nin ismiyle doğru orantılı hem de mali olarak kendisini tatmin edici şartlar sunulmuş ki, böylesine kaliteli oyuncuları almak kolay değildir.

Rijkaard'ın Türkiye'de olması çok önemli..Büyük katkılar sağlayacaktır...Kariyer ve isim olarak çok farklı yerlere getirebilir takımı...Arda'yı hesaplarsanız, çok heyecan verici..Rıjkaard futbol oynarken Arda 5-6 yaşındaydı, belki daha da küçüktü..Şimdi onun karşısında olmak, açıkçası çok güzel...İyi bir konsantre ile Galatasaray başarıyı yakalayacaktır."

GALATASARAY

"Şahsına münhasır, kendine ait değerleri olan, Ama son birkaç senede bu değerlerinden biraz uzaklaşmış,Tamamen farklı misyonlar edinmeye çalışan bir takım görüntüsünde bana göre. İçinde olduğum süreçte de bunun ışıklarını görüyorduk. Çok ağır şeyler yaşadığımız anlar oldu. Ben Galatasaray'de olduğum her dönem maddi sıkıntı vardı. Ama nedense hep yerlilere vardı. Bu sıkıntılarda hep yerlilerin yanında olup onları motive ediyorduk... Galatasaray camiası, oturup şapkasını önüne koyup düşünmeli. GS, geleceğini mi satmalı? Türkiye içinde çok daha farklı başarılara gidebilecek.Kendi imkanlarıyla birlikte alabildikleri bir kaç değerli oyuncuyla Yapılanmaya mı gitmeli? Günü kurtarma politikası olmamalı..Mart'ta bir seçim var.. Mart'a kadar iyi gitme düşüncesiyle belki de bu transferler yapılıyor. Bu çok hoş değil. GS her platformda zirveye oynayacak bir takım zaten..Çok büyük rakamlar ödeniyor. Haklı olarak bu futbolcuların da ederi budur. Bunun çözümünü nasıl yaparsanız yapın"

Hangisine 100'de 100 yanlıs deriz.

Yüzde yüz olmasa da geneline yanlış derim. Gs nin geleceğini falan sattığı yok, Gs nin taşınmazlarının değeri belki birçok Avrupa kulübünün üstünde. fb nin borcu yok mu? tabiki var. Ama onların başarısı stat ve fenerium geliriyle bu borcu çevirebilmekti. 1-2 sene içinde biz de bu noktaya ulaşıcaz, stadımız yapılıyor, Store gelirleri yükseliyor, sponsorluk anlaşmaları yapılıyor.

Burda önemli olan nokta borçlu olmak değil, borcu çevirebilmek. Yoksa borcu olmayan kulüp yok zaten. Ve biz buna paralel bir şekilde marka değerimizi de yükseltiyoruz. Ben genel olarak yönetimi tebrik ediyorum. Ha tabi illaki yapılan yanlışlar da vardır ama kim yüzde yüz doğru ki.

tamam hadi diyelim %100 yanlış bişey yok peki takımın havası bu kadar iiken taraftarın neşesi futbolcuların neşesi bu kadar yerindeyken böyle bir açıklama yapmak neden? zoru ne hakanın? Ben bunun altında kasıt ararım arkadaş... Elano 3 M euro alıyor Keita bi okadar Kewell Baros o civarlarda Türk futbolculardan bu parayı alan yok Hakan'ın sözlerini okuyan Arda,Sabri,Ayhan,Servet vs vs ona hak verebilme ihtimalleri nedir? hele sizin gibi düşünüyorlarsa gayet fazla buda takım içinde huzursuzluk yaratmaya yeter ;););) Durup dururken ortalığı karıştırmanın anlamı yok ;) benim derdimde anlatmak istediğimde bu Elano transferi hayırlı olsun ama finansal açıdan dikkat etmeleri lazım de geç yok efendim Türk futbolcular hep eziliyormuşta.. Yabancılar çok para alıyormuşta...Kongre içinmişte Şimdi bunları niye dile getiriyosun amacın ne ya?

Sen bi iş yerinde calısıosun patronunuda baban gibi seviosun ama her maas zamanı seninkini yarım yamalak öderken yabancı bi elamanın parasını gunu gunune ödüyor canlı keş para 1 2 3 4 5 oldu olası böyle gidiyor söylenmezmisin sitem etmezmisin aynı işi yapıyoruz aynı teri akıtıyoruz ben canımdan cok seviyorum patronu ama onun yaptıgına bak demezmisin bu kadar basit son mesajım diyorum ama dayanamıyorum dün geceki gibi söyle veda ediyim.

Kral Hakan sükür

Seni cekemeyenlerinn

Suratına tükür!!!!

bu besteyide yapanlar Galatasaraylı sana sövenlerde Galatasaraylı:eek:

Dedikleri doğru veya yanlış beni ilgilendirmez. Fakat;

Medya'da Fenerbahçeli yazarlar daima Fener'i savunurken, bizim Galatasaraylılar'ın bu çabası niye? Objektif olma amacı neye? Gerekirse olma kardeşim !

Galatasaray handır futbolcular yolcu burasına eyvallah. futbolda vefa yoktur burasınada eyvallah dedigin oyunculara efsane dedik burasına eyvallah ihanetin adı profesyonelllik oldu bunada eyvallah ama 100 kere yazdım 101 olsun yönetimle(belli baslı isimler) neler yasandıgını bilemeyiz onun hatası varsa(son teklifi kabul etmeyerek vardır) yönetiminde cok hatası vardır bu kadar basit ve yönetimin herseyine alkıs tutmak zorundada degil adnan polatı babam kadar severim ama bizim bilmedigim noktalarda işler ters gidiyor mali bakımdan ama bizim yüzümüz gülüyor neden transferler saolsun gerisinden bizene ya hakan olayın içinde olduugndan bizim bilmedigimiz seyleri biliyor ve bunları söyleyince sözde hakancı olan arkadaslar ulan ezik allah belanı versin sen gslimisin be arda senden iyi gsli fenere gitmeyi düşünmüş metin oktay kim sen kimsin vs gibi yapıyorsa söylenecek söz yok. Bunada eyvallahım yok

Metin Oktay'ın taraftarda ki yeri farklıdır Arda'nın yeri farklıdır Hakan Ş. yeri farklıdır..Haldun Abi'nin yeri farklıdır Adnan Polat'ın yeri farklıdır... Bir Aile gibi

Ama önemli olan Galatasaraydır bunun üstünde hiç bi ismi kabul etmem dedim Buna Hakan Şükür Dahil dediğim gibi Arda da Rahmetli Metin Oktayda dahil ;) Yoksa Bende Hakan Ş. çok severim ama bu eleştirilerini haklı bulmuyorum ;)

Hakan Şükür bu açıklamalarıyla fenerli futbolculara ekstra motivasyon veriyor şimdiden şampiyonluk havası veriyor sezon öncesi,özellikle Hakan Şükür gibi popüler isimlerin dikkat etmesi gerek bu tarz açıklamalarda çünkü açıklamaları rakip tarafından ciddiye alınır...

Sen bi iş yerinde calısıosun patronunuda baban gibi seviosun ama her maas zamanı seninkini yarım yamalak öderken yabancı bi elamanın parasını gunu gunune ödüyor canlı keş para 1 2 3 4 5 oldu olası böyle gidiyor söylenmezmisin sitem etmezmisin aynı işi yapıyoruz aynı teri akıtıyoruz ben canımdan cok seviyorum patronu ama onun yaptıgına bak demezmisin bu kadar basit son mesajım diyorum ama dayanamıyorum dün geceki gibi söyle veda ediyim.

Kral Hakan sükür

Seni cekemeyenlerinn

Suratına tükür!!!!

bu besteyide yapanlar Galatasaraylı sana sövenlerde Galatasaraylı:eek:

ya iide bu yapılan yanlış birşey zaten bunu kimse inkar etmiyo ki ama bunu ısıtıp önümüze futbolcuların önüne koymakta yanlış birşey hele bir servet harcanıp alınan bir transferin ardından söylenmesi daha bi yanlış takım içinde kargaşa çıkması için kasıtlı mı yapıyor sorusu aklıma geliyor ;)

Üst Alt